غیر COVID واکسن ارائه برخی از COVID حفاظت از کلینیک مایو گزارش

واکسن برای همه چیز از آنفلوانزا به سرخک ارائه جزئی حفاظت در برابر COVID-19 با توجه به جدید تحقیقاتی کلینیک مایو نشان می دهد که پدر و مادر باید به فرزندان تا تاریخ در عکس های قبل از مدرسه این سقوط و شهروندان ارشد باید برنامه خود را واکسن قبل از زمستان فصل آنفولانزا.

مردم نشان داد 28 درصد کاهش در COVID-19 خطر اگر آنها موفق به دریافت PCV13 واکسن ذات الریه در سال گذشته در مقایسه با کسانی که نمی, و 43 درصد کاهش اگر آنها موفق به دریافت واکسن فلج اطفال قبل از سفر به خطر نقاط این مطالعه نشان داد.

در حالی که این مطالعه مبتنی بر جمعيت محدودیت و آنلاین ارسال شده شنبه بدون بررسی دقیق مایو مقامات گفت: وجود آسیب در استفاده از نتایج برای تشویق مردم به دنبال عکس هایی که توصیه می شود به هر حال.

“مطمئن شوید که شما برنامه ریزی شده خود را واکسن گفت:” دکتر اندرو Badley یک نویسنده از مطالعه و رهبر مایو را COVID تحقیقات نیروی کار. “عدم انجام به طوری است که به انجام همه چیز شما می توانید برای کاهش خطرات خود را.”

توصیه می آید به عنوان مینه سوتا رهبران مبارزه با این معضل که مایل به بازگشایی K-12 مدرسه این سقوط در حالی که در مواجهه با افزایش نرخ COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz پرده مدرسه خود را طرح بازگشایی پنج شنبه اما او ساخته شده مرجع در یک نشست خبری روز شنبه به یک “تصمیم ماتریکس” که راهنمای مناطق در مورد اینکه آیا برای بازگشایی با زنده کلاس های درس جلسات آنلاین و یا ترکیبی. هدایت است که انتظار می رود به مدارس صلاحدید بسته COVID-19 سطح در جوامع خود.

“ما اصول راهنما در حال به نگه داشتن فرزندان ما و کارکنان ما در ساختمان امن” Walz گفت. “ما گل دوم درست پشت است که به فرزندان ما در مدارس به خصوص ما کوچکترین آموزان اگر در همه ممکن است.”

فرماندار در روز چهارشنبه برجسته 4 میلیون ماسک محافظ هستند که در حال توزیع به کمک به مردم مطابق با مینه سوتا جدید داخلی, ماسک, ماموریت.

مینه سوتا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش نه COVID-19 کشته و 681 عفونت با SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث می شود بیماری های عفونی. که به ارمغان می آورد دولت را در مجموع به 1,589 مرگ و میر و 52,947 شناخته شده عفونت.

دولت گزارش 310 نفر بستری با COVID-19 و 143 از آنها نیاز به مراقبت های ویژه. کسانی که هر دو اوج در ماه جولای.

موارد افزایش یافته است برای هفته ها در ابتدا در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان اما در حال حاضر در میان مسن بيشتر در معرض خطر افرادی که به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت در بیمارستان گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“همانطور که ما می ترسید ما شاهد ما بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش و من فکر نمی کنم این فقط یک نوسان گذرا,” او گفت:.

هل دادن واکسن

طنز از دیگر واکسن کاهش COVID-19 گسترش است که آنها در حال استفاده در نرخ پایین تر این سال است. ترس از عفونت درخواست از مردم برای انصراف از معاینات منظم و واکسیناسیون حتی قبل از ایالت 51 روز تعطیلی که به طول انجامید تا زمانی که ممکن است 18.

یک نظرسنجی که توسط مینه سوتا فصل از آکادمی اطفال آمریکا حدود 30% به 40% کاهش در دوران کودکی واکسن تا کنون در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“به عنوان بازگشت به مدرسه برنامه ریزی در حال انجام است و محدودیت های خاصی هستند امیدوارم که برداشته است مهم تر از همیشه برای اطمینان از واکسن ها تا به امروز به محافظت از کودکان خود را و جامعه” گفت: دکتر کیت Stelter رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن پزشکی.

مقامات بهداشت در حال برنامه ریزی کمپین برای افزایش اطفال واکسن و همچنین عکس های آنفولانزا به دلیل نگرانی که یک ترکیب افزایش COVID-19 و آنفولانزا موارد می تواند تاخت و تاز کردن بیمارستان های این زمستان.

مایو محققان تیمی با داده ها-تجزیه و تحلیل شرکت در ماساچوست به نام nference و آنها بررسی سوابق از 137,000 مردم در روچستر منطقه به مقایسه COVID-19 نتایج توسط واکسیناسیون.

تعجب آور خوب-اخبار پیدا کردن این است که هر گروه سنی تا به حال یک واکسن است که توصیه می شود برای آنها به همراه داشت و یک محافظ بهره مند شوند گفت: Venky Soundararajan بنیانگذار nference که همچنین همکاری با مایو در نقطه سطح شهرستان پیگیری COVID-19 تست داده است.

