TRS رهبری با تکرار high-handedness بسیاری از رهبران حزب

حیدرآباد: The high-handedness خاص TRS رهبران در برابر کارمندان دولت اعم از پزشکان در حال حاضر شرم آور حزب کارفرمایان است.

از چند روز پیش در هند در خارج از کشور بانک (IOB) مقامات شکایت تپه Banjara پلیس در برابر حزب حاکم MLA Danam Nagender و پیروان خود را برای مانع آنها از توزیع بیش از اسناد زمین به مالک که تا به حال خریداری زمین در حراج انجام شده توسط بانک. MLA ادعا کرد که زمین های متعلق به دولت و نه به هر فرد خصوصی.

به تازگی یک ویدئو کلیپ رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی جایی که برخی از پزشکان گفته است که یک مرد ادعا کرد که تشکیلات خودگردان فلسطینی از آن و صنایع وزیر KT راما رائو تا به حال در معرض تهدید و آزار آنها.

در ماه ژوئن این سال یکی دیگر از کلیپ های ویدئویی نیز رفت و ویروسی است که در آن Serlingampally MLA Arekapudi گاندی بود به اتهام تهدید و مسدود Kukatpally درآمد مقامات بخش از تخلیه وظایف خود را از حفظ آب بدن است.

هر چند درآمد افسران نگران ادعا که MLA و پیروان خود را در معرض تهدید آنها MLA کرده بود را تکذیب کرد, تهدید مقامات دولتی و گفت: این صرفا یک گرم ارز از کلمات است.

سال گذشته در حمله به یک افسر جنگل در ادیلبد توسط پیروان و برادر از یک حزب حاکم MLA تا به حال ساخته شده سرفصل های ملی.

رهبران اپوزیسیون شده اند اشاره به بالا دست رفتار حزب حاکم رهبران در برابر کارمندان دولت. کنگره مقننه رهبر حزب عربی Bhatti Vikramarka ادعا شده است که حزب حاکم رهبران اند با استفاده از دولت ماشین آلات خود را به پایان می رسد.

وی با ذکر یک حادثه در Pinapaka حوزه مغبون خممم منطقه که در آن محلی MLA R Kantha, رائو گفته اشغال حزب کنگره و رنگ آن را با رنگ صورتی و جشن تولد بعد از TRS کار رئیس جمهور KT راما رائو. R Kantha, رائو انتخاب شد در یک کنگره بلیط در سال 2018 مجمع انتخابات و بعد از آن پیوست با TRS.

او اشاره کرد که “زمانی که MLAs از حزب حاکم با هدف قرار دادن
مخالفت آشکارا تصور کنید چه خواهد بود سرنوشت مشترک انسان و
کارمندان دولت.”

CLP رهبر همچنین به یاد می آورد یک حادثه اخیر که در آن یک نگهبان سوخته بود زنده در سکوندربد توسط برخی از رهبران حزب حاکم.

او ادعا شده است که حزب حاکم رهبران شده غرقه در مقیاس بزرگ غصب زمین در سراسر کشور اما تعداد کمی از آنها در حال بیرون آمدن در باز است.

BJP دولت رئیس جمهور Bandi سانجی کومار ادعا که انسان معمولی و صمیمی کارمندان دولت هستند و لرز با توجه به متکبرانه رفتار TRS رهبران.

او گفت: “ما شده اند دریافت شکایت از مقطع
مردم در مورد جنایات حزب حاکم رهبران. آن است
مایه تاسف است که حتی خندقها در سطح رهبران بیش از حد غرقه شدن در تهدید
از صادق افسران.”

او افزود: “TRS رهبران با استفاده از پلیس به عنوان یک سلاح برای تهدید مردم است. این مایه تاسف است که برخی از افسران پلیس مشغول به کار به عنوان ابزار در دست TRS رهبران. مردم در حال از دست دادن ایمان در گرفتن عدالت با چنین افسران پلیس.”

در ضمن با وقوع مکرر حوادث حزب رهبری احساس کردند که آنها داده اند رهبران اپوزیسیون دامنه به هدف دولت.

ارشد رهبر در TRS گفت که حزب کارفرمایان باید جدی گرفته نظر در این نوع عمل می کند. آنها در حال حاضر هشدار داد استرن اقدام علیه مجرمین او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de