راجستان مجمع جلسات آغاز خواهد شد از تاریخ 14 اوت: فرماندار Kalraj Mishra

جیپور: بن بست در طول برگزاری این راجستان مجمع روز چهارشنبه با فرماندار Kalraj Mishra موافقت خود را برای تماس با یک جلسه از تاریخ 14 اوت.

راج بهون خبر آمد چند ساعت پس از Ashok Gehlot کابینه با ارسال یک چهارم پیشنهاد فرماندار برای احضار راجستان مجمع ذکر تاریخ 14 اوت به عنوان تاریخ جدید است.

دولت استدلال کرد که این ملاقات 21 روز متوجه نیاز است که در آن فرماندار اصرار شمارش روز از 23 ژوئیه هنگامی که اولین پیشنهاد برای جلسه فرستاده شد به راج بهون.

کنگره دولت قبلا در خواست جلسه را آغاز ژوئیه 31.

فرماندار تبدیل شده بود را در اوایل طرح گفت: اگر دولت می خواست مجلس احضار در کوتاه مدت متوجه این دولت است که باید آن را برنامه ریزی برای برگزاری رای اعتماد.

در غیر این صورت باید آن را به 21 روز اطلاع او گفته بود.

روز چهارشنبه راج بهون بازگشت و سوم پیشنهاد ارسال توسط دولت در روز سه شنبه. اما چهارمین پیشنهاد فرستاده شنبه شب پس از دیگری در جلسه هیئت دولت تصویب شد.

“راجستان فرماندار را تایید کرده است کابینه پیشنهاد به تماس مونتاژ جلسه از 14 اوت” یک راج بهون سخنگوی گفت.

“او همچنین به کلامی جهت به ترتیبات لازم برای پیشگیری از COVID-19 گسترش در طول جلسه” رسمی اضافه شده است.

در حالی که بازگشت زودتر پیشنهاد سهشنبه فرماندار Mishra برجسته سه نقطه: 21 بعد متوجه, پخش زنده از رسیدگی در صورت وجود اعتماد رای و اجتماعی فاصله در طول جلسه.

به عنوان بنبست بیش از فراخوانی یک جلسه به نظر می رسید به تعمیق چهارشنبه وزیر Ashok Gehlot برگزار شد 15 دقیقه جلسه با Mishra در راج بهون. ساعت بعد برای دولت ملاقات به redraft پیشنهاد تنظیم تاریخ جدید.

سخنران C P جوشی نیز ملاقات فرماندار در راج بهون ساخت آنچه شرح داده شد به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد تماس بگیرید. همچنین Joshi تولد.

پس از جلسه هیئت دولت یک وزیر اعلام کرد که دولت در حال ارسال یک پیشنهاد جدید که آن امیدوار پایان خواهد بست.

“نه فرماندار و نه دولت می خواهد رویارویی است. کابینه را تصویب کرده است یک تجدید نظر پیشنهاد برای حمل و نقل به فرماندار” وزیر حمل و نقل Pratap Singh Khachariyawas به خبرنگاران گفت:.

Gehlot است که در کشمکش برای قدرت در راجستان با او در حال حاضر اخراج معاون Sachin خلبان که منجر به یک گروه از 18 دیگر مخالف کنگره MLAs.

بخشی از این درام است که در راجستان دادگاه عالی که 19 مخالف MLAs قبلا با نزدیک شدن در برابر رد صلاحیت اعلامیه خدمت به آنها را با بلندگو.

روز چهارشنبه دادگاه عالی نیز شروع به شنیدن درخواست توسط BJP MLA مادان Dilawar به چالش کشیدن بلندگو تصمیم به رد شکایت خود را در برابر ادغام شش BSP MLAs با کنگره است.

عدالت Mahendra کومار Goyal نیز شنیدن Bahujan Samaj حزب دادخواست در همان موضوع.

در پرادش کنگره کمیته جلسه که در دولت جدید رئیس واحد Govind سینگ Dotasra در زمان شارژ Gehlot گفت: حزب کارگران که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد به عنوان رهبری در دهلی نو شد و با آنها در بحران است.

“عشق نامه در حال حاضر آمده است. در حال حاضر من فقط رفتن به چای با او گفت:” قبل از رفتن برای Raj بهون به دیدار فرماندار Mishra.

او با اشاره به توجه داشته باشید از فرماندار بازگشت برای سومین بار کابینه خود پیشنهاد برای تشکیل دولت و مجلس است.

با توجه به آزادی مطبوعات از راج بهون فرماندار نیز با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که بازگشت به پیشنهاد دولت. او سوال که چرا جان بیش از 1200 نفر بود در معرض خطر قرار داده بدون هیچ دلیل خاص.

پس از چهارشنبه در جلسه هیئت دولت یک وزیر گفت که برای بلندگو برای اطمینان از این ترتیبات.

راج بهون بیانیه ساخته شده قبل از جلسه هیئت دولت در شب نیز با اشاره به MLAs که پر از سوراخ در هتل ها.

توجه داشته باشید گفت: این قانون اساسی وظیفه فرماندار برای اطمینان از حرکت آزاد و با حضور در خانه.

خلبان که اخراج شد به عنوان راجستان معاون وزیر و دولت رئیس کنگره پس از او شورش کردند تبریک گفت Dotasra در منصوب بودن به پست او یک بار برگزار می شود.

“من انتظار دارم که بدون هیچ گونه فشار و یا تعصب شما را به احترام کامل به آن دسته از کارگران که از طریق کار سخت دولت تشکیل شد,” او توییتی در هندی در اشاره آشکار به خود و دیگر مخالفان.

“با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم Sachin ji,” Dotasra توییتی بازگشت.

“من همچنین امیدوارم که شما را ترک خواهد کرد مهمان نوازی بی جی پی و (منهر لعل) خطار دولت و به جیپور ایستاده با کنگره و دولت برای حفظ افتخار همه کنگره کارگران که کار سخت در تشکیل دولت است.”

از جمله 19 مخالفان کنگره 107 MLAs در 200 عضو مجمع. BJP است 72.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de