لیگ ملی گرا از دوقلوها’ تبادل چرخش است که با داشتن بدون مشکل تنظیم به لیگ آمریکا. شاید بازی کاردینالز کمک کرد تا صاف و گذار.

برای سومین بازی متوالی یک دیرین لیگ ملی استارت پنج تن به تن قوی نوبت برای دوقلوها و رفت با یک پیروزی چشمگیر و غنی هیل بی عیب شب ممکن است بیشتر قابل توجه است. The 40-year-old lefthander خود تبادل آرنج جراحی تعمیر تنها هشت ماه پیش اجازه داد در سال گذشته NL مرکزی قهرمانان تنها یک زن و شوهر از مجرد و پیاده روی و هرگز اجازه کاردینال برای پیشبرد گذشته پایه اول در پنج shutout نوبت چیدن 3-0 برنده بیش سنت لوئیس در هدف زمینه است.

نه از ماه ژوئن گذشته تا به حال 2 تپه در 40 مسن تر از هر فعال بزرگ اتحادیه به جز فرناندو رادنی و Albert Pujols تن به تن پس commandingly. اما پس از ترس کار خود را در معرض خطر بود زمانی که او تحت عمل جراحی در ماه نوامبر هیل در حال حاضر مصمم به برنده سری جهانی قبل از او زندگی حرفه ای طولانی به پایان می رسد. هر چند خود fastball نمی شکستن 88 مایل در ساعت و موبایل و کامپیوتر تنها او است دیگر سلاح تپه نگاه در postseason فرم در حال حاضر در طول دوقلوها اولین.

“من به سختی شکست عرق” شوخی تپه را تقریبا به عنوان جانباز جالب, Alex آبیلا. تپه “بوده است الهام بخش, واقعا, چرا که او مبارزه را از برخی از سخت آسیب شده است و پرتاب خوبی برای مدت زمان طولانی. آن را فقط یک ماده از قادر بودن به زمین و کسانی که در اعتصاب به خاطر او کردم که خوب انجام fastball و چرخش خوب در موبایل و کامپیوتر به طوری که آن را سرگرم کننده است.”

آن را بیش از فقط سرگرم کننده را به تپه.

“به آن آمده راه آن است باور نکردنی است” گفت: تپه برای تبادل نهم تیم از 16 سال فعالیت حرفه ای. “من تا به حال صفر مسائل با آرنج پس از عمل جراحی است. آن بوده است بسیار باور نکردنی است.”

تقریبا به عنوان باور نکردنی سنتی تبادل کمبود دوقلوها گرفتن پیروزی از سه تازه وارد در یک ردیف — چیزی که هرگز اتفاق افتاده است به این حق رای دادن و تنها سه بار در لیگ تاریخ است.

تپه Kenta Maeda و هومر بیلی سه زمستان خریداری شده که یک ترکیب 440 شروع می شود برای ملی تیم های لیگ (و فقط 65 در حال حاضر در AL) هر تن به تن پنج نوبت در دوقلوهای خود را آغاز و در حالی که هیل بود تنها نه اجازه می دهد تا یک اجرا مائدا (که آل اولین آمد یکشنبه در شیکاگو) و بیلی مسلما ساخته شده و تنها یک اشتباه در هر کدام دو homers اجرای هر زمان.

“آن تاثیرگذار برای آنها به در آمده و کار درست انجام میشه ولی هم برای تیم و هم تیمی های خود را. هر کس می خواهد به یک برداشت اول” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت. “به سه نفر از کسانی که بچه ها می آیند در خارج از اردوگاه های خوب و سطح شیب دار تا دوره و در خود می شکند فقط با قرار دادن کار به اینجا و آماده شود. هر کس می تواند احساس آن, آنها آن را احساس و در حال حاضر ما یک فرصت به تماشای آنها بیرون رفتن وجود دارد و آن را انجام دهد. این سه عملکرد در یک ردیف.”

در نظر گرفتن این نوع از شروع تبادل به علاوه چهار گسسته امداد نوبت نیز هرگز اجازه کاردینال برای پیشبرد گذشته پایه اول با دوقلوها’ بی امان جرم و شما می توانید یک 4-1 شروع که برگ دوقلوها به عنوان تنها یکی-از دست دادن تیم در AL مرکزی با مکان دوم کلیولند آمدن به شهر برای چهار بازی آخر این هفته.

که جرم ؟ کاردینالز righthander دانیل پنک ده لئون و سنت لوئیس امداد سپاه در واقع انجام یک کار خوب از محدود کردن دوقلوها در روز چهارشنبه. پوشیدن خود رجعت پودر لباس آبی رنگ برای اولین بار در این فصل مینه سوتا موفق تنها پنج بازدید, اما آنها به موقع و به اندازه کافی برای تولید سه اجرا می شود.

اولین در آمد Nelson Cruz اول-دور دو در 3-2 زمین سوزان دو خط رانندگی رسیده است که این دیوار در سمت راست مرکز و گل لوئیس Arraez از پایه اول.

Ponce de Leon را ندارد اشتباه دیگر تا چهارم زمین باز یافته بود اما با صدای بلند یکی. پس از گرفتن ادی روساریو به خطا کردن در داخل موبایل و کامپیوتر و بالا و دور fastball این righthander داخل آمد با fastball در 0-2. روساریو نیست و توپ نگاه کردن روبان رتبه بندی بر روی عرشه فوقانی در سمت راست, Rosario خانه اول اجرای این فصل است.

“من می خواستم به سعی کنید به آمار هومر در تمام طول روز امروز” عمدتا به دلیل او می خواست به مدل آن نوزاد-آبی لباس روساریو گفت. “آخرین زن و شوهر از بازی من می خواستم به سعی کنید به انتخاب خوب در زمین به ضربه. من احساس کمی دیر زمانی که من دیدن یک [زمین] است که یک اعتصاب. من می خواستم به تغییر کمی و تهاجمی تر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de