به عنوان قرارداد خود را با کلاغ تمام شده پس از 2019 فصل و پتانسیل بزرگ payday در رایگان آژانس inched نزدیک مایکل پیرس شروع به ساخت ظریف تغییرات در روال خود را در امیدوار است از محافظت در برابر ویروس که فقط آغاز گرفتن آن در زندگی آمریکایی.

او پناه با پدر و مادر خود را نزدیک به همراه علا., کار کردن در اتاق زیر شیروانی. او را متوقف غذا خوردن در رستوران ها در ماه فوریه با توجه به نحوه پنومونی متصلب بود خود سیستم تنفسی در طول سال دوم خود را با کلاغ و چگونه او سابقه خانوادگی مبتلا به آسم می تواند همه چیز را پیچیده تر برای هر کسی که قرارداد coronavirus.

پدرش مایکل Sr. شده بود گفت: برای ماندن خانه از کار خود را در تلفن همراه عمومی سازمان مسکن به دلیل آسم و مایکل جونیور می دانستم که اگر او گرفتار ویروس, او می تواند با قرار دادن خود و خانواده اش در یک پرتگاه.

“من یکی از آن بچه ها که در زمان این چیزی که به طور جدی از گرفتن بروید چرا که از سلامت من” او گفت:. “من فقط می شد تا در برابر ساعت پس از من به آن تماس بگیرید.”

تماس پیرس ساخته شده در روزهای اخیر و پس از امضای سه سال $27 میلیون مقابله با وایکینگ ها در ماه مارس قرار بود فوتبال خود را حرفه ای در خود نگه دارد. بینی و مقابله با پرواز به مینه سوتا به اطلاع Vikings مقامات او خواهد بود امید بستن به خارج از 2020 فصل نهایی تصمیم گیری او می خواهم mulled برای هفته ها به عنوان ویروس خروشان و فصل یافتند.

حتی قبل از NFL توافق با بازیکنان NFL انجمن روی یک طرح را برای بازیکنان امید بستن به خارج از 2020 فصل پیرس, 27, گفت که او فکر نشسته سال است. او گوش به هر تماس NFLPA برگزار شد بازیکنان برای اقامت تا تاریخ در مورد چگونه فصل را نگاه کنید.

او صحبت خود را به دوران کودکی پزشک متخصص اطفال خانواده اش عامل و وایکینگها کارکنان پزشکی که می تواند با مراجعه به قفسه سینه X-ray پیرس دریافت کرده بود زمانی که او امضا شده در ماه مارس است.

انتخاب که پیرس به نام “دلخراش” سه شنبه نیز چیزی از یک اجماع.

“این چیزی است که من بوده ام به مبارزه تمام زندگی من,” او گفت:. “این مایه تاسف است. من واقعا در مورد آن ناراحت. من به پرواز تا اینجا شب گذشته و من فقط می خواستم به صحبت کردن با همه و مطمئن شوید که آنها درک من این را به طور جدی تر از من فکر می کنم بعضی از بچه ها انجام دهد. من سوپر خدا را شکر آنها سرمایه گذاری در من. اگر آنها یک واکسن, من دوست دارم به عقب در اینجا در بهار به محض این که من احتمالا می تواند. آن را فقط تاسف بار.”

پیرس گفت که او “فوق العاده شوکه” در هنگام Vikings سر مربی ورزشی اریک Sugarman آزمایش مثبت بیش از آخر هفته و اضافه کرد که ویروس “تنها چیزی است که شما نمی تواند پیش بینی کند.”

“این چیزی است که [دکتر تیم شلدون] سوختگی گفت: من و او به من گفت که او قطعا درک که در آن من بود که از” پیرس گفت. “فقط با داشتن یک تیم رسمی می گویند که آن را به معنای جهان به من به دلیل آن اجازه دهید من می دانم که من حق تصمیم گیری.”

وایکینگ ها را امضا کرده بود پیرس به جای Linval یوسف به عنوان یک اجرا توقف نیروی در وسط خود را در خط دفاعی و در غیاب او برگ یک شکاف قابل توجهی در میانه وایکینگ” ، Jaleel جانسون و Armon وات می تواند خواسته می شود به بزرگتر نقش ها و وایکینگ ها می تواند به دنبال یکی دیگر از کهنه lineman برای کمک به سوراخ کردن محل.

چون پیرس سابقه آسم و او را در معرض خطر مورد او را دریافت خواهد کرد $350,000 دستمزد. قرارداد خود را خواهد تلفات معنی خود را از توافق را اجرا خواهد کرد از طریق 2023 و وایکینگ ها فقط باید به تعداد 2 میلیون دلار از پیرس امضای پاداش و $350,000 دستمزد برابر درپوش در سال 2020 است.

در عین حال او گفت که او به بازگشت به بیرمنگام و ساخت “بهترین بدنسازی صفحه اصلی من می توانیم” را به ماندن در شکل 2021 فصل کار با کارکنان در Samford (که در آن Pierce, بازی های برگزار شده در دانشگاه) در یک برنامه آموزشی او می تواند هر دو را در خود و یا با یک مربی است که آزمایش منفی برای COVID-19.

او مطمئن نیست و در عین حال اگر NFL و NFLPA توافق کرده اند که در پارامترهای است که اجازه خواهد داد که او را به حضور در جلسات تیم اما اگر او قادر به انجام این کار پیرس گفت: “من آنجا خواهم بود 110 درصد است.”

پیرس امید برای فصل آینده لولا تا حدودی بر کارایی و در دسترس بودن واکسن که ناشناخته باقی مانده در این نقطه است. او در زمان آرامش در گفتگو با وایکینگ ها پزشکان که صدا خوش بینانه در مورد پتانسیل برای یک واکسن تا سال 2021 اما حتی پس از آن او اذعان کرد: “ما نمی دانیم که چگونه موثر خواهد بود.”

منطق راند تصمیم خود را برای سال 2020 فصل است. امیدوارم که سوخت چشم انداز خود را برای 2021.

“من عاشق این بازی ، من دل شکسته که من اجازه بسیاری از مردم در حال حاضر” پیرس گفت. “من خریداری یک غلاف [واحد ذخیره سازی] و من ذخیره کردن آن را در اینجا. تا زمانی که آنها به من بگویید که من نمی توانم به وجود آمدن من سعی خواهد کرد همه چیز ممکن است به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de