دهلی نو: در زمانی که فرانسه به تازگی تحویل پنج state-of-the-art هواپيمايی هواپیماهای جنگنده به هند, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نوشته شده به نخست وزیر نارندرا مودی “ابراز فرانسه همبستگی خود را با هند در این زمان دشوار” منابع دولت را تایید کرد روز سه شنبه.

منابع گفت: فرانسه نیز با ارسال تجهیزات پزشکی به هند برای کمک به آن در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله 50 Osiris 3 پنکه 70 Yuwell 830 هواکش با BIPAP حالت 50,000 سرولوژی (IgM/IgG دو کیت های آزمایش توسط ذخیرهسازی) و 50000 بینی و سواب گلو.

هند شاهد افزایش در coronavirus موارد و نظامی اخیر تنش در مرز با چین که منجر به مرگ 20 سربازان هندی در ماه گذشته.

دولت منابع نامیده عرضه فرانسه تجهیزات پزشکی در همان زمان به عنوان تحویل هواپيمايی مبارزان به عنوان مبارک “تصادف” تاکید کرد که “فرانسه یک شریک استراتژیک مهم برای هند”.

“فرانسه در حال حاضر ارائه تجهیزات پزشکی و تخصص به هند برای پاسخ ما به COVID-19 همه گیر است و آن را یک تصادف خوشحال است که این تجهیزات را وارد کرده و در همان زمان به عنوان هواپيمايی جت قرار است به زمین. این هواکش ها و کیت های آزمایش دریافت کرده بودن با جامعه صلیب سرخ و ICMR به ترتيب” دولت منابع گفت.

هند همچنین گفت که در گذشته آن را در کوتاه مدت متوجه همچنین ارائه برخی داروها صرفه جویی در زندگی به فرانسه در زمان خود از نیاز به کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر.

فرانسه یکی از کشورهای اروپای غربی بدترین ضربه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de