Illustration for article titled Investigation shows widespread sexual harassment at McDonald’s

عکس: پاتریک بخش/Corbis/VCG (گتی ایماژ)

دیروز ملت منتشر شده بسیار طولانی و مفصل بررسی به فرهنگ آزار و اذیت جنسی در مک دونالد. خبرنگار برایس پنهانی صحبت به زنان از سراسر کشور که به اشتراک گذاشته شده داستان چگونه به همکاران خود را در مک دونالد گفته بود نفرت انگیز چیزهایی که به آنها مالیده و در برابر آنها, groped, آنها, stalked آنها را در معرض خود را به آنها و تهدید کرد آنها را با شغل خود را اگر آنها شکایت کرده است. وکیل که نشان دهنده زنان توصیف آن به عنوان “یک مشکل سیستمیک.”

چرا این مهم است ؟ خوب مک دونالد استخدام 800,000 مردم است و یکی از ترین در جهان قابل مشاهده سریع-مارک های مواد غذایی. چه مک دونالد می کند تاثیر می گذارد بسیاری از مردم است. و ظاهرا به آن موثر سیستم در محل برای رسیدگی به آزار و اذیت جنسی شکایت های داخلی. (وجود دارد سیاست های در محل, اما کارمندان می گویند آنها مفید نیست و تنها شرکت های بزرگ و رستوران ها ملزم به اجرای آنها; به طور مستقل متعلق به فرانچایز نیست.) به عنوان پنهانی می نویسد: “با توجه به این دید و نفوذ آن ممکن است انتظار می رود که مک دونالد خواهد ورزش خاصی اندازه گیری شرکت مسئولیت و مسئولیت پذیری اگر کارکنان خود را در راه آسیب است. اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.” به جای مستقل نظرسنجی از 782 فعلی و سابق زن nonmanagerial کارکنان انجام شده در این آوریل گذشته نشان داد که 75 درصد از آنها را تا به حال تجربه آزار و اذیت جنسی در محل کار, اغلب اشکال مختلف در یک بار: “نیم قرار گرفتند جنسی دیدگاه; یک سوم شد, لمس کردن در اتوبوس یا نوازش; و 12 درصد تجاوز جنسی یا تجاوز. بسیاری از این چیزهایی که چندین بار.” در صنعت فست فود در کل 40 درصد از کارگران گزارش داده اند که آزار و اذیت.

زنان که با اعتراض مواجه قصاص: آنها داده شد بدترین شغل و ساعت کمتر و بسیاری هنوز هم تا به حال به کار در محله های نزدیک خود را با harassers. چند تن از زنان به پایان رسید تا ترک شغل خود را. دیگران بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برنامه های خود را گاهی اوقات کار کمتر ساعت, به طوری که آنها نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن یک شیفت با harassers. آنها دچار از دست دادن درآمد. یک زن در خانواده را شکست تحت فشار مالی.

تبلیغات

زنان شده است به مبارزه با به عقب. آنها شکایت و EEOC شکایات و در پایان 2018 دونالد کارگران در 10 شهرستانها در اعتصاب در اعتراض به آزار و اذیت جنسی. اما مک دونالد بوده است قادر به طفره رفتن شکایت با این ادعا که پس از فقط 7 درصد از مکان های متعلق به شرکت نباید مسئول franchises. زنان وکلا استدلال کرده اند که مک دونالد و فرانچایز باید در نظر گرفته شود مشترک کارفرمایان. اما آن را به یک مبارزه طولانی است.

این است بسیار طولانی به عنوان خوانده شده. اما این مهم و به طور کامل گزارش و بسیار ارزش خواندن اگر شما می خواهید به دانستن در مورد آنچه اتفاق می افتد در پشت قوس طلایی.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله