پس از بیش از چهار ماه از کامل مستند جزئی کاهش به ارمغان آورده است برخی از تسکین را در بمبئی. کاملا مانند دیگر صنایع فیلم و تلویزیون صنایع بیش از حد از سر تیراندازی از ژوئیه 1.

اما همانطور که در ماهاراشترا دولت دستورالعمل بدون بازیگران و خدمه عضو بالای سن 65 سال مجاز است در مجموعه.

این یک ضربه به کارگران فیلم بالاتر از آن سن است. این باعث تازه و بحث در مورد پتانسیل بحران مالی بسیاری از بازیگران را به دلیل حاکم.
“Kyun داداش? کشورهای دیگر در حال خوشحالی اجازه می دهد بازیگران بیش از 65 به ساقه. پس چرا نباید ماهاراشترا چشم پوشیدن این بخشنامه از وزارت خانه? (sic.),” نوشت شبانه Azmi که چندین پروژه به انتظارنشسته بودند تا به ساقه و در انتظار برخی از آنهایی که برای تکمیل.

ارشد بزرگسالان می تواند تصمیم گیری

چندین بازیگران نام حکومت پوچ. بازیگر Kabir Bedi, 74, می گوید: point blank “من فکر می کنم این یک انتخاب فردی; من حدس می زنم ارشد بزرگسالان می تواند تصمیم گیری های خود را. جوان یا پیر سن هیچ عامل اگر بهداشت مجوز و انتخاب به کار باید یک فرد و نه دولت.”

بازیگر Rakesh بعدی که 65 همچنین خواستار حکومت پوچ. “از آنجا که مستند دولت آمده است با بسیاری از قوانین غیر منطقی و این یکی از آنها است. اگر یک بازیگر مناسب است پس از آن هیچ چیز نباید او را از کار. این قانون باید لغو گردد. اگر یک سیاستمدار بالاتر از 65 سال در حال کار است و سپس یک بازیگر از آن سن و سال و یا بیش نیز باید اجازه داده می شود به کار می کنند. حداقل این بازیگر بروید و نشستن در اتاق خود را پس از شوت او بر خلاف سیاستمداران که به عموم مردم است.”

دیگر بازیگر بیش از 65 سال سن که محکوم به بخشنامه 71 ساله بازیگر و MP, Hema Malini. او حتی نامه ای به دبیر خانه Ajay Kumar Bhalla درخواست اصلاحیه از دستور.

در این نامه از او درخواست می کند که بازیگران بالای 65 باید اجازه داده شود در مجموعه. هندی, تصاویر متحرک تولید کنندگان انجمن (IMPPA) با نزدیک شدن دادگاه عالی در برابر ماهاراشترا دولت دستورالعمل ها حاکی از این است که حاکم است و مخل به بسیاری از مردم در صنعت.

اول تغذیه خانواده; سپس ایمن ماندن

اجازه می دهد ارشد بازیگران و خدمه در مجموعه است که مربوط به ارشد هر بازیگر یا واحد عضو نیز قرار داده شده است به اندازه کافی برای نبرد در این زمان دشوار است و بسیاری از آنها نیاز به کار به دلایل مالی.

مثلا Badhaai هو بازیگر Surekha سیکری تک-درآمد عضو در خانواده است. 75 ساله و ملی-برنده جایزه بهترین بازیگر زن تا به حال دچار سکته مغزی سال گذشته که از آن او در حال حاضر دوره نقاهت.

اما با نگه داشتن صورتحساب که به `2 لاخ در هفته و حقوق از شش اعضای هیات از جمله یک پرستار تمام وقت برگ او را در جای موقعیت آسیب پذیر اگر او نمی خواهد اجازه بازگشت مجموعه به دلیل دولتی بخشنامه.

“دولت باعث می شود قوانین بدون توجه به هر کسی. آنها اعمال این قانون در فصلی بازیگران” گاهی Surekha موافقت با Rakesh بعدی از نظر سن. “زمانی که سیاستمداران و بوروکرات که بالاتر از 65 مشغول به کار هستند پس چرا بازیگران؟”

Surekha بیشتر نقاط خارج از قانون جلوگیری از حمایت از خانواده اش. “این یک نقض حق من به کار. من نا امید. من نمی خواهم برای پول کار اما و اگر من این کار پس از آن که دولت نباید به من اگر من اثبات من جا به کار” او می افزاید.

دیگر بازیگر کهنه Govind Namdev همچنین اشاره می کند که در حالی که ایمنی ارشد هنرمند مهم است آوردن غذا به جدول برای خانواده فقط به عنوان مقدار بیش از حد. “اگر آن را برای ایمنی از ارشد هنرمندان ضروری است که آشپزخانه خود مراقبت گرفته شود می گوید:” Satya بازیگر. “برخی از هنرمندان ورشکسته هستند و در مواجهه با مشکلات جدی حتی در تغذیه خانواده خود را. آنها باید اجازه داده شود به کار می کنند اگر آنها کاملا مناسب و بدون مسائل فیزیکی.”

متخصص اشاره گرها

در حالی که بازیگران به ادامه بحث بر سر این موضوع ، ریه و قفسه سینه به پزشک دکتر آمیت Gawande به نظر می رسد نزدیک در حال حاضر COVID-19 وضعیت و توضیح می دهد که چرا از آن است که برای افراد بالای سن 65 سال به رفتن به کار می کنند.

“هر چه سن شما است, خطر ابتلا به این ویروس همان است اما شدت بالاتر است برای کسانی که بالای 65 سال است. سالم 65 ساله و فرد ممکن است بیرون می آیند و پس از درمان اما فرد دیگری از همان سن با برخی از زمینه مسائل بهداشتی ممکن است دوباره به راحتی و به آن می تواند پیچیده که فرد گاهی اوقات باعث چند ارگان آسیب است که یک مشکل بزرگ” توضیح می دهد که دکتر آمیت Gawande نشان می دهد که کسانی که بالای 65 سال به خصوص مردان باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است.

اضافه کردن به بالا, دکتر توضیح می دهد که افراد در این سن باید ایمنی پایین و در عین حال به راحتی می توانید گرفتن ویروس از یک کاملا سالم به دنبال فرد است.

“در حالت ایده آل آنها نباید به کار برود اما اگر آنها هنوز هم می خواهید به ادامه آنها نیاز به مراقبت بیشتری و فقط مانند هر کار حرفه ای پزشکی نزدیک به Covid-19 بخش آنها همچنین باید اطمینان به خود را بررسی می شود هر 15 روز” توصیه می کند ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de