خوب سامری به ضرب گلوله در تلاش برای کمک به غریبه بودن سرقت در W. خیابان دریاچه در مینیاپولیس

صدا فریاد برای کمک فرستاده کارکنان و مشتریان تکاپوی خارج از Sherwin-Williams رنگ فروشگاه در مینیاپولیس’ Lyn-دریاچه محله روز سه شنبه بعد از ظهر.

“آنها یک تفنگ به سر من” فریاد زد که گفت: دو نفر فقط در حال تلاش برای ربودن او و او را ،

مدیر فروشگاه یعقوب Babcock و دیگران رفت و پس از این مردان که تا به حال شروع به پریدن کرد پشت در ماشین خود و فرار کرد. او در پشت پنجره به عنوان کسی که در داخل نورد پایین یک پنجره و سه بار. یک گلوله ricocheted خود را از طریق بازگشت او را ترک خونریزی در خیابان.

Babcock, پدر, دو, شد, دوره نقاهت بعد از عمل جراحی چهار شنبه.

تیراندازی میان یک روند خشونت در این شهر از پلیس با قتل جورج فلوید در روز یادبود با قتل دو برابر شدن سرعت از یک سال پیش و اکثریت شورای شهر رای گیری پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس.

پلیس ارسال هشدار سهشنبه حدود 100 فقره سرقت و 20 سرقت خودرو در جنوب مینیاپولیس در ماه جولای. ماه گذشته 11 نفر به ضرب گلوله کشته شدند در بالای شهر چند بلوک از سرقت.

پلیس تایید کرد که این اقدام به سرقت و تیراندازی در خارج از فروشگاه شنبه انجام شد و در همان مظنون درگیر در یک تعقیب و گریز پلیس و بن بست در مینیاپولیس’ ضلع شمالی این هفته و سایر سرقت در این شهرستان است.

متهمان در روز سه شنبه تیراندازی نیز ممکن است متصل به تیراندازی منجر به مرگ 20 ژوئیه از یک راننده تاکسی که تا به حال در مواجهه دو نفر با شکستن به کابین با توجه به پلیس.

قربانی به ضرب گلوله کشته شد در حدود 4:30 بعد از ظهر در 1000 بلوک E. 22 خیابان.

قربانی اقدام به سرقت به او گفت داستان به استار تریبیون اما نمی خواهم نام او منتشر شده را از نگرانی برای ایمنی خود را.

او گفت که او کشیده به یک پارکینگ در نزدیکی یک کوچه در نزدیکی W. خیابان دریاچه و هریت خیابان حدود ظهر به بازگشت می توانید از رنگ.

او را ترک کیف پول خود را در ماشین و شروع راه رفتن به فروشگاه او گفت: هنگامی که دو مرد شروع به پریدن کرد در او برگزار شد و دو اسلحه به سر خود را.

آنها خواستار آن شدند اما او به آنها گفت که او نمی باید یک کیف پول و یا پول نقد در او. مردان سعی در گرفتن کلید ماشین اما او گفت که او اجازه دهید یک “bloodcurdling جیغ” که فرستاده مردان را به ماشین خود را. او رنج می برد بزرگ کبودی در آغوش او.

زن و خانواده اش ابراز قدردانی خود را به Babcock و دیگران که در تلاش برای کمک به.

“یعقوب فرار از خود فروشگاه برای کمک به عضو خانواده من” گفت: یک مرد که اهدا $250 به Babcock را GoFundMe صفحه. “من با فروتنی و awed by خود را فارغ از خود عمل است.”

Kristina مارتین, یعقوب, خواهر, گفت, Fox 9 که او در بخش مراقبت های ویژه با آسیب به تیغه شانه دنده ها و ریه است.

“او یک لوله قفسه سینه و سپس آنها را در حال تمیز کردن خود زخم گلوله به دلیل ورود در بازگشت بدون خروج و نوع تماشای گلوله قطعات در حال حاضر,” او گفت: ایستگاه.

بعد از ماشین سرعت خاموش قربانی سرقت گفت: همه چیز مبهم و مه آلود شد. او گفت که او فریاد زد برای کسی که به 911 تماس بگیرید.

“و در آن نقطه من مخفی شده در زیر یک خودرو,” او گفت:. “من جیغ, ‘آیا او مرده است ؟ آیا او مرده است؟’ “

او فقط در حال بازگشت به شهر پس از گذراندن 11 روز در Voyageurs پارک ملی. او گفت که او می خواهد به فروش او Kingfield خانه و می گویند “adios” به مینیاپولیس. زمانی که این حادثه آشکار او در فکر این بود تا یک شوخی است.

“من در جنگل با اینترنت Wi-Fi, هیچ, اخبار و این احساس فوق العاده,” او گفت:. “و 24 ساعت بعد من تا به حال دو اسلحه با اشاره بر روی سر من. استراحت در معبد من.”

او هدف اصلی در حال حاضر این است که به لطف: “من می خواهم خوب سامریان از شروین فروشگاه به رسمیت شناخته شود. کارکنان.”

Babcock را GoFundMe صفحه در حال حاضر مطرح شده بیش از $20,000 توسط شب چهارشنبه.

صدها نفر از مردم ارسال شده از جمله بنیامین Verhasselt نوشت که:

“یعقوب به من کمک کرد و همکاران با خیلی در زمان کوتاه با شروین. یعقوب تصویر از صداقت و بسیاری از مردم سپاسگزار برای او!”

[email protected]

612-673-4465

[email protected]

612-673-4064

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de