120 ضد نژادپرستی تظاهرات دستگیر شده بودند در اوماها (روباز انتخابی). درگیری معترضان و پلیس بگویم نسخه های مختلف از آنچه اتفاق افتاده


Illustration for article titled 120 Anti-Racism Protesters Were Arrested in Omaha. Protesters and Police Tell Different Versions of What Happened

تصویر: KETV 7

حدود 120 ضد نژادپرستی تظاهرات دستگیر شده بودند در اوماها Neb., شنبه پس از افسران پلیس ضد شورش مسدود کردن هر دو خروجی از گذشتن از بزرگراه که معترضان در حال پیاده روی. تعجب آور به هیچ وجه یکی از افسران پلیس و معترضان باید بسیار حساب متفاوت از آنچه اتفاق افتاده است که شب.

تبلیغات

اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش که معترضان راهپیمایی کردند و از نزدیک Midtown عبور به مرکز شهر اوماها (روباز انتخابی) و در راس بودند به Farnam خیابان جایی که آنها برای اولین بار گردآوری شده است. زمانی که تظاهرکنندگان به حال بدست یک زن و شوهر از بلوک های که در آن از اسفند ماه آغاز شده و پلیس ماموران آغاز شد اعلام کرد که از مارس بود “غیر قانونی مجمع” و در نهایت شروع به ساخت دستگیری و شلیک فلفل توپ به جمعیت.

تبلیغات

با توجه به هرالد این رویداد توسط 23 ساله الکساندر ماتیوز یکی از رهبران محلی گروه فعال proBLAC. ماه مارس بود که به عنوان همبستگی با معترضان در پرتلند سنگ., و همچنین به عنوان یک فرصت برای اجرای عدالت برای جیمز Scurlockیک اوماها از معترضان بود که به ضرب گلوله کشته شدند و توسط نوار صاحب on May 30. نوار صاحب شد متهم در Scurlock مرگ است.

اوماها (روباز انتخابی) اداره پلیس منتشر شد بیانیه چهار شنبه گفت که متیوز “آیا تماس با پلیس برای ایمنی کمک و نه تا به حال به دست آمده رژه اجازه.” آنها همچنین گفته اند که آنها صرف نزدیک به یک ساعت هشدار دهنده مردم است که اعتراض خود را غیر قانونی بود قبل از آنها شروع به ساخت بازداشت.

از هرالد:

اعتراض آغاز شد و در 7:30 p. m. به عنوان یک گردهمایی در Turner پارک در تاریخ 30 و Farnam خیابان.

پس از تجمع در Turner پارک ماتیوز گفت او و دیگر proBLAC رهبران برنامه ریزی برای رفتن به شهر-شهرستان ساختمان برای یکی دیگر از تجمع اما تصمیم گرفت به یک کوه پر مارس به جای.

“ما می خواستیم به ماه مارس Farnam و همه نشان می دهد که خیابان های این,” او گفت:. “وجود دارد هیچ سوء قصد وجه است.”

متیوز و دیگر معترضان گفت: World-Herald که آنها متوجه پلیس موبایل مسدود کردن عبور از خیابان ها و زیر آنها را به عنوان آنها راهپیمایی در مرکز شهر در اطراف بازار قدیمی و عقب همراه Farnam.

بدون اعمال خرابکاری را گزارش کرده بودند توسط پلیس, اما آنها گفتند: معترضان زدم ساخت بشکه و مخروط. انجام است که مانع موبایل از زیر گروه و “ناشی از یک مسئله ایمنی برای هر کس دیگری با استفاده از خیابان ها پس از (معترضان) گذشت.”

پلیس گفت که آنها تکرار هشدار در 19 و Farnam, 13th هوارد و خیابان و 12 و هوارد. در Farnam خیابان پل بزرگراه میان ایالتی 480, اعلام تغییر “شما تحت بازداشت است.”

در 9:36 p. m. پلیس گفت: تمام باقی مانده معترضان در پل I-480. پلیس پس از آن مسدود شده و هر دو به پایان می رسد از پل. پلیس گفت: ستوان نظارت اعتراض “در حال برنامه ریزی در محل را بازداشت در پل آن را به عنوان تا به حال بهتر مهار افراد و ایمنی بهتر گزینه است.”

