در حال حاضر شما به احتمال زیاد دیده می شود آنها در مورد آنها شنیده و شاید حتی شرکت در گفتگو در مورد دو نفر از اوت قابل توجه ترین مجله را پوشش می دهد: سیمون Biles عکس توسط Annie Leibovitz, برای جلد وگ و ویولا دیویس در بالای غرور نمایشگاهعکس توسط داریو Calmese—قابل ملاحظه ای سیاه برای اولین بار عکاس به ساقه یک پوشش برای 37-سال-مجله قدیمی (که اتفاقا باید بیشتر ضرب گلوله کشته شده است توسط Leibovitz از مجله پیدایش در سال 1983).

تبلیغات

این تلخ و شیرین پیروزی به جشن در سال 2020 اما یک پیروزی با این وجود. اما Calmese دستاورد لود شده است به عنوان است پرتره خود را از دیویس بسیار به عمد مطرح شده به بیرون کشیدن معروف “تازیانه پشت” عکس به تصویر می کشد که زخم خورده از خصوصی گوردون که قبلا به بردگی گرفته شده مرد که فرار 80 مایل به آزادی برای پیوستن به اتحادیه ارتش در سال 1863.

به عنوان Calmese گفت: نیویورک تایمز از تاریخ خود را-فرصت ساخت: “من می دانم که این یک لحظه به چیزی می گویند…من می دانستم این بود که یک لحظه بود, مانند, فوق العاده سیاه و سفید.”

تبلیغات

برخی احساس می کرد که شاید بیش از حد سیاه و سفید—و نه در راه مترقی. به طور خاص وجود دارد نگرانی که مرجع بهره برداری تاریکی دیویس’ پوست در یک راه است که هرگز ام رخ داده بودند موضوع سبک تر پوست.

پس از این بود Calmese اولین شات در یک پوشش این سوال غیر ممکن است برای پاسخ به. اما منt یکی از معتبر; به خصوص زمانی که یک همچنین معتقد است که دیویس تنها 25 فرد سیاه و سفید به نظر می رسد در یک جلد غرور نمایشگاه با توجه به زمان editor-in-chief Radhika جونز. قابل توجه هشت نفر از کسانی که سیاه, پوشش ستاره ها به نظر می رسد پس از جونز به عهده گرفت و نقش مهمی در اواخر 2017.

“برای او تصویر نشان داده قدرت در آن طول می کشد برای گفتن داستان خود را, او گفت:,” این بار می نویسد. “برای آقای Calmese آن است که مورد بازنویسی یک داستان قدیمی.”

تبلیغات

مانند برده داری در روایات, به طور کلی در این داستان بسیاری از ما تبدیل شده اند خسته از شنیدن و دیدن—و یکی که تهدید به exoticize تروما. اما این یک داستان Calmese حق به گفتن و یکی که در آن ما نباید تخفیف دیویس’ آژانس و متفکر مشارکت در تولید است. در دفاع از خود Calmese به زمینه بیشتر به رنگ آبی کوچک پوشش تصویر در یک Instagram پست هفته گذشته اعتباری متعدد زنان معماران و طراحان است که تحت تاثیر تصویر در علاوه بر این به دیویس نوشتن.

دیگر منابع: البته ما بیش از گذشته ما است. راه رفتن به این ساقه به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع — جنسیتی نر سفارش به ساقه یک زن سیاه و سفید… من می دانستم که وجود دارد خواهد بود نقاط کور (shoutout به @samiranasr & @chapoteau برای صدای خود را). بنابراین نگاه من به دیگر زنان هنرمندان برای سرنخ در مورد چگونه آنها را به نمایندگی خود: 1. “منبع یادداشت های 2019” توسط @lornasimpson. 2. “شب پرستاره و فضانوردان, 1972” توسط آلما توماس که من برای اولین بار مواجه می شوند در سال 2016 در @studiomuseum (@thelmagolden 🙏🏽). 3. “عقب (چشم در پشت سر خود را), 1991” توسط @lornasimpson. 4. “موزه 2006” توسط @carriemaeweems.

بلوز. پشت. بی اعتنایی. اگر شما چپ نگاه کردن…

#violadavis #vanityfair #lornasimpson #almathomas #carriemaeweems #blackwomenmatter

تبلیغات

تصاویر دیگر نیاز به زمینه ؟ دو وگ را پوشش می دهد از Biles تولید شده توسط Leibovitz در امضا به سبک—یک desaturated رویکرد بسیاری از احساس بود زیانی به کوچک المپیک نیروگاه. در واقع برخی از سوال کهنه عکاس توانایی های قهوه ای روشن پوست—یک پیشنهاد نه تنها توهین به Leibowitz بلکه به زیبایی او تا به عمدا توسعه و دیپلماتیک پایبند به سراسر او در حال حاضر 50 سال کار حرفه ای. به عنوان یک به طور گسترده ای در جشن هنر پرتره عکاس Leibowitz تا به حال افراد از همه رنگ از لنز باید از او انتظار می رود به ترک او هنری مجوز ؟

تبلیغات

بعلاوه should سیاه پوست بود غالب در نظر گرفتن زمانی که ما در حال عکس—با وجود این واقعیت است که چنین رویکرد مسلما می تواند به عنوان fetishizing به عنوان برخی از احساس Calmese پرتره بود? و یا آن را به سادگی که بدون به اندازه کافی قابل مشاهده و متنوع تصاویر سیاه و سفید و سیاه و سفید تصویر سازندگان ما به سادگی قادر به مشاهده ارزیابی و لذت بردن از هنر برای هنر خاطر چون ما خیلی به ندرت خود را نشان داده و در آن ،

این یک بحث ارزش داشتن—و آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد این زیبایی سهشنبه در تب و تاب بودن ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de