Confederate Monument گرفته در گرجستان شهر


Confederate Monument in McDonough, Ga.

Confederate Monument در Ga دانا.
عکس: لی ریس (شاتر)

در گرجستان یک بنای یادبود تجلیل افتاده مؤتلفه سربازان پایین گرفته شده است اواخر سه شنبه شب.

تبلیغات

در اوایل این ماه, Henry County کمیسیون رای به حذف مجسمه با توجه به ABC News. این بنای تاریخی که شده ثابت در دانا مربع برای بیش از 100 سال حذف شد, از پایه آن توسط کارگران ساختمانی با استفاده از یک جرثقیل. حذف می آید که در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند قرار داده شده اند یک نور افکن در همه جا از مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر کشور است.

حذف نمی شد بدون جنجال به CBS46 گزارشیک گروه مسلح معترضان شد و در حال حاضر در محل بنای تاریخی به عنوان آن بود که حذف شد. اجرای قانون در صحنه و حداقل یک نفر دستگیر شد و پس از در حال اجرا به سمت بنای تاریخی است. “ما احساس می کنیم که آن را بسیار نامناسب برای حقوق ما را پایمال شود فقط به خاطر اینکه ما اکثریت است. بنابراین ما دیگر رفتن به اکثریت خاموش, ما فقط رفتن به اکثریت است. و ما در حال رفتن به شروع به بیشتر های صوتی,” ساکن گفت WAGA-تلویزیون.

تبلیغات

منظورم از دیدن عنوان “اکثریت” شده اند بسیار با صدای بلند در مورد آنچه در ذهن به تازگیمن بسیار کنجکاو برای دیدن آنچه که “بودن بیشتر آوازی” مستلزم. معترضان دیده می شد حمل تهمت و مؤتلفه پرچم و اساسا این لایحه مناسب برای کسانی که شما می خواهم فرض را در اعتراض به حذف یک Confederate monument.

با وجود یک قانون امضا شده توسط گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ در سال گذشته است که مانع از مؤتلفه بناهای تاریخی از بودن دور انداخته و یا تغییر شهرهای متعدد را انتخاب کرده اند به آنها را حذف کنید به هر حال. در کنیرز یک Confederate monument که ایستاده بود در خارج از دادگاه خارج شد در ماه گذشته. در اوایل ماه جولای گروهی از معترضان در راهپیمایی Stone Mountain, Ga., به تقاضای حذف این کشور بزرگترین Confederate monument.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net