دهلی نو نشان می دهد نشانه هایی از یک قله در حالی که هند عبور 15 لاخ تاج علامت

دهلی نو: هند coronavirus شمارش بود در 15 لاخ صبح روز چهارشنبه پس از یک جهش بیش از 49,000 موارد در روز سه شنبه. مرگ و میر در صدر 34K علامت با 770 مرگ و میر در روز سه شنبه.

اتحادیه دولت تبدیل مکالمه به مورد مرگ و میر (CFR) است که کاهش یافته است به 2.25 درصد است. CFR بود 3.33% در اواسط ماه ژوئن. هند COVID-19 نرخ مرگ (مرگ و میر در هر یک میلیون جمعیت) 25 است که بسیار پایین تر از اعداد سه رقمی دیده می شود در ایالات متحده آمریکا و برزیل و ایتالیا و اسپانیا اما بسیار بالاتر از 3 میلیون ثبت شده در چین.

دولت ادعا می کند که پایین مرگ و میر است و نه آماری وقوع است اما یک شاهکار ساخته شده توسط استراتژی هوشمندانه: که از اولویت علامتی موارد بیش از بدون علامت آنهایی که به طوری که بیمارستان ها unburdened.

بهبود نرخ شاهد افزایش شدیدی از حدود 53 درصد در اواسط ماه ژوئن به بیش از 64 درصد از شنبه. با 35,176 ترخيص بيماران در 24 ساعت گذشته کل بهبود ایستاده در 9.88 لاخ. برای پنجمین روز متوالی هند را دیدم بیش از 30000 بهبود در یک روز در حالی که موارد جدید می ماند در بالای 45k علامت برای ششمین روز در حال اجرا است.

Maharashtra, Andhra Pradesh, Tamil Nadu, Karnataka, Uttar Pradesh, Telangana, West Bengal, بیهار و آسام همه در ادامه به گزارش های زیادی افزایش روزانه caseload در حالی که دهلی نو در حال نشان دادن یک علامت کاهش سرعت در مورد جدید.

با توجه به اقتصاددان پروفسور Shamika Ravi تا شاهد رشد سریع تر از عفونت (5.4%) در مقایسه با بقیه از هند (3%). روزانه آن از موارد جدید در حدود 2700. او گفت که هر چند تا تست شده است به طور قابل توجهی بیشتر از همه-هند دمای آن را به طور قابل توجهی بهبود تماس با ردیابی برای شناسایی ‘فوق العاده-پخش’ خوشه.

از خط مقدم COVID متحده دهلی نو است فقط خاک که در آن تاج قله امیدوار کننده است. موارد جدید به شدت کاهش یافته از 2889 در ژوئن 28 به 1056 در سه شنبه شب. به طور مشابه, مرگ روزانه تعداد کاهش یافته اخیر اوج 81 در جولای 4 تا 28 روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de