زمانی که John Lewis شد یک نوجوان در حال رشد در تفکیک آلاباما او را اسکن شماره از رادیو تنها به هیپنوتیزم توسط کشیش آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست مارتین لوتر کینگ جونیور

تبلیغات

در روز پنج شنبه لوئیس یکی از اصلی آزادی سواران و جوانترین سخنران در ماه مارس در واشنگتن در سال 1963 را به کلیسای تاریخی به جشن سوگواری و دوست داشتم قبل از اینکه بدن خود را گذاشته است به بقیه.

لوئیس درگذشت 17 جولای در سن 80.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما است و انتظار می رود به آدرس کسانی که جمع شده بودند و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش و بانوی اول سابق لورا بوش نیز در آن حضور داشتند.

تبلیغات

قبل از لوئیس درگذشت او نوشت: یکی از آخرین قطعه در مبارزه برای حقوق مدنی است که می تواند تبدیل به زندگی کاری خود را و خواسته است که نیویورک تایمز آن را منتشر و در روز تشییع جنازه او.

“در حالی که من هم در اینجا در حال حاضر به پایان رسیده است, من می خواهم شما بدانید که در آخرین روز و ساعت از زندگی من به شما الهام بخش من,” او نوشت. “شما من با امید در مورد فصل بعد بزرگ آمریکایی داستان زمانی که شما با استفاده از قدرت خود را به ایجاد یک تفاوت در جامعه ما است. میلیون ها نفر از مردم با انگیزه به سادگی توسط انسان شفقت گذاشته بار بدست آورد. در سراسر کشور و جهان به شما در تنظیم کنار نژاد و سن و زبان و ملیت به تقاضای احترام به کرامت انسانی است.”

لوئیس اشاره Black Lives Matter جنبش و مرگ اخیر جورج فلوید بود که در شهر مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا نه ساعت. او را تشویق به حرکت به کار ادامه دهد که او آغاز شده و خواسته است که زندگی خود را یک عهد به ساخت خوب مشکل است.

“اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا بر این باورند. در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه,” او نوشت.

تبلیغات

این سرویس برای عموم آزاد نمی با توجه به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس اما از آن خواهد شد بصورت زنده در ویدئو بالا شروع 10:30 a. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله