157 COVID-19 مینه سوتا بیمارستان پذیرش این هفته

بیش از 150 نفر بوده اند به تازگی بستری شده در مینه سوتا بیمارستان برای COVID-19 بیش از سه روز گذشته شلوغ ترین کشش از بستری در بیمارستان فعالیت از اوایل ماه ژوئن است.

مینه سوتا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش 310 نفر در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 خالص افزایش 16 از شنبه. در میان بستری بیماران 143 مورد نیاز مراقبت های ویژه به دلیل مشکالت تنفسی و یا دیگر عوارض ناشی از بیماری عفونی است که توسط یک رمان coronavirus.

دولت در روز چهارشنبه نیز گزارش داد 681 تازگی تایید عفونت و نه مرگ و میر آوردن مجموع برای این بیماری همه گیر به 52,947 شناخته شده عفونت و 1,589 مرگ و میر.

یک مرگ درگیر کسی در 50 تا 59 محدوده سنی در حالی که بقیه همه درگیر افراد 70 ساله یا مسن تر. هفت درگیر ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. COVID-19 خطرات همچنان بیشتر با سن افراد 70 ساله یا مسن تر در حال حاضر نشان دهنده 9 درصد از تمام موارد شناخته شده اما 80 درصد از دولت و میر.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان از نزدیک تماشا مقامات وزارت بهداشت به دلیل آن را نشان می دهد بدتر شدن عوارض این بیماری همه گیر. آن هم نه به عنوان مستعد ابتلا به کل تعداد مورد تغییرات در مقدار آزمون انجام شده است.

مینه سوتا را COVID-19 بیمارستان پذیرش رای شده بود رها از آنجا که ممکن است و تا به حال تقریبا به دولت را هدف آستانه بیش از 4 پذیرش در هر هفته در هر 100 ، 000 نفر است. که رای شده است بالا رفتن از ژوئیه 3 ،

بیمارستان پذیرش رای یکی از پنج شاخص است که مقامات بهداشتی دولت استفاده برای ارزیابی پاسخ خود را به همه گیر و اینکه آیا محدودیت های می تواند اضافه شود و یا برداشته. رژیم صهیونیستی. تیم Walz است که انتظار می رود به اعلام آخرین تصمیم دولت همه گیر پاسخ پنج شنبه و آیا مدرسه کلاس های درس می تواند بازگشایی به دانش آموزان این سقوط.

افزایش تست تشخیصی است کمک به افزایش مورد شمارش در مینه سوتا که شروع به افزایش پس از 10 ژوئن محدود بازگشایی داخلی, میله, رستوران ها و باشگاه های ورزشی و سرگرمی مقصد. اما رای مثبت از تست های تشخیصی در حال افزایش است به عنوان به خوبی نشان می دهد گسترده تر گسترش ویروس.

مقامات بهداشتی دولت دنبال شیوع بیماری های متعدد به میله و جوان, بزرگسالان در ابتدا در ماه ژوئن اما دیده می شود بیشتر مربوط به خانواده و گروه تجمعات پس از استقلال در روز آخر هفته.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de