Illustration for article titled Body-Cam Footage Shows Unarmed Man in Austin, Texas Begging Dont Shoot Before Police Shot and Killed Him

تصویر: austintexas.gov (YouTube

اداره پلیس آستین منتشر کرده است bodycam فیلم و 911 تماس از یک کشنده برخورد بین افسران و مایکل راموس گزارشی 42 ساله در ماه آوریل این سال است.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش از Buzzfeedپلیس با نزدیک شدن راموس—که آفریقاییلاتین—در پاسخ به 911 تماس بگیرید که او به اتهام مصرف مواد مخدر با یک زن در یک وسیله نقلیه پارک شده در یک مجتمع آپارتمانی در آستین تگزاس بود و اشاره اسلحه در او.

“آنها در ماشین smokin’ کرک و cookin’ مت می گوید:” تماس گیرنده در ضبط صدا از 911 تماس بگیرید و منتشر شده توسط پلیس در روز دوشنبه. “و او یک تفنگ او یک تفنگ به این خانم.”

تبلیغات

فیلم از دوربین های بدن از افسران که در پاسخ به تماس را نشان می دهد به وضوح اشتباه راموس خروج از اتومبیل خود را و داده های متعدد فریاد زد: دستورالعمل:

“مایکل راموس, شما در حال رفتن به گوش دادن به همه چیز ما می گویند:” یک افسر yells.

پس از نشان دادن او است و غیر مسلح با بلند کردن پیراهن خود را و چرخش به اطراف در یک دایره به درخواست راموس تلاش می کند تا معلوم چرا پلیس در حال accosting او.

“چه خبر است ؟” او می پرسد که پلیس همچنان به تهدید که او خواهد بود ” نهفته است.’

“چه اهمیتی آیا من سگ می گوید:” راموس در حالی که به دنبال به طور فزاینده و قابل درک—وحشت زده. “چرا همه خانواده رو اسلحه؟”

تبلیغات

با وجود گفته او هیچ اسلحه در عرض چند دقیقه راموس شات با beanbag دور و پس از آن او می شود را به وسیله نقلیه خود را و تلاش برای درایو کردن. یک افسر پس از آن آتش سوزی سه اثر شلیک گلوله به ماشین او را به قتل.

که افسر Christopher Taylor شده است قرار داده و اداری وظیفه برای دومین بار در کمتر از یک سال برای یک تیراندازی مرگبار.

تبلیغات

از Buzzfeed:

افسر Christopher Taylor که شلیک تفنگ خود را در راموس به عنوان او سوار دور و افسر Mitchell Pieper که شات beanbag دور در راموس باید هر دو قرار داده شده در اداری وظیفه. وزارت امور داخلی واحد است که در ادامه به بررسی این حادثه است.

تحقیقات جنایی است که توسط رنجرز تگزاس و شهرستان تراویس دفتر دادستان منطقه.

وادار سازد مرگ گزارش شده به تگزاس دادستانی کل در ماه مه گفت: راموس درگذشت چند زخم گلوله. یک روایت از این حادثه در این گزارش آمده است که تیلور شلیک تفنگ خود را چون او می ترسید راموس خواهد “با استفاده از تویوتا پریوس به عنوان یک سلاح مرگبار.”

تبلیغات

این زن که در ماشین با راموس بود و نه مجروح در تیراندازی و بازداشت نشده بود و یا متهم در رابطه با حادثه است.

به 911 تماس بگیرید که مجموعه ای از همه چیز در حال حرکت?

اگر تماس گیرنده شنیده می شود در ضبط صوتی منتشر شده توسط APD گفت: بسیار قطعی است که راموس بود که برگزاری یک تفنگ و اشاره آن را در زن در ماشین پلیس می گویند که آنها نمی قرار دادن هر گونه سلاح گرم در خودرو پس از آنها را به هلاکت رسانیدند.

تبلیغات

شاید این امر کمک کرده اند اگر آنها تا به حال دیده می شود او را به عنوان یک انسان و به او صحبت کرد به جای درمان او را مانند یک چیز به فرمان و کشته شدند.

“من هرگز فراموش نکنید که در این صورت او ساخته شده زمانی که او اشتباه” مادرش برندا راموس گفت: به فاکس 7 Austin. “این چیزی است که ماندن در ذهن من و من احساس می کنم او را و آن لطمه می زند.”

تبلیغات

تگزاس رنجرز در حال انجام تحقیقات جنایی را به این حادثه گزارش Buzzfeed. راموس’ مادر به نام ” افسر Christopher Taylor به اخراج می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de