پیش از مینه سوتا, ایالات را در ضربات پنالتی سه شنبه به تصمیم می گیرید که خواهد پیشرفت در MLS برگشت مسابقات Columbus Crew SC دروازه بان اندرو Tarbull تصویری از گریم رو تعیین.

Loons دروازه بان تایلر میلر? همه لبخند بزرگ و دوستانه مشاوره.

“به من گفت: بچه های ما قبل از اینکه فقط خود را انتخاب کنید نقطه و با آن چوب و اعتماد به نفس” میلر گفت. “من فکر می کنم که در PKs بسیاری از آن را فقط پایین می آید به اعتماد به نفس خود را.”

میلر حالت آسان به نظر می رسید برای ایجاد یک تفاوت. پنج هم تیمی بودند مطمئن در خود کامل ضربات گذشته Tarbell. و میلر انجام بخشی خود را برای نجات یکی از کلمبوس’ کمک به Loons حرکت به یک چهارم نهایی در برابر تیم بسیاری از ثابت به عنوان مورد علاقه را به نفع خود با یک 5-3 لبه در ضربات پنالتی پس از 1-1 قرعه کشی در قوانین و مقررات.

“هر آنچه که شما انجام می شود مثبت” بود مربی Adrian هیت پیام به تیم ملی خود را قبل از ضربات پنالتی. و نه Ozzie آلونسو, Jan Gregus هارون Schoenfeld Raheem ادواردز و نه تعقیب Gasper چشم به عنوان آنها با نزدیک شدن به نقطه حتی اگر Gasper حال فشار اضافه به ثمر رساند برنده پس از میلر parried کلمبوس’ کریس Cadden تلاش در دور سوم.

که در واقع نبود میلر تنها مجازات نجات از شب. در دقیقه 79 میلر متوقف کلمبوس مهاجم Gyasi Zardes’ ضربه پنالتی اما او تمیز کردن خود را دوباره بجای اول برگشتن به تساوی. که پس از ایالات مرکز بازگشت خوزه آجا که پر کرده است در صورت در دسترس نیست MLS مدافع سال آیک Opara تمام مسابقات را گرفتار کلمبوس’ جرثقیل اتین جونیور, با, بالا, خاتم تا چالش به خود shin داخل جعبه.

میلر اگر چه گفت که او را سرزنش نیست آجا به دلیل اشتباهات اتفاق می افتد زمانی که بازیکنان باید به تقسیم دوم تصمیم گیری. و آجا اجازه نداد نتیجه سر و صدا او را درست مثل میلر.

“ما کاملا دفاعی واحد است که ما تا به حال کل این بازی منظورم این است که ما احتمالا شدم-دارای مقدار زیادی” میلر گفت. “اما ما در دفاع به عنوان یک تیم و این چیزی است که آن را به پیروزی در این مسابقات است. و این یک بازی بسیار دشوار است اما من فکر می کنم شما را دیدم در مجموع چگونه قوی واحد ما با هم است. و هنگامی که آن پایین می آید به آن کسی که آماده است برای ایجاد یک بازی است.”

ایران در واقع موفق فقط یک ذره بیش از 35 درصد از در اختیار داشتن. بخشی از این حریف به Columbus — که تا به حال از دست رفته یک بازی تمام فصل و اذعان تنها یک هدف قبل از این مسابقه شناخته شده است برای غالب عبور هافبک. اما Loons نیز با حروف بزرگ در یک 18 دقیقه نمره پس از هافبک رابین لاد banked در یک uncleared گوشه لگد کردن زیرین میره و آنها آن را در بسته بندی دفاعی پس از آن.

Boxscore: ایالات 1 کلمبوس 1 (Loons پیروزی در PKs)

“من فکر می کنم آن را سخت ترین حریف برای مطمئن در این دوره از مسابقات گفت:” لاد که به ثمر رساند و تنها گل سوم برای ایران. “و ما ثابت کردیم و نشان داد که ما می توانیم پیروزی در برابر هر کسی در اینجا.”

این Loons در حال حاضر خواهد شد در صورت زلزله سن خوزه در 7 p. m. روز شنبه یک تیم آنها در حال حاضر جای کسی را گرفتن 5-2 در ماه مارس قبل از coronavirus همه گیر قطع شود.

اما قبل از آن این تیم در نظر گرفتن یک لحظه به لذت بردن از یک جنگ سخت پیروز, حتی اگر آن را به تنهایی در اورلاندو به جای در مقابل یک دریای آلیانز زمینه طرفداران.

“ما واقعا خوشحال اتاق پانسمان در آنجا آواز خود را ‘Wonderwall’ در پایان بازی” هیث گفت. “همانطور که من به آنها گفت: قبل از بازی ما شده ایم در اینجا چهار هفته. چه دو هفته دیگر رفتن را ؟ اجازه ماندن در رقابت است.

“ما در اینجا در حال حاضر اجازه دهید را ببینید اگر ما می توانید بروید و آن را برد.”

 

استار تریبیون نمی خواهد در سفر به فلوریدا در این ماه برای لیگ NBA و WNBA پوشش. این مقاله در نوشته شده بود با استفاده از پخش تلویزیونی و مصاحبه های ویدئویی قبل و/یا بعد از بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله