Illustration for article titled Will Fenty Skin Help Our Skin Find Love in a Hopeless Place? Rihanna Tells Us All About Her Newest Beauty Brand

تصویر: Fenty پوست (YouTube

“[M]y محصولات مراقبت از پوست در سفر شده است کاملا پیچیده…برخی از بخش هایی از صورت من چرب هستند برخی از آنها خشک, خستگی, از, سفر, به علاوه من باید فوق العاده حساس و شیلی در حال حاضر در 30s?!!”

تبلیغات

ریحانا, you ain’t توییتی چیزی جز یک کلمه و spoiler alert: این بهتر نیست در 40s خود را. اما زنی که یک بار ارائه شده ما یک نقطه در زیر چتر او (الا, الا, eh, eh, eh…) در حال حاضر امید به پوشش همه ما محصولات مراقبت از پوست نیاز به عنوان به خوبی. پس از اعلام کرد که Fenty پوست خواهد بود راه اندازی این جمعه, جولای 31, دختر بد از زیبایی ویژه ای ساخته شده ظاهر در نیز به تازگی راه اندازی Fenty پوست کانال یوتیوب به بحث در مورد الهام و مواد تشکیل دهنده ستاره که رفت به ایجاد محصولات برای همه انواع پوست.

تبلیغات

“یکی از مهمترین چیزهایی که برای من ایجاد محصولات برای Fenty زیبایی بود و آرایشی که شبیه پوست چون من اعتقاد دارم که بزرگ پوست باعث می شود آرایش و آنقدر آرایش می رسد پوست بزرگ” این megastar توضیح داد. “و پس الهام بخش در پشت Fenty پوست بود فقط ایجاد بنیاد که—این که آیا شما می خواهید به پوشیدن آرایش, نور, آرایش, گریم سنگین—هر آنچه شما ترجیح می دهید یا در خلق و خوی برای همیشه وجود دارد یک پایه بزرگ زیر که و که الهام بخش برای Fenty پوست است.”

بدون شک در آینده خط تولید خواهد بود هر بیت به عنوان زیبا و شیک به عنوان موسس آن, اما ریحانا همچنین وعده داده است که درست مثل او Fenty پوست خواهد شد کار و کار و کار و کار و کار و کار. (لطفا ما را ببخش; ما می توانید از دست ندهید یک فرصت برای دوباره آن خودداری کنند—به خصوص با هیچ آلبوم اعلام نشده است!)

“من می خواستم یک محصول است که فقط کار می کرد—من فقط می خواستم آن را به کار,” او می گوید. “من می خواستم بهترین مواد تشکیل دهنده و من نمی خواهم آن را به هزینه های زیادی…چون من معتقدم که این چیزی است که مردم شایسته: سزاوار آنها محصول بزرگ بزرگ پوست و نباید آن را دور از دسترس است. من از رنگ و من یک مقدار زیادی از حساسیت در بسیاری از مناطق در چهره من, بنابراین من واقعا ضربه زننده با محصولات و بسیاری از بار من ترس و محتاط. بنابراین در حال توسعه این محصولات من واقعا می خواستم به مطمئن شوید که آن را احساس راحت; [که] آنها موثر و معتبر برای افرادی که واقعا می دانم که محصولات مراقبت از پوست بلکه من می خواستم یک محصول است که کار می کرد. بیشتر از هر چیزی که بود فقط مهم ترین چیز برای من: چیزی است که کار می کرد برای همه است.”

Rih بود به خصوص متفکر که آن را به حفاظت از ایجاد یک خط است که هر دو ملاحظه از پوست ما و محیط زیست است. او از کرم مرطوب کننده روزانه برای مثال حاوی SPF جزء برخی از ما melanated عامیانه هستند متاسفانه مشرف شده است.

تبلیغات

“بسیاری از مردم ایده های خود را در مورد SPF و چه کسی باید از آن استفاده کنید و که نباید اما SPF برای همه” ریحانا اعلام کرد—و ما نمی تواند بیشتر موافقم. Fenty پوست نیز می بالد که در آن صخره های مرجانی-دوستانه; نه جزئی نگرانی همه ما باید در مورد مراقبت دراز مدت بر روی ما تاثیر گذاشته محیط زیست است.

