Kimora “Kimme” Lynum and her mother.

Kimora “Kimme” Lynum و مادرش.
عکس: Mikasha جوان هولمز (GoFundMe

مقامات بهداشت در فلوریدا می گویند که 9 سال دارد و جوانترین فرد در دولت به مرگ از COVID-19.

تبلیغات

Kimora “دو خواهر” Lynum از گینسویل درگذشت از coronavirus عوارض در ژوئیه 17. با توجه به GoFundMe ایجاد شده توسط خانواده اش برای پوشش صورتحساب های پزشکی و هزینه های مراسم تشییع جنازه, Kimmie به بیمارستان منتقل شد با تب بالا حدود یک هفته قبل از او درگذشت اما آزمایش شد برای COVID-19 در آن زمان.

از مردم:

دختر جوان شروع به احساس بد در جولای 11 و آورده بود به یک بیمارستان محلی روز بعد جوان هولمز گفت. هر چند دخترش متوسط بود 103 درجه Kimmie تشخیص داده شد با عفونت دستگاه ادراری و به خانه فرستاده با توجه به مامان.

“ما او را به بیمارستان کودکان اطفال,” جوان هولمز به یاد می آورد گفتن محلی ایستگاه جدید WCJB که Kimmie آزمایش شد برای coronavirus در حالی که آنها در بیمارستان است. “من فکر می کردم آنها را شروع به پریدن کرد که زمانی که آنها را دیدم او را تب.”

تبلیغات

جوان هولمز گفت که دختر او مبتلا به کروناویروس پس از مرگ او. او پنجمین جزئی در دولت به مرگ از COVID-19, با توجه به سی ان ان. مقامات محلی هنوز در تلاش برای تعیین این دختر کوچک ممکن است بدست آلوده و می گویند او نمی باید هر گونه شرایط بهداشتی اساسی که او را بیشتر مستعد ابتلا.

Kimme مرگ می آید به عنوان فلوریدا در بخش بهداشت و درمان همچنان به رکورد افزایش در تعداد فرزندان وجود دارد با COVID-19—در گذشته تعداد 31,000 آلوده شده اند و بستری شدن در بیمارستان که با افزایش دو رقمی در هفته گذشته.

با وجود این, فلوریدا, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هنوز راهپیمایی در قدم اهسته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در موضوع افتتاح مدارس برای فرد راهنما گزارش خلیج 9 اخبار.

“من واقعا بر این باورند که معلمان و مدیران هستند که وجود آنها در خدمت بسیاری از توابع در زندگی کودکان و نوجوانان ما به خصوص کسانی که از محروم پس زمینه,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de