Beyonce’s ‘Black Is King’ comes to Disney+, The Bronx Zoo and other NYC zoos and aquariums have opened, and members of the original cast of ‘Hamilton’ will take part in a special charity performance event. (Pictured: Leslie Odom Jr.)

بیانسه را “سیاه و سفید پادشاه” می آید به دیزنی+ باغ وحش برانکس و دیگر نیویورک باغ وحش ها و آکواریوم ها را باز کرده اند و اعضای اصلی بازیگران ‘همیلتون’ را در یک ویژه خیریه عملکرد رویداد. (تصویر: Leslie Odom جونیور)
عکس: گرت Cattermole (گتی ایماژ), سیندی Ord (گتی ایماژ), دیوید دی Delgado (گتی ایماژ)

با همه که رفتن در آن می توان به چالش کشیدن به یاد داشته باشید برای نشستن بار خاموش و فقط نفس بکشم. در حالی که همه چیز در حال باز شدن به آرامی اما مطمئنا (البته قبل از موعد مقرر به نظر من) رسانه های اجتماعی باقی می ماند پر از سرگرمی بنابراین شما می توانید اقامت در داخل. به خصوص در زمان هایی از این ما نیاز به یک کمی فرار مجازی و رسانه ها همچنان به ارائه.

تبلیغات

اگر شما لازم نیست که هر برنامه ای برای خودتان نگه دارید اشغال این آخر هفته ریشه است که در اینجا با گزینه های. نه تنها این مجازی و امن و CDC-کنترل شده) در شخص حوادث را پوشش جنبه سرگرمی ما نیاز بسیاری از آنها بشردوستانه به عنوان به خوبی.

بررسي فايلهاي چند حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته اگر شما به دنبال چیزی کمی برای انجام.

تبلیغات

جولای 30

موسیقی

شیکاگو زندگی می کنند جریان های محبوب خود را سه روز جشنواره معجزه در وب سایت این رویداد و کانال یوتیوب. Alabama Shakes, A$AP Rocky, شانس, رپر, Kehlani و بیشتر انجام خواهد شد. این جشنواره نیز با همکاری این هنر برای ایلینوی امداد صندوقهای برابر عدالت ابتکارو زمانی که همه ما رای بدهند. اطلاعات بیشتر در دسترس است در اینجا.

برنده جایزه گرمی لاتین هنرمند هیپ هاپ مالا رودریگز انجام خواهد شد زنده از اسپانیا در طول SummerStage را در هر نقطه جلسه خود Instagram صفحه در 5 p. m. ET. یک DJ مجموعه ای از لا مگا خواهد پرسيد عملکرد در 4:30 p. m. ET.

تبلیغات

سرگرمی

اگر شما در نیویورک نقاط زیر را به روی عموم باز است:

-چشم انداز پارک وحش (بروکلین)

-نیویورک آکواریوم (بروکلین)

-باغ وحش برانکس (the Bronx)

-نیویورک باغ گیاه شناسی (the Bronx)

لطفا مطمئن شوید که شما در حال پیوستن به اجتماعی مناسب فاصله پروتکل اگر شما در حال رفتن به باغ وحش و آکواریوم ها در اپل بزرگ است.

تبلیغات

جولای 31

موسیقی

شیکاگو بلوز جشنواره برگزار خواهد شد و عملا در این سال و آغاز در 6 p. m. CT. با مایک ویلر و پسر پادشاه. این رویداد برگزار خواهد شد در طول تعطیلات آخر هفته و خواهد شد از ویژگی های ملودی و جان پرایمر در روز شنبه و پیچک فورد و Toronzo کانن در روز یکشنبه.

تبلیغات

اطلاعات بیشتر را می توان یافت در اینجا.

خدمات جریان

بیانسه آلبوم تصویری سیاه و سفید پادشاه است در دسترس خواهد بود در دیزنی+ در نیمه شب. از آن خواهد شد از ویژگی های موسیقی از 2019 بیع-سرپرستی موسیقی متن فیلم The Lion King: هدیه, که ویژگی های هنرمندان مانند جی-Z, Kendrick Lamar, Childish Gambino, Wizkid, Shatta Wale Burna Boy, Tiwa Savage و بیشتر.

تبلیغات

اوت 1

فرهنگی مکالمات

تولد 100 از موسیقی چارلی پارکر خواهد رسید در طول ماه با اجرای برنامه های است که می تواند در SummerStage را Instagram, YouTube, Facebook و کشش صفحات. در روز شنبه در 7 p. m. و یک فرهنگ صحبت های مدیر اجرایی و هنری از SummerStage اریکا الیوت و چارلی پارکر جشنواره جاز بنیانگذار و تهیه کننده سام Turvey برگزار خواهد شد. از آن خواهد شد تعدیل توسط jazz drummer و آهنگساز جروم جنینگز.

تبلیغات

موزیکال

Ham4Change را متحد اعضای اصلی بازیگران برادوی و فرهنگی احساس همیلتون برای یک عملکرد خاص بهره سیاه عاطفی و سلامت روانی جمعی اجرای قانون پاسخگویی پروژه و زمانی که همه ما رای می دهند. آن را به جریان در لوپ برنامه.

تبلیغات

این رویداد برگزار خواهد شد در تاریخ 1 اوت اوت 9 و 15 آگوست آغاز خواهد شد و در 1 p. m. ET. بلیط به تماشای $10.75 با اختیاری VIP تجارب موجود است. اطلاعات بیشتر را می توان یافت در اینجا.

تبلیغات


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de