“این برای من مهم است که ما حاوی محصولات که نمی هر گونه مواد مضر و آن را نیز برای من مهم است که ما ایجاد نمی کند هر گونه افراط و بسته بندی” Rih توضیح داد. “بنابراین به طور کلی ما در حال استفاده کمتر از بسته بندی. ما در حال از بین بردن جعبه در هر کجا که ما می تواند; ما با استفاده از مواد قابل بازیافت هر زمان که ما می توانیم و ما نیز با داشتن قابل تعویض سیستم های که در آن شما فقط خرید در خارج از بسته بندی یک بار و از آنجا که شما فقط نگه داشتن جایگزینی و شما می توانید بازیافت.”

تبلیغات

شما همچنین می توانید یک طعم و مزه آن Bajan زیبایی می آید, از, به عنوان او را بیشتر از همه طبیعی با نام تجاری ویژگی های مواد تشکیل دهنده خوشمزه مانند کالاهاری خربزه (برای پوست) انجیر (برای آنتی اکسیدان ها) درخت (که شرایط پوست—و این است که ارزش تماشای Rih ویدئو فقط به گوش او hilariously بحث تلفظ آن) و باربادوس گیلاس که ریحانا از روی علاقه خواستار “Bajan گیلاس.”

“این بسیار شفا عنصر آن یک روشن کننده عنصر, اما آن را نیز بسیار بالا در ویتامین C ، ویتامین C بیشتر از حتی یک پرتقال,” او توضیح می دهد. “به طوری که بسیار مهم بود برای من شامل برای مراقبت از پوست به دلیل آن چیزی است که من استفاده—حتی اگر من به باربادوس و من سرد اولین چیزی که من انجام دهید این است که یک Bajan آب آلبالو و شما حق بازگشت به زندگی است.” همچنین شامل آنچه که او خواستار “محصولات مراقبت از پوست طلا استانداردهای” niacinamide (که برای کاهش تیرگی و لکه های تیره) و هیالورونیک اسید (که plumps و حفظ هیدراتاسیون پوست).

تبلیغات

“من می دانم که من می گه! Tuh! می گوید:” multihyphenate مغول.

و اگر شما یک عطر جستوجوی مثل مال شما واقعا Rih می گوید بوی Fenty پوست خواهد شد “هرگز [بود] perfumey” و هرگز حاوی بیش از یک درصد عطر های مصنوعی خواهد شد که سمت راست بر روی برچسب.

تبلیغات

“من می خواهم شما را به همیشه احساس می کنم باعث و احساسات متصل به آن تجربه و آن را سفارشی ساخته شده برای هر محصول…این throughline برای Fenty پوست است که این عطر همیشه گرم و تمیز…آن گرم و تمیز به دلیل آن را قابل اعتماد; شما می خواهید به احساس راحت اما شما همچنین می خواهید به اعتماد که در کار است…ما در حال تمیز با نام تجاری ما بسیار صادق برند و ما بسیار چشمگیر برند و ما سعی می کنیم به شما بچه ها بهترین از همه چیز.”

فروخته نشده است ؟ این دیدار در حال حاضر احساس کمی سبک تر برای ما اثبات ریحانا است که قطعا خود او را بهترین سفیر نام تجاری. امیدوارم او یک راه حل برای این همه “maskne” ما در حال توسعه شده است.

تبلیغات

“بحث واقعی من خیلی هیجان زده برای همه به سعی کنید آن را—نه فقط به این خاطر که من از آن ساخته شده و چون من دوست دارم شما بچه ها در آن درگیر, اما من فکر می کنم شما آن را سزاوار است,” او می گوید. “این واقعا کار می کند; آن را مقرون به صرفه و من آن را ممکن است بهترین راه من می تواند من را از بهترین مواد تشکیل دهنده است که من می توانم, من و عشق و قلب من به آن…در حال حاضر از آن نوبت خود را به آن را امتحان کنید, بنابراین شما لازم نیست که به حرف من برای آن شما می خواهید برای دیدن نتایج خود را در خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله