دوقلوها مراقبت از کسب و کار در خانه, درب بازکن, ضرب و شتم توسط کاردینالها 6-3

دوقلوها’ دو گران ترین رایگان-عامل خرید در زمستان سال گذشته هزینه یک ترکیب $99 میلیون, هر چند آن را نه کج تقسیم می شود. در بازی اول خود در خانه جدید خود را پارک کسانی که سرمایه گذاری هر دو بزرگ و کوچک شروع به پرداخت سود سهام.

هومر بیلی از 7 میلیون دلار righthander داد تا دو اجرا می شود بیش از پنج نوبت خود را در مینه سوتا اولین و جاش دونالدسون خواهد کرد که جمع آوری دیگر $92 میلیون (حداقل) سوار در دو اجرا می شود با یک قربانی پرواز و مخالف-زمینه اجرای خانه به عنوان دوقلوها برنده هدف خود را در زمینه درب بازکن برای چهارمین فصل متوالی و 6-3 بیش سنت لوئیس کاردینالز در روز سه شنبه.

“آره که احتمالا برای اولین بار از بسیاری از” مدیر Rocco Baldelli گفت: از دونالدسون های 2015 AL MVP که در آغاز فصل با تنها یک ضربه در 10, در-خفاش ها — البته با چهار پیاده روی در شیکاگو است. “او همیشه یک مقدار زیادی از انرژی بنابراین شما می توانید هرگز بگویید اگر این انرژی اضافی و یا فقط طبیعی است. اما من به شما بگویم که او تا به حال واقعا خوب در خفاش ها در سراسر.”

شماره 3 hitter وظیفه Jorge Polanco نیز ارائه شده خود را به خانه اول اجرای فصل, خرد کردن کارلوس مارتینز بر روی زمین خالی راست-میدان پلازا برای کلاه پنج-اجرای دوم باز یافته و دوقلوها به بهبود 3-1 در این مدت تاخیر 2020 فصل است.

دوقلوها کتک مارتینز است که بازگشت به سنت لوئیس چرخش پس از خدمت به عنوان نزدیک سال گذشته با شش بازدید در دو نوبت و دونالدسون به پایان رسید مارتینز شب دو نوبت بعد با بلند کردن یک میانه-of-the-صفحه fastball بر روی برآمدگی در سمت راست میشه.

“با استفاده از تمام زمینه ها در آن بیش از حد. که راست میدان ایوان قطعا می تواند دوستان خود را اگر شما اقامت در توپ و درایو آن است که راه و این چیزی است که ما را به دیدن” Baldelli گفت. “این خوب است.”

این 11th هدف زمینه هومر در دونالدسون حرفه ای, اما برای اولین بار است که تولید به سلامتی توسط تماشاگران.

منتظر هیچ از آن نمی. هدف زمینه بود به طرز مرموزی خالی آن را به عنوان آمار و ارقام بود و در طول این نه هفته فصل است. احتمالا حس ساخته شده است که به یاد ماندنی ترین سر و صدا شب بود, یک لحظه سکوت. بازی متوقف شد و در پنجم زمین باز یافته در 8:46 بعد از ظهر به تتم جورج فلوید و 8 دقیقه, 46 ثانیه به پایان رسید که زندگی خود را.

“من احساس آن را متفاوت” دونالدسون گفت. “من فکر می کنم این نیاز بود.”

دوقلوها’ 60, صفحه اصلی, درب بازکن, در مینه سوتا شروع با مقدار زیادی از مراسم اذکار و تظاهرات از جمله Baldelli شش بازیکن و یک مربی زانو طول سرود ملی همه آن را برای مخاطبان تلویزیونی به جای یک زندگی. سپس بازی آغاز شد و به سرعت حل و فصل را به الگوی دوقلو’ فصل باز با جوراب سفید: تالار باز یافته و شانس کمی برای تغییر در نتیجه بازی عینک.

با طرفداران هیچ یک از معمول مظاهر روز افتتاحیه — پارچه سست بافت پرچمی آویخته بیش فوقانی عرشه تیم صف برای معرفی حتی یک گارد ملی هوایی روگذر — نیاز بود اما دوقلوها gamely صحنه آنها به هر حال. در طول بازی هر لحظه ای سرنوشت ساز روبرو شد تنها با جعلی و ضعف به سلامتی.

وجود دارد صفحه اصلی-اجرای آژیر در ballpark را برای پر کردن برخی از سکوت این سال, اما علاوه بر این که از دست داده بود در دونالدسون.

“من صادقانه نمی شنیدن آن به یاد داشته باشید,” او گفت:. “من بسیار هیجان زده در حال اجرا در اطراف پایگاه, اما من گوش دادن به آن در زمان آینده.”

وجود دارد هیچ آژیر برای سنت لوئیس ” دو homers فقط حیرت زده oh-no سکون. در مورد تایلر اونیل پنجم-زمین باز یافته انفجار بیلی تنها واقعی اشتباه از شب را در ترس از 438-پا مسیر به کرسی بالاتر از bullpens.

در مورد بایرون Buxton نه کاملا-a-گرفتن یک تامی Edman هشتم – زمین باز یافته هومر کردن ترور ممکن است آن را نگه دارید-شما-نفس لحظه ای که او غیر روحانی در خاک در پایه دیوار. Buxton شده بود اما عصبانی است که او و سنن و این catchable پرواز توپ.

“او را به رفتن به می خواهید به بازی در هر زمان. نه تقریبا در هر زمان. هر زمان” Baldelli گفت. “او انتظار دارد که برای هر بازی. … مانند این که او چه کسی است. او ممکن است بهترین outfielder در جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net