Illustration for article titled ‘Mind the Gap’: A 20-Year-Old Black Medical Student Is Writing a Guide Illustrating How Common Medical Symptoms Appear on Dark Skin

عکس: (شاتر)

یک زیمباوه متولد دانشجوی پزشکی در لندن زندگی است که پر کردن مهم نقطه کور در جامعه پزشکی: اطلاع رسانی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران چگونه علائم برای طیف گسترده ای از شرایط به نظر می رسد بر روی پوست تیره تر است.

تبلیغات

این نوع مشکل است که احساس تکان دهنده منسوخ شده برای قرن 21 اما به عنوان 20-year-old St. George دانشجو مالون Mukwende به تازگی گفت: tاو واشنگتن پستفقدان آموزش در مورد پوست تیره تر و چگونه علائم خاصی ارائه خواهد متفاوت در nonwhite پوست آشکار بود توسط اولین کلاس در دانشگاه لندن مدرسه.

“این برای من روشن بود که علائم خاصی نمی خواهد در حال حاضر همان خود من پوست” Mukwende گفت: پست با اشاره به شرایط مانند خارش کبودی و آبی ، او به سرعت بیرون ریخته شده که همین امر می تواند درست را از افراد دیگر های مشابه پوست تیره.

تبلیغات

که تحقق led Mukwende به ایجاد یک “ابزار جهانی” برای کمک به مقابله با کمبود آموزش است. با حمایت از سنت جورج دانشکده Mukwende که به تازگی به اتمام سال دوم خود را در دانشکده پزشکی در حال نوشتن یک راهنمای برای حرفه ای پزشکی: Mind the Gap: A Handbook of Clinical نشانه های سیاه و قهوه ای پوست.

راهنمای حاوی تصاویر چگونه یک طیف گسترده ای از شرایط از پسوریازیس به COVID-19—نشان می دهد تا بر روی پوست تیره اما Mukwende نیز در زمان مراقبت های ویژه با زبان مورد استفاده برای توصیف علائم.

“این واقعا در مورد این کلمات استفاده می کنیم” مارگوت ترنر مدرس ارشد در تنوع و آموزش پزشکی که برای کمک به این پروژه گفت: این پست. “ما به دنبال decolonize برنامه درسی و مطمئن آموزش پزشکی بازتابی است از همه است.”

“ما روش تدریس بودند ناعادلانه disadvantaging و ‘othering دانشجويان از سیاه و اقلیت های قومی, گروه,” گفت: دکتر پیتر Tamony که همچنین کار بر روی هدایت شده است و مسئول ساخت مطمئن شوید که سنت جورج درسی منعکس کننده تنوع بیشتر. “مسئله دیگر این است که یکی از ایمنی بیمار. آیا ما به اندازه کافی آموزش دانش آموزان ما به صالح مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که می تواند تشخیص مهم نشانه های بالینی در تمام بيماران گروه؟”

تبلیغات

نام راهنمای الهام گرفته شده است و این روال یادآوری, داده, در, لندن, مترو, سیستم عامل, هشدار به مسافران به تماشای گام خود را قبل از آنها وارد ماشین.

“ذهن شکاف” یک علامت هشدار دهنده به شما هشدار از یک خطر است و اگر شما لازم نیست هر چیزی در مورد آن وجود دارد می تواند عواقب کشنده” گفت: Mukwende. “اگر ما نمی هر چیزی در مورد پرداختن به موضوع در دست مردم ادامه خواهد داد که تشخیص داده.”

تبلیغات

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نه تنها خطر misdiagnosing سیاه بیماران با توجه به علائم و یا توصیف آنها را در حساس راه. مملو خسته کننده و تعامل با متخصصان پزشکی باید منجر به عدم اعتماد بین جوامع سیاه و غیر سیاه و سفید ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و در نتیجه بی میلی به دنبال مراقبت.

در روح جامعه ورودی های ذهن فاصله تیم در نظر دارد به صورت دستی به یک “سند زنده” با جاری سهم از بیماران دانشجویان پزشکی و پزشکان پس از گزارش.

تبلیغات

ورودی بسیار مهم است به دستی ماموریت. در حالی که متون دیگر در مورد نحوه ارزیابی علائم پزشکی در پوست تیره تر شده اند, نوشته شده است, ذهن شکاف هدف منحصر به فرد در دسترس خود را و توانایی خود را برای پاسخ به افرادی که از آن استفاده کنید.

دکتر Minal سینگ مدیر برنامه درسی در دانشکده علوم پزشکی در دانشگاه منچستر گفت: پست کتاب شناسایی “نیاز مطلق” در جامعه پزشکی است که مراکز سیاه و تیره پوست بیماران بسیار مورد نیاز راه است.

تبلیغات

“این بسیار نیست فقط بصری تصاویر که مهم هستند گفت:” سینگ “آن را درک داستان بیمار گفته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de