مینیاپولیس منشور کمیسیون رای به نگه داشتن اول از دو پلیس اقدامات اصلاح کردن رای

مینیاپولیس منشور دقت کمیسیون رای دادند روز شنبه به نگه داشتن یک پلیس پیشنهاد کردن در انتخابات نوامبر — نور چشم انداز برای رای دهندگان به وزن در این سال در مورد چگونه به بازسازی پلیس زیر جورج فلوید مرگ است.

این کمیسیون رای دادند 8-6 برای جلوگیری از یک پیشنهاد است که باید حذف نیاز به حفظ حداقل نیروی پلیس بر اساس جمعیت شهر است. که به طور گسترده ای به عنوان ساده تر از دو پلیس های پیشنهادی برای در نظر گرفتن در این سال است.

برخی از کسانی که رای دادند برای حفظ اندازه گیری کردن انتخابات سال جاری گفت: آنها می ترسید وجود دارد نبوده است زمان کافی برای ورودی های عمومی حتی پس از چندین جلسات عمومی و هزاران نفر از نظرات عمومی. با اشاره به مکالمات در شورای شهر آنها گفت: تصویب این پیشنهاد شده اند که معادل تصمیم گیری پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو مینیاپولیس اداره پلیس.

منشور کمیسیون صندلی بری کلگ گفت که او فکر اندازه گیری شد “صدا و با توجه به ارزش” اما که آنها باید زمان بیشتری را به بررسی مفهوم است.

“ما نمی خواهد آن را در یک منشور اگر ما پیش نویس منشور نو” کلگ گفت: “اما آن را در حال حاضر وجود دارد و این واقعیت است که آن را تبدیل به کد برای ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’ بنابراین من فکر می کنم در آن طول می کشد در بزرگتر به معنی از فقط برخی از دمدمی add-on که انجام شد 60 سال پیش است.”

کسانی که رای دادند برای قرار دادن این پیشنهاد در انتخابات سال جاری استدلال کرد که کمیسیون باید طلاق احساسات خود را در مورد defunding پلیس از این سوال که آیا این اقدام به نظر می رسد باید در انتخابات.

منشور کمیسر کریستوفر اسمیت که رای به قرار دادن آن در انتخابات گفت: “من نمی دانم که من می خواهم به آن رای, اما من فکر نمی کنم این نقش این کمیسیون برای جلوگیری از این از رفتن قبل از رأی گیری. من فکر می کنم زمان به عمل در حال حاضر. مینیاپولیس شده در اخبار بین المللی. در این زمان است شبیه هیچ دیگر در شهر ما تاریخ است. من فکر می کنم برای جلوگیری از مردم از اینکه مجاز به رای دادن در اصلاح منشور نیست البته مناسب.”

رای گیری برای نگه داشتن آیتم در انتخابات نوامبر شد کمیسیون Dan Cohen جیل گارسیا, پیتر Ginder اندرو Kozak جانا Metge مت پری, Lyall شوارتسکف و کلگ. رای گیری برای قرار دادن آیتم در انتخابات شد کمیسیون گرگ ابوت, Al Giraud-Isaacson, Toni نوزاد, Andrea Rubenstein آذر سندبرگ و اسمیت. کمیسر باربارا Lickness غایب بود در رای دادن.

Giraud-آیزاکسون تا به حال گردد این پیشنهاد به عنوان یک امکان سازش پس از ساکنان و برخی از همکاران خود در کمیسیون نگرانی در مورد های مختلف اندازه گیری گردد توسط برخی از اعضای شورای شهر. این شورا پیشنهاد خواهد از بین بردن نیاز به حفظ یک اداره پلیس. در جای خود این شهر را گسترده تر جامعه ایمنی بخش است که می تواند شامل افسران پلیس اما نمی خواهد نیاز به انجام این کار.

منشور کمیسیون است که انتظار می رود رای گیری هفته آینده در آنچه در آن می خواهد به انجام با شورا پیشنهاد. آن را توصیه می تصویب آن و یا رد و یا ارائه یک جایگزین در خود جای داده است. این کمیسیون همچنین می تواند به استناد حق خود را تحت قانون دولت به زمان بیشتری برای بررسی و اندازه گیری. اگر آن را ندارد که این کمیسیون را از دست Aug. 21 آخرین مهلت برای اضافه کردن آیتم به انتخابات ماه نوامبر. هر دو طرح هنوز هم می تواند واجد شرایط برای در نظر گرفتن در 2021 رای گیری.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de