Illustration for article titled Why Im Not Going to Give My Kids The Talk

عکس: دامون جوان

“پس” مدیر پرسید: در طول یک عمومی و اجتماعی دور) کتاب بحث هفته گذشته—من اولین بار که در داخل خانه از هر جای دیگر خانه من و یا یک فروشگاه مواد غذایی از اوایل مارس—“شما چه چیزی را تغییر دهید اگر شما می نوشت که فصل به دختر خود را امروز؟”

تبلیغات

از من خواسته شده که یک نوع از این سوال ده ها بار در هفده سال است که من صحبت کردن در مورد What doesn’t Kill You Makes You Blacker در مقابل مردم است. تا آنجا که من یاد گرفته ام که چگونه برای قراردادن اصلاح به این سوال—فصل نیست خطاب به دختر من; آن را در مورد من اضطراب و تردید در آنچه که به او یاد می دهد—در نیمه اول جمله اول پاسخ من بدون از دست دادن حرکت است.

“در این فصل در مورد دختر من, من می خواهم…”

چه می آید بعدی است که همیشه همان. من هنوز هم یادگیری هنوز کشف هنوز تعیین بهترین راه برای بالا بردن او و برادر کوچک و فصل در حال حاضر نشان می دهد که بنابراین بسیار وجود دارد من می خواهم تغییر دهید. و این چیزی است که من گفتم.

تبلیغات

اما پس از آن او خواسته پیگیری:

“با خطر اجرای قانون به شمار به مردم سیاه و سفید هنگامی که شما قصد دارید در دادن فرزندان خود را در “بحث”—با فرض اینکه شما در حال حاضر?”

“بحث” البته تشریفاتی گفتگو سیاه والدین انتظار می رود که با کودکان خود در مورد پلیس است که به یاد آنها را از سیاهی به اطلاع آنها که مردم با اسلحه و قدرت قانونی به آنها شلیک خواهد شد و در نظر آنها را به تهدید و اسلحه آنها را با یک اکوسیستم از رفتارها در نظر گرفته شده برای کاهش این خطر. این یک میکرو درسی در آنچه که آنها احتمالا در حال حاضر می دانیم در مورد امریکا; درس که شامل طرز و انتخاب لباس; تماس با چشم و تن; زبان بدن و از جمله ساخت و ساز; حرکت دست و اگر رانندگی موسیقی به گوش. هدف ساده است: برای خروج تعامل با پلیس unkilled توسط آنها.

وجود دارد ده ها تن از مقالات و مطالعات در مورد آن. تلویزیون را نشان می دهد اختصاص داده اند قسمت به آن. حتی خود صفحه ویکیپدیا.

تبلیغات

آن است که چنین انتظار می رود بخشی از فرآیند پدر و مادر در حالی که سیاه و سفید است که من هرگز خواسته شده است اگر من برنامه ریزی شده بود در دادن فرزندان من “بحث” فقط زمانی که. (دختر من خواهد بود و پنج در ماه نوامبر که ممکن است زمان مناسب برای او را به آن را بشنوند. پسر من خواهد شد که دو در ماه دسامبر را دریافت کنید دو جمله از طریق آن قبل از تلاش برای نیش چهره من.)

و من فکر می کنم من منتقل می کند.

کودکان من می دانم که در مورد امریکا. آنها می دانند که امریکا بهتر از سفید آمریکایی انجام دهد. آنها می دانند که چگونه امریکا خواب shits و snores. آنها می دانند که درآمد آنها اعطا امتیازات خاص است که بسیاری دیگر از سیاه و سفید کودکان را دریافت نمی—که خود را پدر یکی از این کودکان و نوجوانان—اما من بهترین من انجام خواهد داد برای اطمینان از آنها نمی عمل ممتاز. آنها همچنین می دانیم که پس از ترک خانه خانه آنها اتفاق می افتد به زندگی مهم نیست به افرادی که آنها را نمی دانم—که اکثر مردم است.

تبلیغات

و من معتقدم که به اندازه کافی. من باور دارم که به عنوان حسن نیت به عنوان “بحث” است که آن را تنها فراهم می کند بچه های ما با یک حس کاذب از استتار—که اگر آنها این کار را و این و این و این و این پلیس نمی خواهد با آنها—در حالی که تزریق ترس به آنها را.

قانون حکم می کند که نشان می سازد افسران پلیس اقتدار ارقام و فرزندان من خواهد بود آگاه است. اما در حالی که آنها باید از این قدرت برای پایان دادن به یک زندگی کسانی که چاق نیست به خدا. وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس دولا شدن و یا به آنها توجه و احترام شما نمی خواهد حتی به پدربزرگ و مادربزرگ خود را. و اگر یک پلیس تصمیم می گیرد از نژادپرستی و یا خستگی و یا هوی و هوس را با یکی از بچه های من, من نمی خواهم آنها اعتقاد داشتند که آن را به نحوی خود را در گسل. که وجود دارد چیزی است که آنها می تواند انجام داده ام متفاوت برای جلوگیری از آن. که فقط اطاعت از قانون و گوش دادن و پیروی از دستورالعمل ها کافی نبود و آنها باید شده است قادر به پیش بینی است که این رشد می تواند تهدید توسط یک عطسه.

تبلیغات

البته وجود این واقعیت است که “بحث” موجب صرفه جویی در زندگی می کند بنابراین هر معنایی یا نظری استدلال من در برابر آن باید کم رنگ در مقایسه خواهند من را به باقی می ماند unkilled. اما من متقاعد شده است که آن را ندارد. من متقاعد شده است که مانع از آن چیزی است که یک درک متفاوت از امریکا و سیاه در امریکا در حال حاضر نیست. من متقاعد شده است که آن را بیشتر برای پدر و مادر بهره مند شوند—به طوری که ما احساس بهتری در مورد فرستادن فرزندان ما به جهان است. به طوری که ما احساس می کنیم مجهز کردیم و آنها را با همه چیز آنها نیاز دارید. من معتقدم که این مراکز سفیدی است که آن را تشویق می کند بچه های ما پهن خود را قبل از امریکا می کند مسطح. و من معتقدم که این تغییرات مسئولیت از کسانی که در واقع مسئول پلیس خشونت به بار.

من این را با مدیر, که به نظر می رسید با تعجب به من پاسخ دهد. من بیش از حد بود—چون من می خواهم گفت: هرگز آن را با صدای بلند قبل از. من می خواهم در این راه احساس اما هرگز فکر نمی کردم آن ساخته شده حس بسیار. “حس” یک کلمه خنده دار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de