هیچ پشتیبانی برای تاج مثبت بینایی زندانیان در طبیعت درمان بیمارستان

حیدرآباد: به عنوان بسیاری از 20 بصری معلول مردان زندگی در یک خوابگاه دولت برای معلولان در حیدرآباد قرارداد coronavirus و پذیرفته شده اند به Covid-مرکز درمان در طبیعت درمان بیمارستان (NCH).

خود را با علائم خفیف هستند اما مراقبت از آنها در NCH یک چالش است که آن را بدون پشتیبانی از امکانات بصری معلول. وجود دارد 50 بصری افراد معلول تسلیم در 180 تخت خوابگاه در Mehdipatnam. بسیاری از مرزها به سمت چپ بعد از اولین coronavirus مستند در ماه مارس و بازگشت نیست. از مرز 15 که آزمایش مثبت, 14 می گویند آنها در معرض سرپرست خوابگاه که تا به حال قرارداد Covid-19. شش دیگران به این بیماری از کارکنان ،

R. Swamy نایاک مرکزی اجرایی عضو شورای All India کنفدراسیون نابینایان (AICB) می گوید: “خوابگاه سرپرست راما دوی شوهر تا به حال قرارداد Covid-19. سرپرست باید قرنطینه خودش. او نمی کنند و با توجه به این که چندین خوابگاه زندانیان آلوده شده اند. آنها در حال حاضر در طبیعت درمان در بیمارستان که در آن امکانات بسیار خوب است. چه کسی مسئول موقعیت خود را ؟ چگونه می شود آنها مراقبت گرفته شود؟”

آنها را خواستار شده است نایاک از بیمارستان و خواستار آن است که آنها را منتقل به یک تسهیلات بهتر. آنها شکایت وجود دارد که هیچ کس به مراقبت از آنها.

راما دوی مردی از خوابگاه می گوید: “14 مرزها توسعه, تب, سرفه و سرماخوردگی در 10 روز گذشته. من در قرنطینه و در دسترس نیست در کار. یک بار من آمد آنها بلافاصله ارسال به صورت تست شده اند و فرستاده شده به دولت انزوا مرکز. آنها شده اند به بیرون رفتن برای کار ضروری خود را و آن را اشتباه خواهد بود به سرزنش من برای آلوده کردن آنها.”

با خوابگاه داشتن چند زندانی شده است وجود دارد اما فاصله آن شده است ممکن است به نگه داشتن همه آنها را دور با توجه به نیازهای اجتماعی به هم. خوابگاه محل شده اند sanitised و وجود نظارت بر بقیه زندانیان که خواسته شده است برای رفتن به خارج و داخل باقی بماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de