ماسک فاصله حکم دیدار با مقاومت در مینه سوتا

مسافران در دولت Rep. دیو بیکر, سبز, دریاچه, کشتی, در غربی مینه سوتا قرار دارد به پوشیدن ماسک. اما خدمه نمی مطبوعاتی کسانی که نمی.

“اگر شما با پوشیدن یک ماسک ما فرض می کنیم شما یک وضعیت پزشکی, بهداشت روان, بیماری و یا ناتوانی است که باعث می شود با پوشیدن چهره و پوشش غیر قابل تحمل” خواند اطلاع در شرکت Facebook صفحه.

در سراسر مینه سوتا در یک آخر هفته بازار مال فروشان در شمال مینه سوتا شهر افی جمعیت مبارزه طلبیده دولت تماشاگر محدودیت های اجتماعی فاصله موجب شده توسط یک Facebook ارسال آنها را دعوت به اعتراض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را انجام داد. “اگر مردم می خواهم به می آیند و اعتراض در برابر این مسخره دولت بیش از رسیدن به, در صورت تمایل به انجام این کار” بازار مال فروشان سازمان کیمررن Pitzen نوشت. “من نمی خواهد در راه ایستاده از مردم راست به جمع آوری.’ “

در حالی که مقامات بهداشتی دولت درخواست تجدید نظر به مردم به پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله برای کنترل گسترش COVID-19 مخالفان فرماندار اضطراری سفارشات در حال پیدا کردن راه های جدید را نادیده بگیرد و یا در دامن این قوانین که برخی از دولت و مقامات جمهوری خواه را تشبیه به ظلم و ستم و استبدادی چند رفته اند تا آنجا که برای لینک به حکومت نازی ها.

روز سه شنبه دولت حزب جمهوری خواه گفت: این در خواست و دریافت استعفای یک Wabasha County ایران عضو هیئت مدیره که نوشته شده یک تصویر در county حزب Facebook صفحه از یک یونیفورم نازی سرباز با یک مرد با پوشیدن یک ستاره نشان است. یهودیان در سراسر تحت اشغال نازی ها در اروپا بودند نیاز به پوشیدن ستاره ها به عنوان وسیله ای برای شناسایی که در این پست نسبت به ماسک قیمومیت.

“ما غمگین این پست تند و تیز و امیدواریم که همانطور که ما حرکت رو به جلو است که جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان را حفظ بالاترین سطح از یکپارچگی و احترام و حساسیت” دولت اوباما رئیس جنیفر Carnahan توییتی. او نه آدرس دو حزب جمهوری خواه قانونی نامزدها که به تازگی کشیده شده شبیه تمثیل به آلمان نازی است. Carnahan خودش اخیرا در توییتی از یک حمله در برابر Walz ماسک حکم گفت: “این است و نه کره شمالی و کیم جونگ سازمان ملل متحد … یا شما؟”

Walz اجرایی منظور در هفته گذشته در ماسک نیاز به هر کسی که در فضای سرپوشیده برای قرار دادن یک پوشش بیش از خود بینی و دهان. اما حکم شده است جاروب به acrimonious سیاسی بحث در اطراف دولت COVID-19 پاسخ به برخی از جمهوری خواهان شورش علیه قوانین آنها را به عنوان دخالت دولت به آزادیهای فردی.

لفاظی ریخته به زمان واقعی حوادث مانند یک زن و شوهر اخراج از فروشگاه وال مارت در مارشال, Minn., در روز شنبه پس از پوشیدن پوشش صورت نابودسازی با صلیب های شکسته باعث اغتشاش در داخل فروشگاه. اما دیگر حرکات سرپیچی شده است خاموش.

یک حزب جمهوریخواه عقب نشینی در روز جمعه و شنبه در داخل Gull Lake Resort در برینرد که برجسته متعدد برجسته جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا به عنوان سخنرانان به حال بسیاری از unmasked شرکت کنندگان بر اساس عکس ها از این رویداد.

