اسباب بازی دستمال مرطوب هستند فوق العاده مناسب محصول برای افرادی که استفاده از اسباب بازی در زندگی عادی خود هستند. می توان آنها را stashed در یک میز کنار تخت کشو بسته بندی شده در یک Dopp کیت برای استفاده در هنگام مسافرت و آنها چیزی که کامل برای استفاده برای تمیز کردن سریع در بین استفاده می کند. عامل راحتی باعث می شود اسباب بازی دستمال مرطوب یکی از بهترین ابزار جنسی, تمیز کردن محصولات شما می توانید خرید. مایع و یا فوم اسباب بازی پاک کننده های عالی هستند اما کار بهتر یا بدتر از خفیف دست و صابون نیست به شدت لازم است. به علاوه ما در “چگونه به سفر خود را با اسباب بازی در” ضربه. ممکن است به عنوان به خوبی دور آن را با portable, ابزار جنسی, تمیز کننده, پس از, حتی در تعطیلات, اسباب بازی های خود را نیاز به تمیز شود.

تبلیغات

یک بدون بو, ابزار جنسی, پاک کردن

یکی از چیزهایی که در مورد, ابزار جنسی, دستمال مرطوب به عنوان یک نوع محصول است که آنها را می توان مورد استفاده برای تمیز کردن اسباب بازی های جنسی, و آنها می تواند همچنین استفاده می شود برای تمیز کردن قسمت های بدن و مایعات. Aneros بدون بو ضد باکتری دستمال آمده در یک بسته دستمال مرطوب 25 و علائم بالا بودن بدون بو و غیر تحریک کننده برای پوست های حساس. بسته 5″ 4″ و تنگ-آب بندی بالا که باقی می ماند بسته به نگه داشتن دستمال مرطوب از خشک شدن زمانی که استفاده نمی کنید.

تبلیغات

یک اسباب بازی پاک کردن با بوی مرکبات نور

پس فروزش, ابزار جنسی, tمسائل آمده 20 به یک تخت بسته شده که resealable بسته شدن فلپ. آنها یک نور مرکبات و حاوی عصاره آلوئه ورا برای تسکین پوست تحریک شده و حساس. این دستمال مرطوب نیست یک پایه برای عمیق تر تمیز—بدون دستمال مرطوب هستند و شما همیشه می خواهید به اسباب بازی را کامل شستشو با صابون یا ابزار پاک کن و آب قبل از ذخیره سازی آنها را دوباره آنها بسیار ارزشمند علاوه بر این به اسباب بازی خود را در قفسه سینه میز کنار تخت و یا یک شبه کیسه.

چند منظوره زنانه, پاک کردن

در حالی که اختصاص داده شده, ابزار جنسی, دستمال مرطوب وجود داشته باشد شما موظف به بازاریابی محصول که ساخت این نوع خرید—دیگر “شخصی” دستمال مرطوب می توان به خدمات فشرده به عنوان یک ابزار پاک کردن. اما وجود دارد برخی از چیزهایی مهم به دانستن در مورد این! اول این است: آیا استفاده از هر چیزی برای پاک کردن یک اسباب بازی است که شما نمی نیز استفاده کنید برای پاک کردن خودتان است. که بدان معنی است که خانواده دستمال مرطوب مانند Clorox یا Lysol wsouthwalesguardian باید استفاده نمی شود به عنوان ابزار دستمال مرطوب. همچنین به لیست مواد تشکیل دهنده یک بارو جلوگیری از هر گونه محصولات که حاوی الکل و یا سیلیکون است که می تواند باعث تخریب در سیلیکون و لاتکس اسباب بازی. کورا pH بalanced bamboo feminine wsouthwalesguardian این لایحه مناسب در تمام حساب می آمده و در خنثی به دنبال بسته بندی نیست که اعلام هدف خود را به جهان است.

تبلیغات

چند منظوره مردانه, پاک کردن

تبلیغات

در حال حاضر پس از آن تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ به ویژه به این دلیل که شخصی دستمال مرطوب نیاز به جنسیتی محصولات اما من نه منn مسئول این چیزها و بنابراین در حال حاضر ما به سادگی باید با آن زندگی می کنند. این کورا دستمال مرطوب در حالی که به بازار عرضه شده برای “زنانه” استفاده آمده در خنثی به دنبال بسته بندی, اما آنها معطر; Gronk تناسب اندام shower wsouthwalesguardianتوسط در مقابل هستند و بدون بو است که بسیاری از مردم بدون در نظر گرفتن هویت جنسیتی را ترجیح می دهند. مهم تراما به اندازه Gronk wipe (چه جهان, سوگند ملایمی?) که خوب Gronk اندازه. بنابراین! اگر بزرگتر پاک است که می تواند تحت پوشش, منطقه, که آیا آن منطقه است ساخته شده از گوشت و یا از کچل کردن چیزی است که شما نیاز Gronk wsouthwalesguardian هستند بلیط.

فقط کون, دستمال مرطوب

اگر شما یک کاربر معمولی از اسباب دستمال مرطوب به دنبال مقرون به صرفه ترین راه برای حفظ سهام خود را نگاه هیچ بیشتر از بزرگسالان, حمام, دستمال مرطوب. آره! خوب اوله کون دستمال مرطوب مانند Cottonelle FreshFeel flushable wet wsouthwalesguardianکار خواهد کرد فقط خوب به عنوان ابزار دستمال مرطوب. با این حال. وجود دارد یک نکته مهم برای گفتن در مورد این خاص دستمال مرطوب و دیگر دستمال مرطوب مانند آنها—ابزار جنسی, دستمال مرطوب, شخصی, دستمال مرطوب, کون دستمال مرطوب خانگی تمیز کردن دستمال مرطوب همه آنها: آنها نه flushable. مهم نیست که چه بسته بندی می گوید! نه. FLUSHABLE. با تشکر از شما برای توجه شما به این موضوع!

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de