اگر سیاه توییتر یک فرد


Illustration for article titled If Black Twitter Was a Person

تصویر: Kostsov (شاتر)

هنگامی که ما شروع به گردآوری این ستون در رسانه های اجتماعی ما کشف کرد که بسیاری از مردم فرض کنیم این پدیده فرهنگی به نام سیاه و سفید “توییتر” است که یک مقام رسمی شبکه است که به آنها می توانید اشتراک و بررسی تمام مسائل فرهنگی مربوط به اطلاعات در اینترنت است.

تبلیغات

آن زمان که ما برای روشن کردن این اطلاعات غلط و درست erasure از رقم مهمی را در تاریخ سیاه.

سیاه, توییتر توسط یک فرد واقعی.

با توجه به صفحه ویکیپدیا که من قصد دارم برای ایجاد به عنوان به زودی به عنوان من نوشتن پایان این سیاه توییتر زندگی می کند و تنفس. بنابراین برای آموزش شما در این بارها فراموش شده قهرمان ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن اصول اولیه سیاه و توییتر ،

تبلیغات

سیاه,توییتر (متولد Blackasfuhk اجرا’Telldat Twitteronomy; اوت 21, 1619) یک جنس غیر منطبق آفریقایی روزنامه نگار آمریکایی کمدین سرگرم کننده و فعال شد که قابل رویت ترین سخنگو و رهبر سیاه پوست جنبش رسانه های اجتماعی. ترجیح می دهند به استفاده از ضمایر “آنها/nem,” سیاه توییتر بهترین و شناخته شده برای memes, عدالت اجتماعی, اتصال نامتجانس جوامع الگوهای رفتاری و ارائه یک خروجی برای خنده در سخت ترین زمان است.

قبل از سیاه توییتر مایکل جردن فقط یک بازیکن بسکتبال یک فرهنگی نماد غم و اندوه و تحقیر. یک زمان وجود دارد در تاریخ آمریکا که در آن مردم مجبور به تحمل ناراحت کننده درگیری به کسی بپرسید که چرا آنها دروغ تا سیاه توییتر حل این مشکل است.

دانشمندان حتی تصویب قوانین از توییتر. ابتدا در سال 2020 به جای نمرات تحصیلی آزمون استعداد را ارسال آزمون داوطلبان یکی از دو پاسخ. افرادی که نمره بالاتر از یک آستانه خاص اطلاع داده خواهد شد با این الگوی رفتاری:

Gif: Know Your Meme

تبلیغات

در حالی که کمتر از ستارگان گلزنان را به سادگی دریافت این به عنوان یک پاسخ:

تبلیغات

اوایل زندگی و آموزش و پرورش

سیاه توییتر متولد شد و در پروژه های مطرح شده با دو خواهر و برادر دیگر توسط یک مادر تنها که القا نظم و انضباط و مسئولیت در سنین پایین. آنها نشان داد اولیه استعداد برای درام ریتم و unapologetic سیاهی.

تبلیغات
تبلیغات

پس از فارغ التحصیلی از یک HBCU آنها در بر داشت یک کار ترجمه AAVE به مردم صحبت کنید. بین روز احزاب در اوقات فراغت خود BT شروع به مطالعه نحوه مبارزه و مردم را به خنده در هر موضوع:

تبلیغات
تبلیغات

فعالیت سیاسی

به عنوان سیاه و سفید توییتر رشد آنها شد بسیار درگیر در سیاست ارائه یک صاف و پوست کنده نسخه از حقیقت است که برخی از مردم در بر داشت طراوت. آن را مهار قدرت رسانه های اجتماعی برای ایجاد Black Lives Matter حرکت و تغییر گفتمان سیاسی در امریکا

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

سال بعد

به عنوان سیاه و سفید توییتر رشد کرد و بزرگتر شد یک فرهنگی تاثیر گذار در تعیین روند در سراسر جهان از موسیقی مد و فیلم. آن را نیز فعال شد در سیاست و تاریخ است.

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

مرگ

سیاه توییتر را هرگز نمی میرند.

تبلیغات

به خاطر برابری و من فکر می کنم ما باید همچنین در حال حاضر برخی از محتوا از توییتر.

تبلیغات

در اینجا این است که چگونه سفید توییتر متولد شد:

تبلیغات

آن را پر از ratchedness مثل این:

تبلیغات

و در اینجا است که یک بازی منحصر به فرد کلیپ های سفید توییتر نگه داشتن تا با توییتر:

تبلیغات

گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de