“هیچ یک از شما باید خود و ماسک بر شما lawbreakers” خانه رهبر جمهوریخواهان Kurt Daudt گفت: در این عقب نشینی بر اساس یک داستان در برینرد اعزام. “من به شما اطمینان دهم این ماسک نیست طراحی شده به شما در حفظ و امن است. این طراحی شده است به مطمئن شوید که شما نمی خواهید بچه های خود را به پشت در مدرسه تمام وقت در پاییز و آنها طراحی شده است به مطمئن شوید که آنها می خواهند به رای حزب دموکرات در انتخابات است.”

Daudt روز سه شنبه گفت: کسانی که نظرات نبودند جدی است. “بدیهی است که من شوخی بود,” او گفت:, و اضافه کرد که او جلب می خندد از مونتاژ فعالان حزب. او گفت که او عینک یک ماسک به صورت و نه تنها به حذف آن را در طول سخنرانی خود.

“من مهم نیست از ماسک و یا پوشیدن آنها. من فکر می کنم آنها کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم امن” Daudt گفت: هر چند او گفت که او مخالف با الزامی آن ایالت.

دموکرات ها در ضمن, ابراز زنگ در سیاسی از ماسک صورت دستور ویژه لفاظی است که تشبیه آن به نازی ها هولوکاست.

“این ایده که ما شاهد آن هستیم که اگر شما به پوشیدن یک ماسک و سپس شما یک دموکرات و اگر شما نمی سپس شما یک جمهوری خواه من فکر می کنم آن را فقط بسیار خطرناک است” گفت: Ken Martin, رئیس, مینه سوتا, DFL ، “اگر ما می خواهیم برای بازگشت به حالت عادی همه ما باید به بخشی از مبارزه با این ویروس است.”

بیکر ایران با نماینده مجلس که اجرا می شود, سبز, دریاچه, کشتی خود را حفظ سیاست نه درخواست در مورد شرایط پزشکی است نه به معنای مشتریان را بهانه ای برای ماسک کردن هر چند او یک منتقد از ایالت ماسک قیمومیت.

“من در تلاش برای پیدا کردن یک راه گریز. ما می خواهیم مردم را به پوشیدن ماسک” گفت: بیکر که او نیز صاحب یک سوپر 8 هتل در منطقه ای که اجرا همان سیاست است. “من فقط صادق بودن است که ما قصد داریم برای مقابله با شما. برخی از مردم به دنبال یک مبارزه و من نمی خواهم برای قرار دادن آن بر روی کارکنان. آنها را به اندازه کافی پول برای آن.”

بیکر اضافه شده است که او فکر می کند که صاحبان کسب و کار باید قادر به تنظیم خود ماسک سیاست. Kandiyohi County تا به حال تنها یک COVID مرگ به او اشاره کرد. هنوز, او گفت که او امیدوار است خود را کسب و کار مشتریان را رعایت ماسک دستور; آخر هفته گذشته گفت: تقریبا همه سوار قایق خود را در Green Lake آمد با ماسک و عینک آنها را در حالی که در قایق بسته در عرشه پایین تر.

مینه سوتا دفتر دادستان کل متهم است با اجرای این ماسک قیمومیت وقتی که می آید به کسب و کار. فرد متخلف را می توان ذکر شده با خرده تخطی از قانون و جریمه 100$. صاحبان کسب و کار می تواند به اتهام بزه جریمه 1000 $یا حتی زندانی تا 90 روز. جریمه های مدنی نیز می تواند در برابر وضع کسب و کار است که می تواند با جریمه تا $25,000.

اما با توجه به تعداد مطلق از مینه سوتا, کسب و کار, سخنگوی جان Stiles گفت: این دفتر دارای پهنای باند کمی برای انجام فعال اجرای و عمدتا متمرکز بر انطباق آن گزارش سیار کسب و کار.

این دفتر در حال حاضر مشغول به کار با کسب و کار برای کمک به آنها را درک و مطابق با دیگر COVID مربوط به سفارشات از Walz دادستان کل کیت الیسون در بیانیه ای گفت.

“در اکثریت قریب به اتفاق موارد ما رسیدن به درک مشترک و توافق که منجر به داوطلبانه انطباق” الیسون گفت. “من نیز به اتهام اجرای قانون و فرماندار دستور اجرایی که نیاز بود که ما نمی توانیم به دست آوردن انطباق. ما همچنین نگاهی که وظیفه جدی است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de