الگار Parishad مورد: دانشگاه دهلی استاد remanded در نیا بازداشت تا 4 اوت

بمبئی: یک دادگاه ویژه در اینجا در چهار شنبه remanded دانشيار هانی ببو از دانشگاه دهلی (DU) دستگیر شد و در ارتباط با Bhima کرگن الگار Parishad مورد نیا بازداشت تا 4 اوت.

Hany ببو Musaliyarveettil Tharayil, 54, دانشیار در گروه زبان انگلیسی دستگیر شد توسط آژانس تحقیقات ملی (NIA) در روز سه شنبه در ارتباط با این مورد.

او قبل تولید ویژه نیا دادگاه در بمبئی در روز چهارشنبه. کاوشگر آژانس به دادگاه گفت که متهم دستگیر شد او اتهام دخالت در این مورد.

آن فرستاده شده است که متهم به حال لینک با شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) ، در جریان تحقیقات مختلف حروف بدست آمده از کشف و ضبط الکترونیکی مقالات نشان داد که دخالت خود را در مورد نیا گفت.

وکیل که به نظر می رسد از طرف متهم شده که هانی ببو بود که مورد بازجویی قرار نیا برای چهار تا پنج روز و از این رو خود را بیشتر بازداشت شد لازم نیست.

ویژه قاضی دادگاه A T Wankhede پس از بررسی دقیق سند ثبت شده نشان داد که اظهارات مطرح شده علیه متهم هستند از طبیعت جدی است. دادگاه سپس بازگردانده شدند او را در هفت روز نیا بازداشت کرده است.

این مورد مربوط به یک الگار Parishad رویداد از تاریخ 31 دسامبر 2017, سازمان theKabir کالا Manchat Shaniwarwada در پونا که در آن ادعا سخنان تحریک آمیز ساخته شد ترویج دشمنی میان گروههای مختلف طبقه و گروه
منجر به خشونت منجر به از دست دادن جان و مال و ایالت اضطراب در ماهاراشترا.

پونا پلیس واصل اتهام ورق و تکمیلی اتهام ورق در این مورد در 15 نوامبر 2018 و فوریه 21, 2019 بود.

به نیا در زمان تحقیق و تفحص از این پرونده در تاریخ 24 ژانویه سال جاری بازداشت و آناند Teltumbde و Gautam Navlakha در تاریخ 14 آوریل.

در تحقیقات بیشتر مشخص شد که هانی ببو بود تبلیغ Naxal فعالیت ها و مائوئیست ایدئولوژی و یک “شرکت conspirator” با دیگر بازداشت متهمان نیا گفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de