هند بهبود اقتصادی در معرض خطر به عنوان COVID-19 موج کسل کننده چشم انداز اقتصاد ایران: گزارش

بنگلور: چشم انداز هند در وضعیتی وخیم اقتصاد بدتر شده دوباره به عنوان کسب و کار فعالیت کند و COVID-19 عفونت افزایش می یابد و احتمالا سریع بانک مرکزی هند برای کاهش نرخ بهره دوباره به زودی یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان نشان می دهد.

آخرین یافته های اکو اخیر انتقاد از دهلی نو $266 میلیارد بسته نجات اقتصادی که شامل هزینه های جدید مالیاتی معافیت و یا پول نقد, حمایت, نشان می دهد بیشتر مورد نیاز خواهد بود به نوبه خود اقتصاد در اطراف.

با هند در حال حاضر سوم-بدترین آمار کشور توسط تعدادی از عفونت پس از ایالات متحده و برزیل, خطر از تمدید مستندات پس از یک در سراسر کشور خاموش شدن در ماه مارس-آوریل افزایش یافته است.

اقتصاد هند در حال حاضر به احتمال زیاد به این قرارداد سه ماهه و بعدی و در این سال مالی به عنوان یک کل با توجه به جولای 20-28 نظرسنجی نزدیک به 60 اقتصاددانان. رشد انتظار می رود شده بود برای همه کسانی که دوره به جز سه ماهه دوم در نظرسنجی قبلی گرفته شده در ماه آوریل است.

“هند را شکست شامل گسترش coronavirus و دولت underwhelming بسته حمایتی برای شرکت ها و خانواده ها به معنای اقتصاد رنج می برند بزرگترین کاهش در خروجی ثبت شده در این سال گفت:” دارن Aw آسیا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه در سنگاپور است.

در سه ماهه فقط رفته اقتصاد هند است که پیش بینی منقبض شده 20.0% – برای اولین بار دو رقمی انقباض پس از رسمی فصلنامه اطلاعات آغاز شده و منتشر شده در اواسط 1990s. آن را خواهد شد و سپس قرارداد 6.0% و 0.3% در زمان و بعد چهارم به ترتیب با توجه به نظرسنجی.

که در مقایسه با رقم 5.2% پیش بینی سه ماهه گذشته در مارس 23, نظرسنجی پس از 0.8 درصد و 4.2 درصد رشد در این زمان و بعد چهارم بود.

برای سال مالی جاری سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد, پیش بینی برای کوچک شدن 5.1% یک چرخش کامل از 1.5 درصد رشد پیش بینی شده در نظرسنجی قبلی. این امر می تواند ضعیف ترین عملکرد از سال 1979 است.

تحت بدترین سناریو اقتصاد است هوا به قرارداد 30.0 درصد در ماه آوریل تا ژوئن چهارم و به کوچک شدن 10.0%, 4.0% و 9.1 درصد در زمان و بعد چهارم و این سال مالی بود.

“بحران بهداشت و درمان است که هنوز به آنها رسیدگی شود و در حال گسترش جغرافیایی است که منجر به دوباره شروع مستندات و محدودیت در بسیاری از نقاط کشور” گفت: Prithviraj Srinivas اقتصاددان ارشد در محور سرمایه در بمبئی.

“با بحران بهداشت و درمان هنوز به موجود ما نمی توانیم امید برای بهبود صاف.”

وقتی پرسیده شد که چه مدت طول خواهد آن را برای هند تولید ناخالص داخلی برای رسیدن به قبل از COVID-19 سطوح اندکی اکثریت اقتصاددانان 23 44 گفت: در عرض دو سال.

تنها هفت پاسخ دهندگان پیش بینی شده این اتفاق می افتد در عرض یک سال, در حالی که باقی مانده 14 گفت: آن را به مدت دو سال یا بیشتر.

انتظار می رود نرخ تورم به طور متوسط 4.5 درصد در این سال مالی و RBI است هوا برش مخزن رای توسط یکی دیگر از 25 واحد در اوت. 4-6 جلسه و پس از بیشتر از سه ماهه آینده به یک رکورد کم از 3.50%.

RBI در حال حاضر کاهش می یابد مخزن نرخ در مجموع 115 اساس امتیاز از ماه فوریه و 135 واحد در کاهش چرخه در سال گذشته از 6.50% پاسخ به یک اقتصاد است که در حال حاضر کند.

در پاسخ به سوال دیگری که بیش از سه چهارم از 45 اقتصاددانان گفت: قدرت بازیابی حال بدتر شده و یا در بهترین حالت ثابت مانده طی ماه گذشته.

“دولت تنها کاتالیزور در این لحظه قادر به تحریک رشد و کاهش COVID-19 بحران” گفت: هوگو Erken سر از اقتصاد بین المللی در Rabobank.

“سیاست های مالی است که وجود دارد برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط یک عدم وجود تقاضای داخلی از این بخش خصوصی است که ما شاهد بیش از Q2. اساسا بخش خصوصی قفل شده بود تا برای دو ماه اما دولت نه پا تا به هر نحوی که می تواند باید کمک پوشش این شکاف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر