Illustration for article titled Rapper Malik B., Founding Member of The Roots, Dead at 47

تصویر: یوتیوب/Noisey (دیگر)

به عنوان یک superfan از گروه هیپ هاپ ریشه من همیشه ادعا که “آب” خام و آسیب پذیر داستان اعتیاد و دوستی است. بهترین ترانه ای که تا کنون ساخته شده و همراه با Kendrick Lamar را “Duckworth”—یکی از بزرگترین نمونه هایی از hip-hop داستان سرایی همیشه.

تبلیغات

ملک B. استعداد رپر دیرین عضو از ریشه و موضوع که آهنگ مرده است در 47 سال با توجه به یک صدای جیر جیر از گروه افسانه ای در روز چهارشنبه.

تبلیغات

“ما ساخته شده یک نام و حک شده یک خط هم که وجود دارد هیچ کدام” عضو همکار و همکار تشریفات سیاه فکر خود نوشت Instagram account. “در رقابت دوستانه با شما از روز اول من همیشه احساس به عنوان اگر من در اختیار تنها صرف کسری از خود هدیه واقعی و بالقوه است.”

علت مرگ فرستاده نشده.

سیاه و سفید فکر می کردم ادامه داد:

“من همیشه می خواستم به شما تغییر به نوعی سفسطه چشم انداز خود را و شما را ببینید که وجود دارد گزینه های به مراتب بیشتری نسبت به خیابان ها تنها به درک که شما و خیابان ها بودند ، و هیچ راهی برای جدا کردن انسان از خود واقعی خود را. محبوب من برادر M-illitant. من فقط می توانم امیدوارم که شما را به عنوان افتخار به شما ساخته شده من. جهان فقط از دست یک واقعی. خدا عفو شما گناهان شما را و به شما عطا بالاترین سطح از بهشت است.”

در حالی که حضور در میللرسویلل ستلمنت دانشگاه ملک عبدالباسط شد دوستان با تشریفات طارق سیاه و سفید “فکر” اسب یورتمه رو و درامر Ahmir “Questlove” تامپسون که در حال حاضر تشکیل گروه هیپ هاپ ریشه های مربع و در طول سالهای مدرسه خود را بالا در فیلادلفیا مدرسه هنرهای نمایشی. Basit پیوست, تیم ملی به عنوان “ملک ب” قبل از این گروه تغییر نام آن به ریشه. این گروه منتشر شد آلبوم مستقل خود را Organix در سال 1993.

تبلیغات

در سال 1995 را آیا شما می خواهید بیشتر؟!!!??!, ملک ب و فکر مشترک تشریفات گمرکی ساخت Root برچسب اولین عمده موفقیت است. Basit چپ این گروه در سال 1999 اما به نظر می رسد در سه آهنگ در سال 2006 آلبوم تئوری بازی به عنوان به خوبی به عنوان دو آهنگ در پایین افزایش در سال 2008. پیرو اسلام Basit یکی از معدود نوازندگان در تمام موسیقی رپ که می تواند نگه داشتن خود را با فکر آزاد, cypher.

به عنوان سیاه و سفید فکر نوشت:

To من گتو افسانه شناخته شده از Lil’ shyst در حال اجرا
که copped کدئین توسط دادگاه و حفظ میای’
ساختگی فقط آغوش dope مانند آن را یک زن
شما burnin’ هر دو طرف طناب و حفظ کشیدن, زن کیردار
در بین اسلام و مستقیم thugging,
تخمگذار هر روز در سراسر راه doin’ هیچ چیز نیست.
من آنها را به دنبال تکان دادن سر خود را و شروع به shruggin’
اگر آنها لازم نیست که یک مرد مثل من که پسر عموی

هی یو شما بهتر بود یک دوست واقعی به اونا
قبل از این گه پایان دادن به اونا
و یا به یک قلم به اونا
یا قفل ‘ اونا تا در استودیو با یک میکروفن

چون در آن ممکن است صرفه جویی در زندگی خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de