‘چتر’ دیده می شود و باعث صدمه به اموال در اوایل مینیاپولیس تظاهرات اعتقاد به سفید Supremacist


Illustration for article titled Umbrella Man Seen Causing Property Damage During Early Minneapolis Protests Believed to be White Supremacist

تصویر: YouTube

در ماه مه به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید در ابتدا میلادی در مینیاپولیس یک فیلم رفت و ویروسی نشان دادن یک مرد در لباس تمام سیاه و حمل یک چتر فوق العاده ویندوز در یک AutoZone با پتک. پس از ماه ها تحقیقات پلیس مینیاپولیس در حال حاضر بر این باورند که انسان ممکن است سفید supremacist.

تبلیغات

استار تریبیون گزارش که ناشناس نکته طریق ایمیل ارسال می شود را شناسایی کرده است و انسان به عنوان یک عضو از جهنم فرشتگان باند دوچرخهسواری که در آنجا بود به تشدید تنش های نژادی و تحریک خشونت. یک آتش سوزی محقق برای مینیاپولیس پلیس معتقد بودند که اعمال انسان تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای و مسئول بودند برای غارت و اموال آسیب دیده در اوایل روز از تظاهرات. مرد با اسپری “رایگان گه برای همه” بر روی درب های شیشه ای از AutoZone قبل از فوق العاده این ویندوز; فروشگاه بود و بعد سوزانده است.

از استار تریبیون:

“این اولین آتش است که در تنظیم کردن یک رشته از آتش سوزی و غارت در سراسر حوزه و بقیه از شهرستان” اریکا کریستنسن نوشت: در یک حکم جستجو استشهاد پرونده در دادگاه این هفته است. “تا زمانی که اقدامات این فرد خود را affiant در تماس بوده است ‘چتر مرد,’ تظاهرات شده بود نسبتا صلح آمیز است. اقدامات این فرد با ایجاد یک فضای خصومت و تنش است. خود را affiant معتقد است که این فرد تنها هدف بود که به تحریک خشونت.”

پلیس شناسایی مظنون به لطف یک نکته که آمد از طریق ایمیل در هفته گذشته کریستنسن گفت.

حداقل دو نفر را در پس از آن شورش که در نهایت گسترش تا آنجا که جنوب مینیاپولیس و سنت جنوب پل و باعث شد حدود 500 میلیون دلار خسارت است.

تبلیغات

پلیس نیز متصل 32 ساله به طور گسترده ای به اطلاع عموم حادثه در استیلوتر اواخر ماه گذشته است که در آن یک زن مسلمان مواجه شد توسط یک گروه از مردان با پوشیدن لباس سفید supremacist لباس.

کریستنسن گوید در استشهاد که او صرف ساعت های بی شماری از سراسر Infinite, YouTube, اسنپ چت و دیگر انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی به تلاش و شناسایی این مرد به هیچ موفقیت. تحقیقات بیشتر نشان داد که این مرد نیز متصل به یک حادثه در ماه ژوئن که در آن یک زن مسلمان بود مورد آزار و اذیت توسط اعضای آریایی کابوی اخوان سفید supremacist باند مستقر در مینه سوتا و کنتاکی.

به عنوان اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ادامه از طریق تابستان, گزارش, سفید supremacists تلاش برای خرابکاری در آنها رشد کرده در فرکانس. این آخر هفته گذشته در ریچموند Ala.,پلیس ادعا می کنند که یک گروه از سفید supremacists masqueraded به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان و شروع به از بین بردن اموال به از خط خارج شده است یک تظاهرات مسالمت آمیز. ماه گذشته یک اتهام ‘Boogaloo پسر” بود که به اتهام قتل به مرگ یک افسر فدرال در طول یک زندگی ماده تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا.


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net