Illustration for article titled Calls Grow for Republican Alabama State Representative to Resign After Celebrating the Birthday of KKK Leader

عکس: LightInThisWorld (شاتر)

مرد سفید مردم نیست و حتی سعی در پنهان کردن آن را ندارد. که گمان می کنم چیز خوبی است, راست? ما باید به نژادپرستان به افشای خود را. هنوز هم وجود دارد چیزی حقیقی دیدن مردم سفید بی شرمانه غرقه شدن خود را نژادپرستانه و اعتقادات. نگاهی به عنوان مثال ایالت آلاباما در کنگره خواهد Dismukes (R-تروی) که posted on Facebook که او تا به حال “زمان بزرگ” جشن تولد مؤتلفه کلی و Ku Klux Klan رهبر ناتان بدفورد فارست.

تبلیغات

با توجه به اینکه Alabama حزب دموکرات به نام Dismukes به استعفا از دفتر. این دومین بار است که این حزب به نام Dismukes به استعفا شود اولین بار در اواخر ماه ژوئن هنگامی که Dismukes حمایت دولت برای ادامه کمک های مالی مؤتلفه پارک یادبود. Dismukes است که یک روحانی برای پرتویل Dragoons یک فصل از فرزندان کنفدراسیون داد و نیایش برای این رویداد برگزار شد در فورت Dixie در سلما علا. تصویر ارسال شده توسط Dismukes نشان می دهد او پشت تریبون ایستاده با مؤتلفه پرچم و پرتره از فارست پشت سر او.

تبلیغات

آلاباما حزب دموکرات مدیر اجرایی وید پری دارای برچسب Dismukes یک “افراطی” است که “نا مناسب به داشتن” به عنوان یک نتیجه از حادثه AL یادداشت ها. “خواهد Dismukes نشان داده است دوباره همین دلیل او نالایق است برای نگه داشتن است. آمریکایی ها جشن نیست نژادپرستان و یا خائن. ناتان بدفورد فارست بود. و بنیانگذار کلان. آلاباما حزب دموکرات تجدید ما تماس بگیرید برای Dismukes به استعفا. این 2020 و از آن زمان به صورت نژادی و افراط گرایان خواهد بود Dismukes به دور و” پری در بیانیه ای گفت.

آلاباما حزب جمهوری خواه معاون تری Lathan گفته است که باید آن را به رای دهندگان برای تصمیم گیری چه اتفاقی می افتد به Dismukes در حالی که همچنین با محکوم کردن این پست. “این یک چیز است به افتخار یکی از جنوبی, میراث, با این حال, آن است که کاملا موضوع دیگری به طور خاص بزرگداشت رهبر یک سازمان با مسلم تاریخ نامعقول اقدامات و جنایات نسبت به آفریقایی-آمریکایی” Lathan گفت.

آلاباما مجلس مک McCutcheon همکاری امضا با Lathan. “آلاباما خانه نمی تواند پلیس باورهای اظهارات و فعالیت ها از اعضای آن در خارج از قوه مقننه است که به عنوان یک کار اختصاص داده شده به بهترین رای دهندگان” McCutcheon توییتی در روز دوشنبه.

من از نوع یک مشکل بزرگ با این منطق است. یک فرد اقدامات به طور معمول در حال هدایت چه سیستم باور خود است. چه سیاست است اگر یک گروه از مردم انجام آنچه آنها باور دارند درست است ؟

تبلیغات

اگر شما یک شخص که به وضوح معتقد است که آن را خوب است برای جشن گرفتن یکی از رهبران KKK در سال 2020 در طول یک دوره بسیار زیاد نژادی تحول شما ممکن است, شما می دانید, آیا می خواهید برای چک کردن شخص. شما نمی توانید می گویند: “این کاملا غیر قابل قبول است!” و سپس به نوبه خود در اطراف و انجام هیچ چیز نیست.

Dismukes حذف پست گفت: “به هیچ وجه ستایش کلان و یا بی احترامی اواخر Rep., John Lewis” رهبر حقوق مدنی و کنگره از گرجستان که جان بیش از یک هفته پیش و به افتخار روز یکشنبه خود را به عنوان تابوت انجام شد در سراسر ادموند Pettus پل در سلما علا., این سایت از سال 1965 “یکشنبه خونین” در ماه مارس. در مصاحبه با WSFA در مورد پست Dismukes سوگند او یک نژادپرست است. او فقط می گوید نژادپرستانه همه چیز و می رود به حوادث نژادپرستانه.

تبلیغات

از WSFA:

ما در طول مصاحبه Dismukes کار می کرد به فاصله مؤتلفه ارتش از کلان که تکامل یافته بعد از کنفدراسیون از دست داد جنگ داخلی. او اظهار داشت آن بود فارست انتخاب برای پیوستن به کلان است که به عنوان برچسب سفید supremacist نفرت گروه توسط مرکز قانون فقر جنوب. Dismukes کاهش یافته است در پاسخ به این که آیا این تغییر دیدگاه در فارست و اینکه آیا او به حضور در این رویداد دوباره.

Dismukes را انکار می کند او یک نژادپرست اما نمی نیاز برای جنبش کنونی برای آشتی نژادی, تماس, سیاه زندگی مهم جنبش کمونیستی سازمان است. Dismukes می گوید از آن زمان به تمرکز بر برابری برای همه است.

“ما دیگر نوشیدنی از جدا کردن آب در چشمه و ما دیگر تفکیک مدارس,” او توضیح داد. “شما می دانید وجود دارد فراوان فرصت برای تمام رنگ ها وجود دارد فراوان فرصت های بورس تحصیلی برای تمام رنگ ها. بنابراین آنچه از شما خواسته است که نیاز به دلیل آشتی?”

تبلیغات

Whew کودک. این انسانهای واقعا گفت “چه هستند شما حتی دیوانه در مورد ؟ شما می توانید نوشیدن از آب چشمه!” من فقط گفت: نمی شود شگفت زده اگر Dismukes خود را تغییر نام خانوادگی به پنبه و شروع به استدلال ضرورت برده داری.


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله