مینیاپولیس دستگیری 6 بعد از پیگیری در اتومبیل به سرقت رفته و بن بست در محل اقامت

مینیاپولیس پلیس بازداشت شش نفر زیر یک تعقیب و بن بست آغاز شد که جمعه شب به عنوان افسران بررسی “جنایت سطح” جنایات لکه بینی بعد از سرقت وسایل نقلیه در مرکز شهر پارک.

سه مرد و سه زن بازداشت شدند پس از هرج و مرج شب آغاز شده است که در نزدیکی آسیاب خرابه پارک در مرکز شهر, مینیاپولیس, و به پایان رسید چند ساعت بعد زمانی که پلیس وارد محل اقامت در جنوب مینیاپولیس که در آن متهمان فرار کرده بود, گفت: سخنگوی پلیس جان سالمند.

دو افسر زخمی شدند. یکی بود sideswiped به طور موقت پین کردن او برابر تیم ملی خود را هنگامی که متهمان در زمان خاموش از پارک در یک وسیله نقلیه. دومین افسر بود زدم به زمین. هر دو تحت درمان قرار گرفتند برای noncritical جراحات در بیمارستان و منتشر سالمند گفت.

پلیس دیدم دو دستگاه خودرو کشش به پارک مجاور به سنگ طاق پل حدود 7:30 p. m. روز شنبه. وسایل نقلیه همسان توصیف از آن است که پلیس به دنبال آن بودند در اتصال به “جنایت سطح جنایات” احتمالا یک carjacking که تا به حال رخ داده است پیش از آن در روز سالمند گفت.

دیگر افسران دنبال وسایل نقلیه. یکی رو دور اما ماموران با کمک دولت گشت هلیکوپتر قادر به ردیابی ماشین های دیگر به این منطقه از N. 18 و نیوتن راه. گمان کردم از ماشین بیرون کردم و به ماشین دیگری که اعتقاد بر این بود دزدیده شده است. متهمان در زمان خاموش به عنوان پلیس اقدام به متوقف کردن آن بزرگان گفت.

چند بلوک دور دوم خودرو متوقف شد و پلیس را دیدم مظنون به اجرا اقامت در 2000 بلوک N. ملکه خیابان.

افسران راه اندازی یک محیط اطراف خانه اقدام به دریافت مظنون به تسلیم. تلاش شکست خورده است. پلیس یک حکم جستجو در مورد ساعت 1 صبح و با هجوم به خانه و در زمان مظنون را بازداشت سالمند گفت.

حادثه در همان روز که پلیس به شهروندان هشدار داد از جنوب و جنوب شرقی مینیاپولیس در مورد افزایش سرقت و carjackings. در ماه ژوئیه پلیس می گویند وجود داشته است 100 سرقت و 20 carjackings در سوم حوزه با بسیاری از جنایات رخ داده در شمال E. 42nd Street.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر سرقت وسایل نقلیه درگیر در روز سه شنبه پیگیری شد گرفته شده از سوم حوزه.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de