سفید, مرد, نوشته های کارت علیه بشریت بازی در مورد گانینگ کردن کودک آفریقایی با یک AR-15, دستگیر می شود. شوخی در او ؟


Illustration for article titled White Man Posts Cards Against Humanity Play About Gunning Down African Children With an AR-15, Gets Arrested. Jokes on Him?

عکس: Penty عکاسی (شاتر)

وجود دارد چیزی در مورد Facebook که فقط باعث می شود سفیدپوستان “من میخوام پایان تمام حرفه ای امروز است.” در یکی از مبتکر ترین نمونه از بازی خود یک مرد فلوریدا دستگیر شد و پس از ارسال در میان چیزهای دیگر, یک نژادپرست کارت علیه بشریت بازی.

تبلیغات

با توجه به خودی این بود که تنها یکی از بسیاری از نوشته های نژادپرستانه از 30-سال-قدیمی الکس Bancroft. در یکی از تازه ترین پست Bancroft تهدید به شلیک Black Lives Matter معترضان. “تو را می داد قدرت سیاه اما زمانی که من به فریاد زدن سفید قدرت من raciest (sic). من می خواهم برای شروع تمرین هدف این مادر f****** * * * با وجود (sic) نشانه” او نوشت: جمعه گذشته با بی عیب و نقص املا و دستور زبان. وقتی کسی گفت: آنها تردید او را که همان انرژی که پشت یک صفحه کلید و او پاسخ داد: “نگه داشتن چشم تو در Fla news.”

Bancroft دستگیر شد و متهم در یک تعداد از ساخت یک نوشته تهدید به کشتن و یا انجام بدن آسیب دوم-درجه جنایت در فلوریدا. “این Hillsborough شهرستان کلانتر دفتر طول می کشد همه تهدید را به آسیب و یا کشتن دیگران بسیار جدی و این شامل تهدیدات آنلاین در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی” کلانتر چاد Chronister در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

در حالی که در بازداشت نمایندگان گفت که Bancroft به آنها گفت که او ساخته شده از پست ها از نا امیدی و “نمی خواهد در واقع هر کسی صدمه دیده است.” گفت: نه قبل از آن دیدگاه درست بود اما این دیدگاه درست بود.

نمایندگان گفت که Bancroft تا به حال بارها و بارها نوشته شده نژادپرستانه و تهدید چیز در Facebook, از جمله یک عکس از یک به خصوص بازی ناپاک از بازی کارت علیه بشریت است. این بازی شامل یک بازیکن با قرار دادن یک کارت سیاه پایین است که ویژگی های یک بیانیه با یک نقطه خالی و دیگر بازیکنان با قرار دادن یک کارت پایین است که آنها باور دارند که جالب ترین پاسخ است. Bancroft ارسال شده یک عکس از یک کارت است که گفت: “درست است که من کشته _____. “شما بپرسم ؟ ____” با کارت های که به عنوان خوانده شده “کودک آفریقایی” و “یک AR-15 تفنگ حمله.”

که برای رفتن به یک بزرگ “oof” برای من سگ.

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا Bancroft است که هنوز هم در زندان و یا آنچه که به قید وثیقه آزاد شد. برای زندگی من من نمی فهمم که چرا این سال های بسیاری به بازی سفید مردم هنوز احساس نیاز به نژادپرستانه در Facebook. آن را همیشه به پایان می رسد با کسی که در خارج از یک کار و یا در زندان. من احساس می کنم که ما نیاز به یک D. A. R. E اما برای افرادی که احساس نیاز به ظاهر نژادپرست است.

تبلیغات

به یاد داشته باشید رشد کرده, باسن بزرگسالان, هنگامی که شما یا یکی از دوستان خود احساس نیاز به بیهوده گویی در مورد چگونه “Black Lives Matter واقعی نژادپرستان” فقط ارسال کنید. آن را به ارزش آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de