Illustration for article titled A Republican Minnesota County Official Resigns After Posting Picture That Compared Mask Mandate to Nazi Germany

عکس: tuthelens (شاتر)

من احساس می کنم در هر زمان یک جمهوری خواه است که در مواجهه با یک ناراحتی خفیف خود را برای اولین بار غریزه است که به مقایسه آن را به آلمان نازی است. یک unhinged رئیس جمهور با به طور فزاینده ای استبدادی گرایش خوب است اما پوشیدن یک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده? خوب, که که در یکی از شهرستان های رسمی در مینه سوتا خط کشید.

تبلیغات

سی ان ان گزارش داد که یک مقام رسمی برای حزب جمهوری خواه در Wabasha شهرستان استعفا داد پس از ارسال یک عکس در Facebook صفحه است که در مقایسه با ماسک به دستور یهودیان مجبور به پوشیدن ستاره داوود در آلمان نازی است.

*عمیق و آه سنگین* هر روز ما رانش بیشتر و بیشتر از نور خدا.

در مینه سوتا حزب جمهوری خواه رئیس جنیفر Carnahan انتشار بیانیه ای در روز سه شنبه ادعا که سازمان Facebook صفحه هک شده بود تنها به عقب بیانیه ای که بعد در همان روز. “حزب جمهوری خواه از مینه سوتا را آموخته است Wabasha شهرستان Facebook صفحه بود نه هک شده شب گذشته به عنوان اعتقاد بر این توسط Wabasha County صندلی. این تصویر توهین آمیز بود که متاسفانه ارسال شده توسط عضو هیئت مدیره که استعفا داد و بلافاصله موثر در این حزب درخواست” Carnahan گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

تبلیغات

پست حذف شده است و Carnahan است عذرخواهی برای این پست است که او به نام “تند و تیز.” جامعه یهودی اقدام یک گروه فعال مستقر در مینه سوتا, نوشته شده یک تصویر از این پست و در یک صدای جیر جیر در محکومیت آن. پست ویژه یک تصویر سیاه و سفید از یک مرد با پوشیدن ستاره داوود در کنار یک افسر نازی با نوشتن شرح تصاویر “فقط با قرار دادن بر روی ستاره و ترک شکایت آن است که سخت نیست” در بالا و “فقط با قرار دادن ماسک و جلوگیری از شکایت” در پایین.

Carnahan توییتی در پاسخ به این سازمان در روز دوشنبه. “این پست آورده بود @mngop توجه امروز است. بلافاصله ما رسیده به Wabasha هیئت مدیره. آنها بر این باورند این هک و از بین بردن خود را در صفحه FB بلافاصله” Carnahan نوشت. “حزب ما را پشتیبانی نمی کند/چشم پوشی تفرقه و مضر پست ها و یا زبان از این طبیعت است.”

که با توجه به که آنها در حمایت از رئیس جمهور نیست کاملا دقیق است.

بیش از آخر هفته مینه سوتا را به لیبریا تیم Walz امضا منظور نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک در تمام محیط داخلی کسب و کار. رسمی که ساخته شده هنوز به نام هر چند می توان آنها را اضافه به لیست در حال رشد از افرادی که شغل خود را از دست داده بودن آشکار ناپاک در اینترنت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de