وزارت امور روز چهارشنبه تمدید مستند در مهار مناطق در سراسر هند به اوت 31. به عنوان بخشی از باز کردن 3 وزارت نیز با صدور دستورالعمل های جدید برای باز کردن بیشتر از فعالیت های خارج از مهار مناطق از 1 اوت. باز کردن 2 به پایان می رسد در تاریخ 31 ژوئیه در سراسر مهار مناطق در هند.

با توجه به دستورالعمل جدید خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در حرکت مردم در طول شب. یوگا موسسات و ورزشگاه را مجاز به باز کردن از اوت 5. اما یک روش عملیاتی استاندارد صادر خواهد شد توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده ها برای تامین اجتماعی فاصله.

پس از روز استقلال می آید در حالی که باز کردن 3 خواهد بود در عملیات, MHA دستورالعمل اجازه می دهد مردم برای جشن گرفتن این رویداد است. اما مردم نباید نقض اجتماعی فاصله هنجارها و قوانین مانند پوشیدن ماسک و غیره, این اطلاعیه را بخوانید.

مدارس و مربیگری را همچنان بسته باقی می ماند در طول این مدت از باز کردن 3. مسافرت های بین المللی اجازه خواهد داشت در صورت محدود در طول این دوره و آرامش بیشتر را در یک کالیبره شیوه ای.

تمام فعالیت ها به جز مترو راه آهن, سینما, سالن, شنا, استخر, پارک, میله, سالن و سالن مونتاژ خواهد شد مجاز در خارج از مهار مناطق خواهد شد که مشخص توسط دولت و مقامات محلی. فعالیت های سیاسی مربوط به بزرگ تجمعات و تظاهرات هم ادامه خواهد داشت ممنوع در ‘باز’ دوره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de