گاز گرفتن مگس سیاه و سفید هستند swarming سوتا, North Shore,

دلوت در ثانیه است که پگی فلین راه می رفت به سمت دریاچه سوپریور برای شنا پای او پوشیده شده بود با یک توده سیاه و سفید از swarming مگس.

کسانی که در نزدیکی ساحل شمالی گزارش داده اند پردردسر دسته از پایدار مگس, گاز گرفتن حشرات که جشن در انسان و حیوانات خون.

“شما نمی تواند حتی لذت بردن از دریاچه گفت:” فلین بود که کمپینگ در انگور فرنگی Falls State Park با شوهرش یکشنبه, دوشنبه و سه شنبه. “ما دیده ایم برخی از مگس ها در گذشته, اما این بیشتر از ما تا کنون دیده ام قبل از.”

به گفته کارشناسان پایدار مگس اغلب به نظر می رسد در ماه های ژوئیه و اوت در مینه سوتا هر چند آنها نمی دانم چرا یک سال پرواز جمعیت ممکن است بدتر از گذشته است.

“چند سال ما متوجه نمی آنها را در همه سال های دیگر آنها ka-boom و ما واقعا نمی فهمم چرا” راجر ماه سابق حشره شناسی استاد در دانشگاه مینه سوتا است.

لایحه Dalin, صاحب, North Shore, برتر مدیریت آفات گفت: خود شرکت دریافت تماس از رستوران ها در Grand Marais درخواست برای کمک به نگه داشتن مگس دور از مشتریان. در روز پنج شنبه او برنامه ریزی برای نصب تجربی تله طراحی شده برای جذب حشرات به الگو پانل های پوشش داده شده با یک سم است.

35 سال کهنه کنترل آفات صنعت گفت: او نه متوجه هر چیزی خارج از عرف این سال است.

“اما هر کجا که شما هستند اگر شما در خارج و نه در حال حرکت این بچه ها می توانند زندگی خود را پر از بدبختی” Dalin گفت.

اما آنچه در مورد اسپری اشکال که هر Minnesotan حمل در ماشین برای بحران مانند این ؟

متاسفانه به گفته کارشناسان پایدار مگس ها در حال دلچسب نژاد و نه به راحتی منصرف از یک وعده غذایی.

“واقعا وجود دارد هیچ مواد دافع حشرات برای این پرواز گفت:” جف هان, دانشگاه مینه سوتا, حشره شناس.

مگس ها در حال گاهی اوقات به نام “مچ پا biters” و تمایل به حمله در طول روز. هان گفت: پوشیدن شلوار و آستین بلند است که بهترین راه برای محافظت از گزش که می تواند سوزش و یا خارش است. حشرات نیز شناخته شده به پس از حیوانات خانگی به عنوان توسط یک فقیر pup ورزشی, ورم صورت در Facebook post.

پایدار مگس مانند نژاد در خام و ماده آلی مانند حیوانات ملافه و جلبک دریایی. آنها اغلب در بر داشت در نزدیکی دام هر چند ماه مظنون برخی از مواد از دریاچه بزرگ است که مسئول این سال shoreside آمده محصول از آفات است.

“وجود دارد سوابق پایدار مگس تعقیب فلوریدا beachgoers دور” گفت: ماه اضافه کرد که مگس ها شناخته شده اند به حرکت در امتداد سواحل. “می توان آنها را عذاب.”

فلین که زندگی در الک ریور است که با داشتن افکار دوم در مورد کمپینگ رزرو در ساحل شمال آخر هفته آینده به یاد گروهی از مگس است که تعقیب شوهرش در حالی که او را برای اجرای صبح.

قوی نسیم کمک می کند اما تا اواخر تابستان کسانی که مایل به لذت بردن از ساحل شمالی ممکن است به شجاع اشکالات.

“آنها خواهد برود” هان گفت. “در نهایت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de