مینیاپولیس مقامات پاک از دوم زیادی بی خانمان اردوگاه

یک هفته پس از مینیاپولیس مقامات برچیده زیادی بی خانمان سایت در Powderhorn پارک مقامات پاک یکی دیگر از اردوگاه در شهر به سمت جنوب در روز چهارشنبه.

به عنوان پلیس نگاه ساکنان شکست خود را در چادر و crisscrossed که گاه در یک شهر متعلق به بسیاری در E. 26th, خیابان, بین S. 15 و 14 راه با pushcarts بالا انباشت اشیاء بدست آمده با لباس بالش و دیگر وسایل. یک گروه از خدمات اجتماعی ارائه دهندگان و داوطلبان نیز در صحنه به ارائه کمک. کارگران شهرستان آویزان پشت در حالی که قبل از حرکت به پاک کردن سطل زباله با جبهه-لودر.

این آخرین اردوگاه پاک می شود پس از اجرایی جهت تصویب توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz برای coronavirus بیماری همه گیر. روز پس از پارک مدیره صادر متوجه اخراج کارگران پیوست پارک افسران پلیس برای روشن کردن یکی از این دو چادر در اردوگاه Powderhorn پارک که تبدیل به یک پناهگاه برای مردم آواره پس از جورج فلوید شورش بلکه برداشت شهرت برای مشکل. حدود 20 نفر دستگیر شدند در این عملیات که برخی از منتقدان به نام بی ارزش آمرانه.

برخی از این کمک گفت که چهار عملیات به نظر می رسد کمی نرم و صاف.

اما فرشته Beaumaster گفت که ساکنان اردوگاه وعده داده شده بود با اتوبوس به کمک در این حرکت اما هرگز نشان داد.

“این مردم می خواهید برای کار آنها مایل به کار” گفت: Beaumaster. “شاید آنها و نه پنج-ers اما آنها خوب کارگران است.”

چه آغاز شده به عنوان یک تعداد انگشت شماری از چادر در سایت رشد به عنوان بسیاری از 50 در عرض چند هفته می گوید: لیندا Julik اضافه کرد که ساکنان آن زندگی می کردند با قطعیت ثابت است که گاه می تواند برچیده شود و در هر زمان.

“هر بار که آنها جابجایی آنها ذهنی آن می زند و آنها را یکی دیگر از درجه” گفت: Julik که همراه با او نامزد کند جامعه توسعه کار در اطراف محله. “و شما تعجب که چرا آنها در خود (مواد مخدر) اعتیاد است.”

چند دقیقه قبل از آن یک آتش خدمه نشان داد تا پس از اینکه به مورد ممکن است بیش از حد.

یک MPD سخنگوی گفت که روز چهارشنبه پراکندگی سفارش داده شده توسط شهر جامعه برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بخش یا CPED.

در اعلام حرکت مقامات در بیانیه ای گفت که هدف آنها این بود که “برای همه مردم برای به دست آوردن دسترسی به مسکن دائمی است که امن و پایدار و چیزی که آنها می توانید استطاعت بیش از دراز مدت” اشاره به این که برنامه ریزی شده “جدید فرهنگی تخصصی” پناهگاه بود مجموعه ای برای باز کردن این سقوط.

این بیانیه گفت که این شهر اجتناب بود حرکت دیگر encampments در اموال خود را پس از همه گیر آغاز شده اما در “این مثال خاص, اندازه, مکان عمومی, نگرانی های ایمنی و بهداشت تا به حال به یک سطح که در آن اردوگاه را مطرح کرد خطر جدی برای هر دو ساکنان اردوگاه و اطراف آن همسایه است.”

“ساکنان اردوگاه داده شد یک هفته متوجه خواهید شد که آنها را مجبور به حرکت کردند.” “این شهرستان مشغول به کار با تیم توسعه به سعی کنید به شناسایی مسکن و سرپناه گزینه برای به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و برای ارائه حمل و نقل به ساکنان اردوگاه.”

یکی از ساکنان که حاضر به صحبت در مورد تجربه خود را به عنوان نام خود را نشان داد و نه گفت که او “احساسات” در مورد حرکت می کند.

25 ساله که نام مستعار “Urkel گفت:” او درک نیاز به آدرس coronavirus مربوط به مخاطرات بهداشتی, اما افزود که این اردوگاه شده بود “نوع مانند یک پناهگاه برای بسیاری از مردم” با هیچ جای دیگری به نوبه خود.

به گفته مقامات در بیانیه خود که در شهرستان در حال صرف بیش از 7 میلیون دلار در مسکن مقرون به صرفه بیش از دو سال گذشته. در اوایل این هفته رهبران دولت اعلام کرد قصد دارد برای توسعه سه پناهگاه هر هدف به خصوص جمعیت های آسیب پذیر.

در اوایل این ماه در پارک مدیره رای به حد بی خانمان چادر اردوگاه که فنر در سراسر این شهر پارک های, ایجاد 20 تعیین شده سایت های که در آن آینده encampments مجاز خواهد بود. تحت قطعنامه هیچ گاه می تواند بیش از 25 چادر و طرفداران و سازمان های غیر انتفاعی را به درخواست برای مجوز موقت قانونی یک اردوگاه; کسانی که بدون مجوز خواهد بود منحل گردید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de