هر گرگ مالک را 50 میلیون دلار جریمه برای شکستن هدف مرکز اجاره

تیمبرولوز صاحب گلن تیلور گفته اگر او در حال رفتن به فروش حق رای صاحبان جدید باید متعهد به نگه داشتن تیم در مینه سوتا است.

تیلور تا به برخی از کمک در تلاش برای نگه داشتن هر گونه بالقوه جدید صاحب به آن وعده: قرارداد او در سال 2016 با شهر مینیاپولیس برای ادامه استفاده از هدف مرکز و مالی مجازات می آید که با شکستن این توافق است.

در سال 2016 Taylor شرکت و شهر مینیاپولیس امضا متمم دوم به توافق اولیه آنها ساخته شده زمانی که او این تیم در سال 1995.

که متمم امضا در نور از بازسازی هر دو طرف کمک به سوی هدف مرکز گفت: گرگ موافق به بازی وجود دارد از طریق 2034-35 فصل است.

بخش 3 از که توافق به دست آمده توسط استار تریبیون می گوید: Taylor شرکت موافقت به پرداخت 50 میلیون دلار به این شهر اگر آن را به انجام برسانند که تعهد به بازی بازی های خانگی خود را در هدف قرار دادن مرکز قبل از پایان 2034-35 NBA یا WNBA فصل است.

برای مرجع تیلور گزارش شده است که درخواست برای حدود $1.2 میلیارد دلار در فروش. یک 50 میلیون دلار جریمه حدود 4.2 درصد از این قیمت.

یک شهرستان سخنگوی تایید کسانی خواهد بود که خسارت بدهکار این شهر و این مسئولیت را انتقال به مالکیت جدید. دومی املای در بخش 8.03 اصلی توافقنامه امضا شده در سال 1995 است.

به عبارت دیگر اگر صاحبان جدید سعی کرد تا این تیم قبل از 2035 را مدیون مینیاپولیس 50 میلیون دلار است.

این معلوم نیست که اگر توافق نیز به سیاهگوش باقی مانده در هدف قرار دادن مرکز از طریق 2035. تیلور همچنین دارای چهار WNBA قهرمانان و گفت که او ترجیح می دهند به فروش گرگ و سیاه گوش در همان معامله است.

تیلور ممکن است اصرار بر دیگر پیمان به عنوان بخشی از فروش مانند مدت مجموعه در چه مدت صاحبان جدید باید حفظ تیم در مینه سوتا یا مالی اضافی. اما کارشناسان حقوقی صحبت کرد که به استار تریبیون گفت: اخیرا هر گونه پیمان نمی تواند بیش از حد محدود و یا آنها ممکن است منتقل می کند NBA تایید و یا نگه دارید تا در دادگاه.

آن را نیز تضمین شده نیست که دادگاه در نهایت اجرای 50 میلیون دلار میثاق هر چند یک کارشناس حقوقی گفت: این قرارداد به نظر می رسد نوشته شده در چنین راهی برای جلوگیری از اعتراض به اجرای.

این شهر همچنین دارای این حق را برای بررسی اطلاعات از پتانسیل صاحبان جدید برای ارزیابی توانایی مالی برای این تیم به کار گیرند و پایبندی به تعهدات ،

پس از تیلور تایید او معاشرت ارائه می دهد به فروش این تیم از طریق بانک های تجاری Raine, گروه, چند, خریداران علاقه مند باید پا به جلو.

Kevin Garnett گفت که او وابسته به یک گروه اقدام به خرید این تیم است. آسوشیتد پرس گزارش داد یک گروه است که ویژگی های سابق NBA جانباز Arron Afflalo بود برنامه ریزی برای ایجاد یک پیشنهاد در حالی که ESPN گزارش اقلیت صاحب مایر Orbach در حال آماده سازی یک پیشنهاد. Bloomberg.com گزارش اشتراوس گروه نیوجرسی-بر اساس شرکت است و همچنین بررسی یک پیشنهاد. تیلور و Wilf خانواده که صاحب وایکینگ ها در حال گفت و گو است اما منابع هفته گذشته گفت: کسانی که مذاکرات فعال نیست.

تیلور گفت: استار تریبیون وجود دارد یک خانواده از خارج از دولت بود که دورتر همراه در فرآیند خرید این تیم بیش از دیگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de