“به نظر می رسد یکی از, اگر نه بیشتر از یک غیر COVID FDA تایید شده به راحتی در دسترس از واکسن است که به خوبی ممکن است یک اثر حفاظتی در کاهش SARS-CoV-2 عفونت در هر یک از این سن بود,” او گفت:.

این واکسن MMR به طور کلی داده شده در دو دوز به کودکان قبل از مدرسه ابتدایی. محققان دریافتند یک 3.1% COVID-19 رای مثبت میان 53 افرادی که دریافت کرده بود که واکسن در سال گذشته و نرخ 5.5% در میان 94 افرادی که تا به حال نمی. که 44 درصد تفاوت.

این COVID-19 رای بود 1.57% در میان 190 سالمندان که دریافت سالمندان واکسن آنفولانزا ظرف یک سال نسبت به 2.1% در میان 257 که نمی — 26% محافظ بهره مند شوند.

این تحقیقات نشان داد که حفاظت بیشتر برای افرادی که تا به حال دریافت واکسن در عرض یک سال, اما برخی از حفاظت در صورتی که تا به حال دریافت کرده و آنها را در پنج سال.

برخی از واکسن ها از نظر آماری نشان نداد و قابل اندازه گیری سود احتمالا با توجه به اندازه نمونه از برخی از گروه مطالعه و محدودیت های مطالعه یک جمعیت در یک منطقه جغرافیایی. عدم بهره مندی از BCG سل واکسن می تواند به دلیل استفاده محدود در روچستر Badley گفت.

آموزش ایمنی

دقیقا به همین دلیل برخی از واکسن ها کار می کنند حتی اگر آنها نمی, هدف, SARS-CoV-2 ویروس نامشخص است اما احتمالا با مفهوم “آموزش ایمنی” Badley گفت. واکسن می تواند بی درنگ سیستم ایمنی بدن برای تبدیل شدن به بیشتر واکنشی و موثر است.

“اگر شما فکر می کنم از سیستم ایمنی بدن مانند ماهیچه های خود را,” Badley گفت: “شما باید به ورزش ماهیچه های خود را به آنها را به کار به طور موثر. که اساسا همان چیزی است که آموزش ایمنی است.”

این مطالعه تنها اثبات ارتباط بین واکسن و پایین COVID-19 نرخ نه علت و معلول است. بنابراین این امکان وجود دارد که افرادی که به دنبال به روز واکسن به سادگی سالم یا بیشتر احتمال دارد به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی که به منظور کاهش خطرات خود را.

Ehresmann تشویق مردم به پوشیدن ماسک صورت در هر ایالت, قیمومیت و در نظر گرفتن مسئولیت های خود را قبل از قرار دادن خود در معرض خطر چنین شرایطی به عنوان شلوغ میله های زندان.

کودک-مراقبت از کارگران را برداشت تا این ویروس را در کافه ها و معرفی آن در محل کار خود را, او گفت:, و تعدادی از عفونت های جدید در مراقبت طولانی مدت شروع به پریدن کرد از 40 روز سه شنبه به 82 روز چهارشنبه.

در میان تمام COVID-19 مرگ و میر در Minneota 76 درصد را شامل ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات که در معرض خطر بیشتری با توجه به سن یا مشکلات سلامتی. مردم 70 ساله یا مسن تر در حال حاضر نشان دهنده 9 درصد از همه شناخته شده COVID-19 موارد در مینه سوتا اما 80 درصد از دولت و میر.

روزانه موارد در مراقبت طولانی مدت شده بود تحت فشار قرار دادند به بچه در اوایل این تابستان اما در حال افزایش کارگران حمل این ویروس با آنها. مردم می تواند عفونی 48 ساعت قبل از علامت شروع Ehresmann گفت.

“شما نمی توانید همیشه می دانم که اگر کسی عفونی است,” او گفت:, “و یا اگر شما خودتان را در حال عفونی.”

Walz روز چهارشنبه سفر آزادی بسته بندی بروکلین پارک کسب و کار است که باعث می شود, کارتن, جعبه و کمک کرده است تا دولت مدیریت ذخایر خود از 4 میلیون ماسک یکبار مصرف. یک میلیون ماسک در حال حاضر فرستاده شده به محلی اتاق بازرگانی به طوری که کسب و کار می تواند ساز و برگ خریداران با آنها به جای از دست دادن فروش.

ماسک-پوشیدن ممکن است “دست و پا گیر” اما کارگران کارخانه آنها را می پوشند به صورت تمام شیفت در روز گفت: Mike Fiterman رئیس شرکت مادر آزادی متنوع بین المللی است. او در تشویق مردم به “پوشیدن این ماسک و اجتماعی فاصله بنابراین ما نمی شوند این موضوع که در فلوریدا این موضوع که رفتن در در آریزونا است.”

 

کارکنان نویسندگان کریس Snowbeck و گلن Howatt کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net