Illustration for article titled Nevada Sheriff Threatens to Stop Responding to 911 Calls From Library Over Its Support for Black Lives Matter

عکس: داگلاس شهرستان کلانتر دفتر

آیا هر کس دیگری شروع به احساس می کنم مثل پلیس ها واقعا فقط یک دسته از بچه ها ؟ آن را به عنوان اگر آنها صرف نسل در پنج سفید حومه کودکان و نوجوانان “آنچه من می خواهم وقتی بزرگ شدم” لیست و برای 32 فصل تا به حال نشان می دهد پلیس تماس آنها “پسران بد” و پلیس نگاه سکسی. سپس بزرگ بد Black Lives Matter boogeyman آمد و همه چیز را خراب. در حال حاضر آنها در حال پرتاب بداخلاقی و جمعی تهدید به گرفتن توپ خود را و رفتن به خانه.

تبلیغات

آخرین نمونه از این می آید از نوادا که در آن یک کتابخانه عمومی ابراز حمایت خود را از پل جنبش و یک county sheriff کردم همه در wittle feewings در مورد آن و گفت: کتابخانه (و من paraphrasing در اینجا) “شما نمی توانید با ما تماس بگیرید برای حل cwimes دیگر وجود دارد!” *چوب زبان*

واشنگتن پست گزارش که هفته گذشته Douglas County کتابخانه های عمومی منتشر شد بیانیه ای اعلام کرد یک جلسه مجازی برگزار شد توسط کتابخانه هیئت امنا که به دعوت برای حضور در. هیئت مدیره گفت: این امر بحث در مورد چیزهایی مانند همه گیر آمادگی بودجه مسائل و کتابخانه برنامه ریزی برای آینده است. شامل در پایان از آزادی آنها بود “ممکن است تنوع بیانیه ای برای بحث و گفتگو” است که در آن آنها اعلام کرد که “Douglas County Public Library تقبیح تمام اعمال نژاد پرستی و خشونت و بی توجهی به حقوق بشر است. ما از #BlackLivesMatter.”

تبلیغات

به خوبی صرف گنجاندن “Black Lives Matter” بود به اندازه کافی برای خارج کردن Douglas County Sheriff دانیل Coverley درونی خراب بچه بداخلاق و لوس و او در پاسخ به این کتابخانه بیانیه ای گفت: این کتابخانه نمی توانید به تماس با 911 کنه.

“با توجه به حمایت شما از زندگی مهم و بارز عدم حمایت و یا اعتماد با داگلاس شهرستان کلانتر, لطفا با احساس نیاز به 911 تماس بگیرید برای کمک به” Coverley نوشت: در نامه به کتابخانه دوشنبه. “من برای شما آرزوی موفق باشید با اختلالات و هرزه رفتار است.”

اول از همه جا در کتابخانه بیانیه داگلاس شهرستان کلانتر دفتر حتی ذکر شده به طوری که مشخص نیست چرا کلانتر Waah Waah, من می خواهم Binky احساس شخصا حمله کردند اما او مطمئن شوید که به عنوان جهنم در پاسخ با ضربه زدن-سگ-hollering انرژی است.

Coverley موجود در نامه خود آمار نشان می دهد که تیراندازی پلیس غیر مسلح سیاه مردم کاهش یافته است و او اشاره کرد که داده ها را به عنوان اثبات این که سیستمیک نژادپرستی در پلیس وجود ندارد. آنچه کلانتر Waah Waah, من می خواهم به تماشای Paw Patrol را درک نمی کند این است که تیراندازی پلیس غیر مسلح سیاه مردم تنها یک جنبه از آنچه پل جنبش در برابر.

تبلیغات

قتل Trayvon Martin توسط جورج زیمرمن چه کاشته دانه به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده شورش. مرگ او نمی شامل پلیس در همه—فقط به عنوان Ahmaud Arbery مرگ نمی شامل پلیس اما هنوز هم موفق شده است برای الهام بخشیدن به BLM تظاهرات. اریک گارنر درگذشت در حالی که پلیس در تلاش برای دستگیری او برای فروش loosies. مرگ او همراه با تیراندازی مرگ مایک براون, لگد کردن پل برچسب. گارنر نبود به ضرب گلوله توسط پلیس; او پس از اینکه با قرار دادن در یک سبد—فقط به عنوان جورج فلوید درگذشت خفگی در حالی که در بازداشت پلیس و فلوید را مورد آنچه فرستاده جنبش به اوردرایو.

Coverley نامه را ذکر “غم انگیز و قابل پیشگیری مرگ جورج فلوید” اما هیچ خشونت پلیس آمار خارج از تیراندازی حوادث قرار گرفتند. همه در همه ، نیز وجود دارد هیچ آمار نشان میدهد که چگونه بسیاری از افسران محاکمه و به اعدام محکوم شده برای عکسبرداری غیر مسلح بودند. آن را تقریبا به عنوان اگر کلانتر Waah Waah, من نیاز به یک تغییر پوشک اما من نمی خواهم یکی نیست در واقع درک آنچه سیاه زندگی مهم است در همه.

تبلیغات

به هر حال یک Douglas County سخنگوی بعد گفت: Reهیچ روزنامه مجله که Coverly اساسا فقط صحبت گه و این که کلانتر نمایندگان هنوز هم در پاسخ به تماس از کتابخانه.

Coverly اقدام به توضیح او اوقات تلخی در یک بیانیه نوشته شده به Douglas County Facebook صفحه: شنبه ،

تبلیغات

“این شده است یک زمان سخت به اجرای قانون و حرفه ای می تواند دلسرد کننده هنگامی که ما درک می کنیم که ما ممکن است تحت حمله” Coverley نوشت. “پاسخ من بود و ریشه در باور من این است که این مسائل باید به طور علنی مورد بحث در راه است که ارزش تنوع و اجرای قانون است.”

دوباره هیچ کس خود را ذکر دفتر bro. گریه را متوقف کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله