Illustration for article titled A Black Family in Florida Received Racist Letter for Celebrating Their Twin Daughters Graduation

عکس: scarp577 (شاتر)

یک خانواده در ایالت فلوریدا است که خشم پس از دریافت یک نژادپرست نامه آخرین جمعه است که هدف خود را دو دختران نوجوان.

تبلیغات

“آیا شما نمی فکر می کنم به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ از آن زمان به آن را زشت پوستر که زشت دختر سیاه کردن خانه خود” این unsigned نامه است. با توجه به Buzzfeed News, the Sproul خانواده قرار داده پوستر در خارج از خانه خود در یولی, Fla., برای جشن فارغ التحصیلی دبیرستان خود را یکسان دوقلو دختر Xanah و Xarah. خانواده های دیگر در Timbercreek کشت و زرع محله تا به حال قرار داده تا شبیه پوستر برای فرزندان خود اما Sproul خانواده تنها آنهایی که برای دریافت هر نوع نفرت ایمیل.

من فقط می توانم تعجب می کنم که چرا.

“چه رسوایی به محله. در واقع خود را تمام نوزادان ننگ به محله” در این نامه اضافه شده است. “در نظر گرفتن حرکت به ‘هود’ از نوع خود. همسایگان خود را در حال تماشای شما!”

تبلیغات

“من شروع به خواندن نامه را با صدای بلند به من و او فکر می کردم شوخی می کند. و من مانند ” هیچ راهی وجود دارد من همیشه می گویند که در مورد دختران من.’ و بنابراین او را برداشت و نامه و او آن را بخوانید و بلافاصله کردم خشمگین و آشفته است.” دیوید Sproul دختران’ پدر گفت Buzzfeed News. همسرش, لاتویا تماس ناسائو شهرستان کلانتر دفتر و ثبت گزارش.

“ما در ناسائو شهرستان کلانتر دفتر نیست تحمل نژادپرستی و نفرت جرائم در شهرستان ما. این است که خارج از شخصیت ناسائو شهرستان و ما ادامه خواهد داد به بررسی این حادثه است. ما مفتخریم که Sproul دوقلوها’ موفقیت و امید به رسیدن به پایین از این به زودی” Undersheriff روی هندرسون در بیانیه ای گفت.

Xanah و Xarah نیست خانه هنگامی که Sprouls دریافت نامه و دیوید Sproul بود و طبعا عصبی در مورد چگونه دوقلو قرار بود به آن را دریافت.

“آنها نوع انداخت [نامه] و سپس آنها رفت و در مورد راه خود را. آنها آگاه هستند از آنچه که در این کشور [با زندگی ماده تظاهرات] اما پس از خواندن آن آنها می توانید به وضوح ببینید که فرد را نمی دانند. که طبیعت چگونه آنها هستند چرا که آنها فقط سوپر دختران شیرین” دیوید Sproul گفت.

تبلیغات

دختران فارغ التحصیل از یولی دبیرستان با برتری شد بخش و رهبران مدرسه در راهپیمایی گروه و اعضای انجمن افتخار ملی. Xanah و Xarah هر دو موفق به دریافت کمک هزینه تحصیلی به سنت لئو دانشگاه به تحصیل در مدرسه افتخارات pre-med این برنامه قرار می گیرند.

یکی از دختران’ عموزاده ارسال شده نامه در توییترکه در آن آن را به سرعت ویروسی رفت. به عنوان یک نتیجه, آمازون لیست راه اندازی شد برای خرید لوازم مدرسه برای دختران و یک رژه در سراسر محله شده است برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته. Sproul گفته است که در حالی که Xanah و Xarah قدردانی از حمایت گسترده آنها کاهش یافته است به اضافه کردن هر چیزی به لیست مورد علاقه. “آنها در واقع نفرت از این همه توجه اما آن را قطعا آنها را نشان می دهد که وجود دارد بیشتر عشق از نفرت که در خارج وجود دارد. و به طوری که آنها آموخته بود خیلی ممنون,” او اضافه شده است.

تبلیغات

متاسفانه این به نظر می رسد آغاز یک روند است. در اوایل این ماه یک, خود, خانواده, در, رالی, N. C. دریافت به طور مشابه, نژادپرستانه, به طور مشابه, ناشناس, نامه, dissuading آنها را از قرار دادن هر گونه سیاه و سفید زندگی می کند, توجه به نشانه ها. به نظر می رسد که به عنوان گفتگو در سراسر کشور در مدت اثرات سیستمیک نژاد پرستی سفید مردمی در حال تبدیل شدن بیشتر جسارت به می گویند که چگونه آنها واقعا احساس می کنید.

ناشناس البته.

Sproul گفته است که او و خانواده مایل به حرکت از حادثه اما او هنوز آشفته آخرین خط نامه: “همسایه خود را در حال تماشای شما.”

تبلیغات

“قرار ما به دنبال بیش از شانه های ما در حال حاضر ؟ چیزی بدتر از رفتن به اتفاق می افتد ؟ ما دیگر احساس واقعا راحت در خانه ما دیگه … ما نه در ترس زندگی می کنند اما در همان زمان زندگی ما متفاوت است.”


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله