مینیاپولیس پلیس می گویند ‘چتر’ سفید بود supremacist تلاش برای تحریک جورج فلوید شورش

یک مرد نقاب دار که دیده می شد در یک ویدئو ویروسی فوق العاده ویندوز از جنوب مینیاپولیس فروشگاه قطعات خودرو در طول جورج فلوید تظاهرات درآمد او moniker “چتر” است مشکوک به روابط با supremacist و به دنبال برانگیختن تنش نژادی, پلیس گفت:.

یک مینیاپولیس پلیس آتش سوزی محقق گفت: عمل خرابکاری در AutoZone در E. خیابان دریاچه کمک کرد تا جرقه یک واکنش زنجیره ای است که منجر به روز از غارت و شورش. در این میان ده ها تن از ساختمان های در سراسر شهر که به زمین سوخته در روز است که به دنبال.

“این اولین آتش است که در تنظیم کردن یک رشته از آتش سوزی و غارت در سراسر حوزه و بقیه از شهرستان” Sgt. اریکا کریستنسن نوشت: در یک حکم جستجو استشهاد پرونده در دادگاه این هفته است. “تا زمانی که اقدامات این فرد خود را affiant در تماس بوده است ‘چتر مرد,’ تظاهرات شده بود نسبتا صلح آمیز است. اقدامات این فرد با ایجاد یک فضای خصومت و تنش است. خود را affiant معتقد است که این فرد تنها هدف بود که به تحریک خشونت.”

پلیس شناسایی “چتر” با تشکر به یک نکته که آمد از طریق e-mail هفته گذشته کریستنسن گفت.

استار تریبیون نمی تواند به طور مستقل تایید پلیس تایید کرده است که تا کنون تنها ظاهر در حکم جستجو و نمی نامگذاری مرد چرا که تا کنون بوده است به جرم متهم است. انسان که دارای سابقه کیفری است که شامل محکومیت خشونت خانگی و تجاوز نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر. سخنگویان برای مینیاپولیس اداره پلیس و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره که درگیر در تحقیق کاهش یافته است به نظر.

فلوید مرگ زیر زانو از آنجا اخراج افسر پلیس تنظیم کردن تظاهرات که در سراسر جهان گسترش یافت و هم زده گسترده حساب بیش نژادی و بی عدالتی است. درک چوین است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس و سه تن از همکاران سابق خود نیز در صحنه J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم چوین.

حداقل دو نفر را در پس از آن شورش که در نهایت گسترش تا آنجا که جنوب مینیاپولیس و سنت جنوب پل و باعث شد حدود 500 میلیون دلار خسارت است. مقامات پس از شارژ یک تعداد انگشت شماری از مردم با آتش سوزی مربوط به جرایم است.

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته livestream تصویری از مارس 27 — دو روز پس از فلوید مرگ نشان داد که مرد راه رفتن معمولی در امتداد جبهه سابق سایت AutoZone در E. دریاچه خیابان و, Minnehaha, شکستن پنجره های آن با 4 پوند پتک باعث برخی از معترضان به مقابله با او و خواست که او را متوقف کند. قبل از این که پلیس می گویند این مرد چادری سر تا پا سیاه و حمل سیاه, چتر, حال, اسپری-رنگ “رایگان [expletive] برای همه منطقه” در مقابل دو درب.

در آن زمان فعالان تصرف در این فیلم به عنوان مدرک که خارج از “تحریک” شد و تلاش برای از خط خارج شده است عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات. اما دیگران در رسانه های اجتماعی با اشاره به این که حداقل برخی از غارت رفته بود در قبل از ظاهر.

کریستنسن نوشت: در استشهاد که او به تماشای “بی حد و حصر ساعت” از فیلم در سیستم عامل رسانه های اجتماعی به تلاش برای شناسایی “چتر مرد” فایده ای نداشت. محققان در نهایت گرفتار شکستن هنگامی که یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه از طریق پست الکترونیکی MPD شناسایی او به عنوان یک عضو از Hells Angels باند دوچرخهسواری که “می خواستم برای ایجاد اختلاف و ناآرامی های نژادی با شکستن پنجره ها و نوشتن آنچه او در دو رنگ قرمز درب,” او نوشت.

پلیس نیز متصل 32 ساله به طور گسترده ای به اطلاع عموم حادثه در استیلوتر اواخر ماه گذشته است که در آن یک زن مسلمان مواجه شد توسط مردان, پوشیدن لباس سفید supremacist لباس.

پس از آن تحقیقات نشان داد مرد نیز دیپلم آریایی کابوی برادری کوچک سفید supremacist زندان و باند خیابان عمدتا در مینه سوتا و کنتاکی. چند تن از اعضای آن نیز در حال حاضر در استیلوتر حادثه است.

اندی کفاش سابق, St. Paul افسر پلیس که به بررسی جنایی موتور سیکلت باندهای گفت: آریایی کابوی ها نسبتا جدید با وفاداری به Hells Angels که کار در سراسر کشور.

“آنها گروه دیگری که اساسا یک مزرعه در سیستم یک جزئی لیگ برای Hells Angels,” او گفت:, و اضافه کرد فرشتگان گهگاه جذب اعضای برخی از این شاخه باشگاه است.

این هفته که به دنبال فلوید مرگ آورده ده ها گزارش از لحاظ نژادی با انگیزه حملات علیه اقلیت و اقلیت متعلق به کسب و کار.

به بیرون درز اطلاعاتی جلسات نشان می دهد که مقامات فدرال شد نظارت بر حرکات و فعالیت های آنلاین از سفید گرایان و دیگر گروه های افراطی که فرود در شهرستان در طول شورش. رئیس Hells Angels احضار 75 نفر از اعضای آریان کابوی اخوان به کمک به حفاظت از باشگاه مرکزی در جنوب مینیاپولیس با توجه به هوش یادداشت که به ظاهر در ماه ژوئن به عنوان بخشی از یک گنجینه عظیم از بیرون درز اجرای قانون اسناد لقب “آبی نشت.” یک عضو باشگاه بعد از ارسال هشدار به معترضان در Facebook گفت: در حالی که فرشتگان توافق با anti-اجرای قانون, پیام, هر گونه تظاهرات رسیده است که این محل باشگاه وانجمن یا “هر یک از ما در محله” خواهد بود “ملاقات با یک کار بسیار غیر دوستانه خوش آمدید ،

دیگر به بیرون درز یادداشتی پیشنهاد کرد که محلی دوچرخهسواری باندهای شد بهره گیری از ناآرامی های خود را به مرحله قاچاق مواد مخدر در منطقه مترو و دوچرخه سواران “در ارتباط با نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان” تا به حال مورد بحث تحریک شورش در حالی که نما به عنوان اعضای ضد فاشیستی گروه Antifa. آن را بلافاصله روشن از به بیرون درز مواد که آیا هر یک از این تهدیدات جامه.

پس از اعتراضات آغاز شد فیلم “چتر” roared در سراسر رسانه های اجتماعی باعث گمانه زنی در مورد هویت مرد. یکی مداوم شایعه استدلال “چتر” بود مخفی, St. Paul افسر پلیس به دنبال تحریک خشونت ادعای ظاهرا بر اساس یک صدای جیر جیر با استناد به اطلاعات از یک زن که ادعا کرد که یک بار ازدواج کرده و به افسر.

در پاسخ St. Paul پلیس منتشر شد, زمان مهر نظارت ویدئوها نشان می دهد که افسر بود و در سنت پل در زمان حادثه و رئیس پلیس تاد Axtell منتشر شد بیانیه سرزنش کاربران رسانه های اجتماعی برای گسترش اطلاعات غلط است که می تواند “خطر اندازد افسر شهرت و ایمنی و لطمه زدن به اعتماد این اداره پلیس مشغول به کار بسیار سخت برای ساخت آن جامعه است.”

جاستین Terrell, مدیر اجرایی شورای Minnesotans از میراث آفریقایی گفت مکالمات در اطراف فلوید مرگ و متعاقب آن شورش مهم هستند اما آنها اغلب موفق به حساب برای تداوم نژادپرستی ساختاری.

“من فکر می کنم در پایان روز, ما نیاز به شروع به برخورد با این مسائل به دلیل من فکر می کنم این” چتر “او فاسد تکه میوه در دورترین شاخه ای از درخت [اما] ما باید به ریشه های” ترل گفت. “من فکر می کنم ما باید برای انجام کار برای به دست آوردن وجود دارد که امریکا هرگز انجام می شود و مینه سوتا مطمئن نیست.”

نویسنده کارکنان چائو منتظر کمک به این گزارش.

توییتر: @StribJany

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de