پلیس گفت: پلیس گروهبان فریاد می زدند: 12 بار است که این گروه تحت بازداشت در حالی که متیوز فریاد زد با یک بلند گو حرف زدن: “ما صلح آمیز است و اعتراض.”

تبلیغات

برخی از معترضان انکار است که آنها شنیده ام هر هشدارها در همه تا زمانی که آنها در حال بازگشت به Farnam پل. دیگران می گویند که برنامه ریزی برای پراکنده اما دستگیر شدند قبل از آنها یک فرصت است.

“ما دو بلوک دورتر از جایی که ما آغاز شده بود و اگر پلیس به حال اجازه دهید ما همچنان ما رفته اند پشت به پارک و بلافاصله پراکنده” 29 ساله را علامت Vondrasek گفت. “آن شده اند که در عرض 10 دقیقه اما آنها تصمیم به پایان دادن به آن را در شرایط خود و ارتکاب غیر ضروری اعمال خشونت است.”

تبلیغات

Vondrasek در میان اولین معترضان به بازداشت شود. افسران می گویند او مسدود شده و یک رزمناو پلیس با دوچرخه خود را در بازار قدیمی و آنها که او را دیدم “به نوبه خود دوچرخه خود را نسبت به افسران بار خود پدال و تلاش برای فرار در حالی که سوار دوچرخه خود را به طور مستقیم در افسران.” با توجه به گزارش پلیس و افسران ساخته شده “تلاش برای متوقف کردن Vondrasek از فرار در آن زمان Vondrasek و سقوط کردن دوچرخه خود را” به یک افسر.

تبلیغات

چه Vondrasek گفت: اتفاقی افتاده بود که او “مرتب کردن بر اساس از نقل مکان به جلو و من تا به حال یک فرصت برای سعی کنید به دوچرخه سواری دور. من سعی کردم به و (افسران) گرفتار من است. آنها مرتب کردن بر اساس از آغاز پرتاب من در اطراف آنها شات من با برخی از فلفل توپ و پنجه من به زمین است.” به نام او که اقدامات افسران پلیس “بیش از حد.”

یکی دیگر از تظاهر کنندگان 28 ساله کول کریستنسن گفت: معاون که او به ضرب گلوله های پلیس با فلفل توپ در حالی که ایستاده در کنار Vondrasek.

تبلیغات

“من می دانم که برای لعنت مطمئن بود که من نه یک بار هشدار داد قبل از آنها دیواری ما را بر آن پل و گفت: ‘شما در حال بازداشت'” کریستنسن گفت.

معترضان همچنین شکایت در مورد شرایط در شهرستان داگلاس مرکز تادیبی که در آن آنها بازداشت شدند پس از مارس.

تبلیغات

از معاون:

آنها گرفته شد به Douglas County مرکز تادیبی که در آن معترضان گفته معاون اخبار آنها به طور معمول رد آب و حمام دسترسی داشته باشید. کسانی که دستگیر شده بودند نیز گفت: زندان تجربه مسائل را با سیستم های کامپیوتری خود را ساخته شده است که مقامات قادر به سرعت پردازش و انتشار آنها و برخی از ورشکستگی تا جمعه شب یا پستی بسته در پارکینگ و یا در داخل شلوغ تسهیلات.

تبلیغات

25-ساله اما میلز گفته معاون که او و دیگر معترضان بازداشت شدند در پل هوایی برای ساعت است و پس از او در نهایت به حبس او باقی مانده بود فایل های فشرده بستن در پارکینگ به یکی دیگر از شش ساعت.

“این فقط یک بسیار دلخراش تجربه” میلز گفت. “ما تا به حال هیچ ایده چه می گذرد که تمام وقت.”

تبلیغات

تصویری از روزنامه نگاران ملانی Buer و Jazari Kua گفت KETV 7 که اوماها پلیس تشدید تنش ها در طی چه بود یک تظاهرات مسالمت آمیز.

“کل زمان آنها [مخالفان] بودند راهپیمایی OPD بود یک بلوک پایین در هر طرف از معترضان هدایت ترافیک” Kual گفت.

تبلیغات

“من فکر می کنم آن را نامتناسب پاسخ واقعا” Buer گفت. “این گروه دارای مقدار زیادی از د تشدید ادبیات در چند ماه گذشته و من فکر نمی کنم آنها رفت و از طریق این نقاط وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر