Illustration for article titled iThe Michelle Obama Podcast /iHas Finally Arrived and Our Forever President Is the Perfect Guest for Its Premiere

عکس: Mark Wilson (گتی ایماژ)

در این روز و سن, همه در یک پادکست.

اما در یک اشباع بازار مملو از صدها نفر از هزاران نشان می دهد که یا رفتن unheralded یا بی سابقه, من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که میشل اوباما پادکست هیچ مشکلی ندارد آنچه ایستاده است. و در اولین قسمت ما برای همیشه لطفا برای بانوی اول پیوست مردی که باید هرگز چپ دفتر: ما برای همیشه لطفا برای رئیس جمهور, باراک اوباما.

تبلیغات

Coronavirus به طور کامل طرح میتوانست به ما راه زندگی از سلامت ما به ما ثبات مالی حتی نحوه تعامل ما به عنوان انسان پس از آن تنها اتصالات که اوباما مورد بحث ما مسئولیت به کشور ما و جوامع ما در طول این زمان های خطر ناک.

“گاهی اوقات این رابطه ممکن است یک منبع از تحقق یا معنی یا شادی” میشل می گوید. “بار دیگر, آن ممکن است موجب سوال است که ما کاملا نمی دانند که پاسخ به. آنچه ما واقعا صحبت کردن در مورد جایگاه ما در این جهان است. چگونه ما احساس می کنیم در مورد آن و آنچه ما می توانیم با قدرت ما است.”

تبلیغات

در طول این دوره از 49 دقیقه قسمت باراک و میشل کشف خود را upbringings و چه کسانی که در اطراف الهام گرفته و آنها را تبدیل به بیشتر به طور فعال درگیر در جوامع خود.

“نبود کلاسیک خانواده هسته ای. آن را محکم گره خانواده” باراک می گوید. “ما احساس دوست داشتنی و پشتیبانی می کند. و این بدیهی است که در آن یک جامعه شروع می شود.

“ارزش های خود را همیشه شروع با کسانی که نزدیک به شما ، پس مادر من عمیقا معتقد بودند در هر حال شایسته عشق و ستایش و حمایت است.”

“در هسته همه چیز را که شما انجام داده اند به لحاظ سیاسی چه من می دانم که در مورد شما به عنوان یک فرد و یکی از دلایلی که من سقوط در عشق با شما است […] از آنجا که شما در حال هدایت اصل است که ما یکدیگر را برادر و خواهر پاسداران” میشل می گوید. “و این که چگونه من مطرح شد!”

تبلیغات

به عنوان آسان به عنوان آن را به لذت بردن از خود گفتگوی بورسی شما در حال حاضر می دانیم اوباما خوبی برای ما الهام بخش بود و ما بهترین های ما خودشان را به عنوان به خوبی.

“من می دانم که بسیاری از شما در حال صدمه زدن به خارج وجود دارد در حال حاضر و اشتباه هستند و این خوب است“میشل می گوید. “اما من دیده ام که باراک دیده است ما می توانیم که خشم که ناامیدی و تبدیل آن به چیزی مفید است. شاید حتی چیزی امیدوار باشد. اما ما فقط باید برای نگه داشتن کسانی که مکالمات زیرا هنگامی که ما شروع به مکالمه وجود دارد هیچ گفتن که در آن خواهد شد.”

تبلیغات

میشل اوباما پادکست در دسترس است در حال حاضر در Spotify در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de