اکثر دانشگاه مینه سوتا در کلاس آموزش داده خواهد شد آنلاین این سقوط

اکثر کلاس ها در دانشگاه مینه سوتا آموزش داده خواهد شد به طور کامل آنلاین پاییز امسال حتی به عنوان مدرسه بازگشایی آن خوابگاه سالن های غذاخوری و پردیس فضاهای اجتماعی در زیر برخی از محدودیت فاصله.

از حدود 8,900 سقوط کلاس های برنامه ریزی شده تا کنون در شهرهای دوقلو دانشگاه حدود 70 درصد میله میله برای تحویل آنلاین, با توجه به U. بقیه آموزش داده خواهد شد یا در شخص و یا در ترکیبی به شیوه ای که شامل ترکیبی از آنلاین و چهره به چهره آموزش.

سقوط کلاس صف جامد آنچه بسیاری در آموزش عالی در زمینه پیش بینی برای ماه: زندگی دانشگاهی در طول COVID-19 همه گیر خواهد شد نگاه کنید چیزی جز عادی. که واقعیت را ترک کرده است دانشجویان و اساتید و برخی از U رجنت با احساسات مخلوط.

“این فقط رفتن به همان بودن در تو” گفت: مکنزی گریفین دبیرستان رشته اقتصاد است. با سقوط کلاس های برنامه ریزی شده به تدریس آنلاین گریفین تصمیم به لغو پردیس مسکن قرارداد به نفع تحصیل از خانه پدر و مادرش در Baldwin, Wis.

“من یک کمی دیوانه است که آنها در حال شارژ برای من برای رفتن به مدرسه آنلاین,” او اضافه شده است.

به عنوان ترم پاییز اینچ نزدیک یک تصویر واضح تر پدید آمده از آنچه پردیس زندگی را مانند نگاه در دانشگاه مینه سوتا و کالج های دولتی. اکثر دانشگاه مینه سوتا اند و نه منحرف از برنامه های خود را برای ارائه ترکیبی از حضوری و آنلاین, آموزش, اما برخی از آنها ارائه چهره به چهره در کلاس های بیش از دیگران است.

در سراسر مینه سوتا دولت کالج ها و دانشگاه های سیستم 56 درصد از سقوط کلاس تدریس خواهد شد در شخص و یا ترکیبی در انتخابات گفت: در هفته گذشته. در دانشگاه سنت توماس 76 درصد از کلاس خواهد شد برخی از شکل چهره به چهره و آموزش با توجه به مقامات.

در یک پیام به دانش آموزان در هفته گذشته U جمهور جوآن Gabel توضیح داد که اجتماعی فاصله دستورالعمل های محدودی کلاس های درس به یک چهارم از ظرفیت کامل خود را. یک کلاس درس به معنای برای 100 دانش آموزان تنها مناسب 25 ، مدیران سخت کار می کرد به هنوز هم ارائه یک مخلوط از دوره ها با وجود محدودیت فضا ،

“ما همچنین می دانیم که برخی از برنامه نمی خواهد کاملا منعکس کننده همه تنظیمات — و ما خود را به اشتراک بگذارید ناامیدی” Gabel گفت. “مهم نیست که کجا و چگونه شما خود را در دوره ها و یا دسترسی به خدمات دانشجویی شما خواهد بود پشتیبانی شده توسط ما برجسته علمی و کارکنان.”

حدود 60 درصد از دانش آموزان در شهرهای دوقلو پردیس تا به حال حداقل یک فرد و یا ترکیبی کلاس در برنامه خود که از روز شنبه با توجه به راشل Croson U است معاون اجرایی رئیس جمهور و شهردار.

مربيان داده شد استقلال در تعیین چگونه آنها می خواستند برای تدریس به کلاس های خود را و 57 درصد از آنها را انتخاب کرده اند به ارائه حداقل یک فرد و یا ترکیبی البته این سقوط Croson گفت.

U اطفال ، ربکا Shlafer تصمیم گرفتند برای آموزش از راه دور در این پاییز. او گفت: او 20 نفر, بحث, بر اساس کلاس شده اند که بیش از حد دشوار است برای نگه داشتن در یک کلاس درس است که متناسب با 80 اشاره کرد که دانش آموزان را مجبور به فریاد زدن در سراسر اتاق را برای همکلاسی های خود را به آنها را بشنود.

Shlafer خواست های ورودی و بازگشت دانش آموزان به خلق و خوی انتظارات خود را برای ترم پاییز.

“تجربه شما تا به حال در پاییز گذشته و سقوط قبل از این که این در حال رفتن به مانند نگاه” Shlafer گفت.

در حالی که کلاس های درس نخواهد بود سرشار از دانشجویان دیگر دانشگاه فضاهای باز خواهد شد.

خوابگاه باز خواهد شد اما محدود به یک و دو اشغال. دانش آموزان در محوطه دانشگاه را دو قرارداد به از را انتخاب کنید: یک ترم مسکن قرارداد و یا یکی که سرشکن برای یک Nov. 25 خروج. در فرد و ترکیبی کلاس خواهد محوری به آموزش از راه دور پس از شکرگزاری تحت U سقوط برنامه.

سالن های غذاخوری تنها ارائه takeout. کتابخانه ها و تفریح و سرگرمی و سلامتی مرکز عمل خواهد شد با برخی از تغییرات. و گروه های دانشجویی خواهد بود اجازه ملاقات در فرد تا زمانی که آنها به رعایت بهداشت عمومی ارشاد.

دانشجویان و استادان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در کلاس های درس و دانشگاه ساختمان. مدرسان را دست ماسک به دانش آموزانی که وارد کلاس درس بدون یکی, مقامات می گویند. اگر یک دانشجو یا عضو هیات علمی بارها و بارها حاضر به پوشیدن ماسک آنها می تواند منظم.

“هنگامی که یک نقض دانشگاه سیاست وجود دارد عواقب” Croson گفت: تو از هیئت رجنت در اوایل این ماه.

نایب السلطنه استیو Sviggum معاون رئیس هیئت مدیره گفت: او نا امید وجود دارد نمی تواند یک انتخاب بزرگتر از کلاس های حضوری برای دانش آموزان در این پاییز. او گفت که او و دیگر رجنت پیش بینی وجود خواهد داشت زمانی که به تو اعلام بازگشایی برای ترم پاییز.

“من به شدت تشخیص طبیعی جدید ما در. من احترام که” Sviggum گفت. “اما به نظر می رسد مانند شماره در حال نمایش کمی متفاوت از یک داستان از من پیش بینی کرده بود.”

نایب السلطنه مایکل هسو ابراز نگرانی برای دانش آموزان که به امضا پردیس مسکن قرارداد امید در فرد ترم.

“من نگران هستم با همه دانش آموزانی که می گفت:” چرا به شما می گویند که شما برای باز کردن دانشگاه ؟ چرا من در حال حرکت به پردیس به همه من کلاس های آنلاین?'” هسو گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de