Illustration for article titled Did Joe Biden Accidentally Show His VP Pick to the World Before She Was Camera-Ready?

عکس: اندرو بیلبائو (گتی ایماژ)

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن—خدا, من آرزو می کنم او فقط می خواهد به تماس با شماره روی کارت اعتباری خود را و فعال کردن ریاست جمهوری خود را بنابراین ما می توانیم جلوگیری از تماس او presumptive—دیده می شد با آنچه به نظر می رسد معاون ریاست جمهوری تقلب ورق و آن را به دنبال بسیاری مانند کامالا هریس.

تبلیغات

خوب بایدن گرفتار شد برگزاری Joseph R. بایدن جونیور ثابت سهشنبه در طول ظهر کنفرانس مطبوعاتی در ویلمینگتون دلم. البته جو بایدن است ثابت با نام خود بر روی آن. او احتمالا می نویسد همسر خود را یادداشت بر روی آن و هنوز هم نشانه هایی نام خود را به عنوان اگر او نمی داند که درخواست او را به او اپل از راه دور.

ذکر شده در بالا بسیار از بایدن شخصی لوازم التحریر بود سناتور کالیفرنیا نام و پس از آن درست در زیر که پنج صحبت کردن امتیاز است که به نظر می رسد به نوسان دموکرات را به نفع.

تبلیغات

از نیویورک پست:

تحت هریس’ نام پنج نکته صحبت کردن بودند ذکر شده در لوازم التحریر از جمله “آیا کینه نگه دارید,” “مبارزه کرد و با من و جیل [بایدن],” “با استعداد” “کمک بزرگی به کمپین” و “احترام زیادی برای او.”

پایین پایین در لیست تحت عنوان “معاونت” بایدن لیست می خواند “مجرب” و “گروه متنوع.”

پست اشاره می کند که با وجود آن به دنبال بسیار شبیه هریس در حال رفتن به دریافت نامزدی (حداقل او را سنگین مورد علاقه) از نقاط صحبت کردن ممکن است یک یادآوری به بایدن از همه کار خوب هریس است و می توانید برای نامزدی خود را با وجود دیرین بایدن متحد در معاونت کمیته انتخاب سابق بهداشت ، کریس Dodd اخیر hateration در این dancerie.

داد بنا به گزارش “تبدیل شده بود نگران هریس به عنوان سناتور به این دلیل او احساس ندامت خود را بر بحث و مبارزه” پس از گزارش.

تبلیغات

ظاهرا Harris قرار بود به عذر خواهی برای که مایل به رئیس جمهور و مجلس به وظیفه خود پیچیده (دفعات بازدید: نژادپرستانه-y) مسائل اطراف busing و دوستان خود را-دوستان در رابطه با segregationists.

“او خندید و گفت:” این سیاست است.’ او تا به حال هیچ ندامت” داد گفت دیرین بایدن دهنده که ادعا شده که Dodd مبهوت بود پاسخ.

تبلیغات

WTF او قرار است به انجام? سقوط در یک غش نیمکت در حالی که محکم مشت پر از مروارید و یک mint julep?

در این بحث Harris به نام بایدن در هر دوی این مسائل گفت: “من باور نمی کنم شما در حال نژادپرستانه اما من همچنین اعتقاد دارند و آن شخصی است — آن را مضر به شنیدن صحبت شما در مورد شهرت از دو ایالات متحده سناتور که ساخته شده است شهرت خود را و مشاغل در تفکیک از مسابقه در این کشور است.”

هریس ادامه داد که “این است که نه تنها این, اما شما نیز با آنها کار می کرد به مخالفت با busing” او افزود: این ادعا که او بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدرسه عمومی در کالیفرنیا در حال رشد بود و bused به مدرسه.

تبلیغات

ام اما گه درست است!

پست معتقد است که گلوله نقطه مورد برگزاری کینه به احتمال زیاد تا به حال با بایدن که قادر به بخشش و عفو هریس برای دوست داشتنی الاغ خود را در اطراف در بحث مرحله با حقیقت است.

تبلیغات

و این: سیاسی کردن و به بیرون درز کرد که بایدن در حال حاضر برداشت هریس به عنوان VP.

در خود “در حال اجرا-mate مختصر و مفید,” خروجی نوشت که “جو بایدن انتخاب کامالا هریس برای تبدیل شدن به خود و همسر در حال اجرا برای سال 2020 انتخابات در اوت. 1 دو هفته قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها پس از نگه داشتن خود انتخاب نزدیک به قفسه سینه برای ماه می باشد.”

سیاسی گزارش حتی شامل یک نقل قول منسوب به بایدن گفت: “در اطلاعیه خود بایدن به نام هریس ‘یک حریف شایسته و شایسته همسر در حال اجرا,’ اشاره به جفت رقابت در طول مراحل اولیه دموکراتیک اولیه. او را به تجربه خود به عنوان یک دادستان خانواده به رسمیت شناختن نام و مهارت به عنوان یک مناظره به بلیط.”

تبلیغات

به وضوح خروجی گرفته شده از آن همه پایین و ادعا کرد که این متن صرفا یک حفره یا سوراخ برای زمانی که بایدن به طور رسمی اعلام کرد که او را انتخاب هریس به همسر در حال اجرا باعث می شود یک تصمیم رسمی.

بایدن انتظار می رود که خود را به مقام معاون رئیس جمهور اعلام Aug. 1

*سرفه* آن را کامالا هریس *سرفه*

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله