سرینگر: به نظر می رسد شکاف به نظر می رسد در همایش ملی (NC) پس از آن معاون رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر عمر عبدالله گفت که او نمی خواهد, مسابقه, مجمع انتخابات تا زمانی که و مگر اینکه جامو و کشمیر را استقلال دوباره بازسازی شده است.

محبوب سعودی و وزیر سابق آقا سید پس در روز سه شنبه پس از استعفا به عنوان سخنگوی ارشد J&K قدیمی ترین حزب اصلی گفت که بازسازی J&K استقلال باید آخرین تقاضا است. “آنچه در دهلی نو را در 5 اوت سال گذشته فراتر از استقلال. بنابراین به جای درخواست برای ترمیم استقلال ما باید به دنبال بازگشت همه که ربوده شد از ما خودسرانه با یک بزرگتر در دستور کار مشاهده از تقسیم آن به دو سرزمین های اتحادیه,” او گفت:. او تصریح کرد که NC تقاضا باید ترمیم J&K ویژه وضعیت که در آن لذت می برد و تحت مقالات 370 و 35 قانون اساسی است.

پیش از آن در یک صدای جیر جیر مهدی گفت: “من فرستاده اند و در سراسر استعفای من از پست رئیس سخنگوی @JKNC_ . از اینجا در هیچ یک از اظهارات من باید به عنوان چنین است.”

آن را آموخته است که برخی دیگر از رهبران و فعالان NC بیش از حد ناراضی هستند و با آن معاون رئیس جمهور به اظهارات ساخته شده در مقاله اخیر ظاهر می شود در یک روزنامه ملی. عبدالله به حال قاطعانه رد راه اندازی یک تحریک بیش از مرمت مقالات 370 و 35A و گفت که می خواهد برای مبارزه با آن از نظر سیاسی و از نظر قانونی به جای. منتقدان خود را خارج از حزب او را متهم کرد از بودن در بال’ به مسابقه انتخابات در این زمینه گزارش می دهد که نشان می دهد این مرکز حاضر به بازگرداندن J&K استقلال و ممکن است این روند در حال حرکت به همین زودی.

اواخر روز سه شنبه زمانی که خواسته های محلی ویرایشگر فهد شاه در توییتر اگر او مبارزه خواهد کرد انتخابات پس از J-K استقلال دوباره بازسازی شده است اما هیچ تغییر ساخته شده است به دیگر 5 اوت 2019 تصمیم گیری عبدالله عبدالله گفت: “من نمی ممکن است اما این نمودار خود را در دوره زمانی که همه رهبران تنظیم رایگان و فرصت داده شود تا صحبت کنند. من ساخته شده آن را روشن است که این تنها افکار من. من صحبت کردن برای حزب. حزب و رهبران آن را تدوین و فرموله کردن سیاست ما نیست من به عنوان یک فرد”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله