بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی در روز سهشنبه مجاز اعضای خانواده از شاعر Varavara رائو به ملاقات او در بمبئی Nanavati بیمارستان که در آن 81 سال است که تحت درمان برای COVID-19.

یک نیمکت از قضات RD Dhanuka و VG Bisht اجازه اضافه کردن این نشست خواهد بود موضوع را به بیمارستان پروتکل در اعطای دسترسی به بستگان COVID-19 قربانیان. HC اجازه پس از اضافی وکیل عمومی آنیل سینگ مشاور برای ملی تحقیقات آژانس (نیا) گفت: دادگاه که آژانس تا به حال هیچ اعتراضی به رائو خانواده بودن مجاز به ملاقات او و یا خانواده اش مطلع شدن از وضعیت سلامت خود موضوع را به بیمارستان پروتکل های.

رائو به حال ثبت یک درخواست در اوایل این ماه از طریق وکیل خود Sudeep Pasbola به دنبال وثیقه. مدافع Pasbola نیز خواست دادگاه اجازه شاعر در دیدار با خانواده اش گفت: دومی بود “تقریبا در بستر مرگ”.

در روز سه شنبه هر دو دولت و نیا گفت: دادگاه عالی آنها تا به حال هیچ اعتراضی به رائو خانواده او دیدن و یا به آنها را دریافت به روز رسانی در وضعیت سلامت خود. نیمکت پذیرفته شده خود را ارسال و گفت: “با توجه به بیانیه صادر شده توسط آموخته اضافی وکیل کل اعضای خانواده از درخواست مجاز به بازدید و درخواست است که بستری در Nanavati و فوق تخصصی بیمارستان این موضوع را به بیمارستان پروتکل و مطابق با هنجارهای دولت در احترام به COVID-19 بيمار.”

قبلا در طول روز دادگاه به کارگردانی Nanavati بیمارستان به ارائه گزارش در دادگاه در رائو وضعیت سلامت و طبیعت از درمان پزشکی ارائه شده به او.

دادگاه گفته بود پس از آن رفت و از طریق بیمارستان گزارش آن را به تصمیم گیری در مورد درخواست ثبت شده توسط رائو خانواده به دنبال یک کپی از این گزارش. آن را کارگردانی مسئولين بيمارستان به ارائه گزارش در رائو بهداشت و درمان در عرض سه روز از زمانی که آنها دریافت ارتباطی در دادگاه باشد. دادگاه عالی است که به احتمال زیاد برای شنیدن این موضوع بیشتر در تاریخ 7 اوت این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de