امبلا همه در حرکت به دریافت پنج Rafales امروز

امبلا: دسته اول از پنج هواپيمايی جت در حال برنامه ریزی برای زمین در امبلا پایگاه هوایی در بعد از ظهر چهارشنبه با پلیس سفت امنیتی در اطراف نیروی هوایی ایستگاه.

اسکادران از هواپيمايی جت خواهد بود مستقر در امبلا پایگاه هوایی در هاریانا.

جت در زمان خاموش از Merignac هوایی در شهرستان بندر بوردو در روز دوشنبه و اینجا خواهد رسید و پس از پوشش فاصله 7000 متر با هوا-به-هوا سوختگیری و یک توقف در امارات متحده عربی.

ناوگان از پنج جت شامل سه تک سرنشینه و دو دو نفره هواپیما.

مقامات تحمیل کرده اند prohibitory سفارشات در نزدیکی امبلا نیروی هوایی ایستگاه ممنوعیت عکسبرداری از فیلم ها و عکاسی.

این امبلا دولت های منطقه نیز ممنوع است مردم از پرواز خصوصی هواپیماهای بدون سرنشین ظرف سه متر شعاع پایگاه هوایی, مقامات گفت.

بخش 144 که ممنوع مجمع از چهار یا بیشتر مردم تحمیل شده در روستاهای مجاور این پایگاه هوایی از جمله Dhulkot, بلدو ناگار Garnala و Panjkhora.

امبلا معاون کمیسر Ashok Kumar Sharma گفت: عکسبرداری از فیلم ها و یا گرفتن عکس از دیوار مرزی از پایگاه هوایی و مناطق مجاور آن باقی خواهد ماند ممنوع در طول تحمیل prohibitory سفارشات.

در ضمن هاریانا پلیس راه اندازی چندین بررسی موانع و افسران پلیس دیده می شد گشت محلات مسکونی در نزدیکی پایگاه هوایی ساخت اطلاعیه ها بیش از بلندگو هشدار مردم به ایستادن در پشت بام خانه های خود را به کلیک بر روی عکس و یا فیلمبرداری کنید.

متخلفان را مجازات طبق قانون آنها هشدار داد.

در بسیاری از مکان ها در اینجا هوردنجس شده اند بنا به استقبال از ورود جت های جنگنده با برخی از این ذکر که خود القایی بیشتر خواهد شد افزایش IAF قابلیت.

هاریانا صفحه اصلی وزیر آنیل Vij روز چهارشنبه گفت: مردم از امبلا بسیار مشتاق در مورد ورود جت.

“این یک افتخار و یک لحظه تاریخی برای ما که هواپيمايی جت خواهد بود مستقر در امبلا اردوگاه منطقه است. Rafales هستند IAF را ‘Sikandar’ که به طور قابل توجهی افزایش ما قابلیت های مبارزه,” او گفت:.

او گفت: تا به حال وجود دارد نبوده است خطر بیماری همه گیر کوروناویروس هزاران نفر را جمع آوری کرده اند در خیابان ها به استقبال جت.

نزدیک به چهار سال پیش در هند با محوریت توافق با فرانسه برای خرید 36 هواپيمايی جت تحت 59,000 تومان کرور روپیه برای مقابله با افزایش IAF مبارزه با قابلیت های.

پنج Rafales در حال برنامه ریزی برای القاء به نیروی هوایی هند (IAF) در چهار شنبه هر چند رسمی القای مراسم برگزار خواهد شد بعد.

جت خواهد بود همچنین به جنگنده ها به عنوان بخشی از آن در شماره 17 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده ‘فلش طلایی’.

این هواپیما قادر به حمل طیف وسیعی از سلاح های قوی.

اروپایی, موشک ساز MBDA است شهاب beyond visual range air-to-air missile و سر موشک کروز خواهد بود تكیه سلاح های بسته از هواپيمايی جت.

از 36 جت 30 خواهد بود جت های جنگنده و شش خواهد بود مربیان.

مربی جت خواهد بود دو سرنشینه و آنها را تقریبا تمام ویژگی های این جت های جنگنده.

جنگنده ها انجام شده عمده زیرساخت های ارتقاء در امبلا پایه برای استقرار اولین هواپيمايی اسکادران.

ساخته شده در سال 1948 پایگاه هوایی واقع شده است و در سمت شرق از امبلا است و برای استفاده های نظامی و دولتی و پرواز.

این پایگاه هوایی دارای دو اسکادران از جگوار هواپیماهای جنگی و یک اسکادران MIG-21 ‘گاومیش کوهان دار امریکایی’. نیروی هوایی مارشال ارژن سینگ اولین فرمانده پایگاه است.

سراب مبارزان استفاده می شد که برای حمله هوایی در Balakot در پاکستان در ماه فوریه 2019 پس از پولوما حمله تروریستی به حال گرفته شده از اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de