هولوگرام جورج فلوید نمایش داده می شود بیش از Robert E. Lee بنای تاریخی در ویرجینیا


Illustration for article titled Hologram of George Floyd Displayed Over Robert E. Lee Monument in Virginia

عکس: Eze Amos (گتی ایماژ)

سه شنبه شب در Richmond, Va., یک گروه از سازمان پیش بینی شده یک هولوگرام جورج فلوید بیش از یک بنای تاریخی را به مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee به عنوان بخشی از تلاش برای مقابله با آمریکا سابقه طولانی سیستمیک نژاد پرستی.

تبلیغات

ایسنا گزارش که این رویداد افتتاحیه برای جورج فلوید هولوگرام یادبود پروژه یک تلاش مشترک بین جورج فلوید بنیاد و Change.org. هدف این سازمان این است که به “تبدیل فضاهای که قبلا اشغال شده توسط نمادهای نژادپرستانه آمریکا را تیره مؤتلفه گذشته به یک پیام از امید همبستگی و رو به جلو فکر تغییر” با توجه به انتشار اخبار. هولوگرام طراحی شده توسط Kaleida هولوگرام شرکت ، ساخته شده است یک سری از چراغ که پروژه یک تصویر 3D از فلوید چهره در کنار نام خود را.

این رویداد جذب جمعیت زیادی که شامل اعضای فلوید خانواده. “من برادر بزرگتر جورج فلوید. مرد فوق العاده. زیبا انسان نوع روح محبت. اگر او می تواند این کار را در شکل فیزیکی با ما قول می دهم او را به همه خانواده آغوش” رادنی فلوید گفت: CBS اخبار یادداشت.

تبلیغات

هولوگرام نمایش داده خواهد شد در سراسر سایت های که در آن متفق مجسمه قبلا ایستاده بود در مکان هایی مانند کارولینای شمالی و گرجستان به آینه 1961 آزادی سواریکه در آن حقوق مدنی فعالان در زمان بین ایالتی اتوبوس به تفکیک بخش هایی از ایالات متحده در اعتراض به این عمل ادامه داد از تفکیک اتوبوس, با وجود آن که حکومت بر خلاف قانون اساسی.

“ما در حال رفتن به قرار دادن ما پا بر روی پدال و ما در حال رفتن به مراقبت از کسب و کار است چرا که اگر ما را متوقف در حال حاضر ما هرگز به پایان رسید” فلوید برادر Philonise فلوید روز سه شنبه گفت.

هولوگرام زیر یک ماه از جنجال در اطراف این بنای تاریخی به لی. در ماه ژوئن ویرجینیا دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اقدام به حذف این بنای تاریخی بود اما مانع توسط یک دستور موقت است که به استناد یک زمین سند از سال 1890 است که می گوید: دولت باید “محبت محافظت از” مجسمه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de